Wolałbym aby lepiej postawili na Alena, takie pieniądze na francuza, to istne szaleństwo, jedynym argument jest że Pogba ma świetne warunki fizyczne. Nie jest zwolennikiem tego transferu.
Wątpie żeby Lucho bez większej obserwacji stawiał wyżej Gumbau bez większego powodu. Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieje że Samper jeszcze pokaże kkasę.
Wiem, że gra Barcą prezentuje ostatnio słaby poziomie, ale to jest dopiero początek sezonu jeszcze wszystko jest otwarte. W takich chwilach trzeba kibicować jeszcze mocniej. Niestety wygrywanie wszystkich meczów i pucharów w sezon nie nie jes5 możliwe.
W tamtym roku Barca rozpieściła nasze serca, ale widzę, że większość już zapomina tak piękne momenty.
0
Mam to samo!....
3
Żałuj czesiek. Po transferze do Chelsea jesteś dla mnie skreślony.
0
Ależ kontra niczym Barca! Kapustka zapowiada ciekawie.
0
Absolutnie się zgadzam! Mi najbardziej pasował by Gündoğan,
2
Wolałbym aby lepiej postawili na Alena, takie pieniądze na francuza, to istne szaleństwo, jedynym argument jest że Pogba ma świetne warunki fizyczne. Nie jest zwolennikiem tego transferu.
2
Czekamy na ciebie! ; )
10
Wątpie żeby Lucho bez większej obserwacji stawiał wyżej Gumbau bez większego powodu. Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieje że Samper jeszcze pokaże kkasę.
0
Serce się cieszy widząc Messiego z piłką.
0
Nigdy nie widziałem Grimaldo w wielu meczach. Może mi ktoś napisać czy widzi w nim zawodnika do pierwszej drużyny, jak prezentuje się jego gra?
0
Mam nadzieje że Guardiola nie postawi nogi w Manchesterze City jako trener.
0
Wiadomo Ronaldinho to istna radość ale gra Messiego również sprawia mi dużą radość a gra Barcelony z najlepszą formą jeszcze bardziej.
0
Brakuje mi naszego czarodzieja. Miejmy nadzieje że Neymar przejmie różdżkę po nim.
0
Ja zawsze szanowałem Carlo.
4
Nie wiem jak można zwolnić takiego fachowca futbolu. Benitez może czyścić buty Ancelottiemu.
0
Chyba to normalne, że jak się przegrywa robi się nerwowo.
21
Może ząb go bolał i chłopak stracił formę.
1
Świetne podanie + genialne wykończenie = arcydzieło futbolu.
Ukłony dla artystów tego Latynoskiego dzieła!
0
Wreszcie Munir na coś się przydał.
0
Jak nie uwielbiać naszej Brazylijskiej samby.
11
Uwielbiam moment kiedy Neymar ma przy nodze piłkę. Istna poezja futbolu!
0
Kurczę ja nie wiem jak to wykupić..
0
Wykupił ktoś Eleven na player.pl? Właśnie chcę wykupić, ale nie wiem jaki sposób transakcji wybrać.
1
Myślicie że zobaczymy jeszcze takiego Gerarda?
0
0
Też o tym pomyślałem.
0
bez przesady niech osiągnie poziom Iniesty i będzie świetnie :)
2
Przydałby się w obecnej sytuacji. Mimo wszystko na wypożyczeniu skorzystają obie strony.
1
Wiem, że gra Barcą prezentuje ostatnio słaby poziomie, ale to jest dopiero początek sezonu jeszcze wszystko jest otwarte. W takich chwilach trzeba kibicować jeszcze mocniej. Niestety wygrywanie wszystkich meczów i pucharów w sezon nie nie jes5 możliwe.
W tamtym roku Barca rozpieściła nasze serca, ale widzę, że większość już zapomina tak piękne momenty.
0
Moim zdaniem na prawej flance powinien Alves zagrac Robrerto. Miejmy nadzieje ze Rakitic i Iniesta zaczna o wiele lepiej dyrygowac pomoca.
0
eleven jest już dostępny w tv? (mam multimedie)