0

Mam to samo!....

3

Żałuj czesiek. Po transferze do Chelsea jesteś dla mnie skreślony.

0

Ależ kontra niczym Barca! Kapustka zapowiada ciekawie.

0

Absolutnie się zgadzam! Mi najbardziej pasował by Gündoğan,

2

Wolałbym aby lepiej postawili na Alena, takie pieniądze na francuza, to istne szaleństwo, jedynym argument jest że Pogba ma świetne warunki fizyczne. Nie jest zwolennikiem tego transferu.

2


Czekamy na ciebie! ; )

10

Wątpie żeby Lucho bez większej obserwacji stawiał wyżej Gumbau bez większego powodu. Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieje że Samper jeszcze pokaże kkasę.

0

Serce się cieszy widząc Messiego z piłką.

0

Nigdy nie widziałem Grimaldo w wielu meczach. Może mi ktoś napisać czy widzi w nim zawodnika do pierwszej drużyny, jak prezentuje się jego gra?

0

Mam nadzieje że Guardiola nie postawi nogi w Manchesterze City jako trener.

0

Wiadomo Ronaldinho to istna radość ale gra Messiego również sprawia mi dużą radość a gra Barcelony z najlepszą formą jeszcze bardziej.

0

Brakuje mi naszego czarodzieja. Miejmy nadzieje że Neymar przejmie różdżkę po nim.

0

Ja zawsze szanowałem Carlo.

4

Nie wiem jak można zwolnić takiego fachowca futbolu. Benitez może czyścić buty Ancelottiemu.

0

Chyba to normalne, że jak się przegrywa robi się nerwowo.

21

Może ząb go bolał i chłopak stracił formę.

1

Świetne podanie + genialne wykończenie = arcydzieło futbolu.

Ukłony dla artystów tego Latynoskiego dzieła!

0

Wreszcie Munir na coś się przydał.

0

Jak nie uwielbiać naszej Brazylijskiej samby.

11

Uwielbiam moment kiedy Neymar ma przy nodze piłkę. Istna poezja futbolu!

0

Kurczę ja nie wiem jak to wykupić..

0

Wykupił ktoś Eleven na player.pl? Właśnie chcę wykupić, ale nie wiem jaki sposób transakcji wybrać.

1


Myślicie że zobaczymy jeszcze takiego Gerarda?

0

0

Też o tym pomyślałem.

0

bez przesady niech osiągnie poziom Iniesty i będzie świetnie :)

2

Przydałby się w obecnej sytuacji. Mimo wszystko na wypożyczeniu skorzystają obie strony.

1

Wiem, że gra Barcą prezentuje ostatnio słaby poziomie, ale to jest dopiero początek sezonu jeszcze wszystko jest otwarte. W takich chwilach trzeba kibicować jeszcze mocniej. Niestety wygrywanie wszystkich meczów i pucharów w sezon nie nie jes5 możliwe.

W tamtym roku Barca rozpieściła nasze serca, ale widzę, że większość już zapomina tak piękne momenty.

0

Moim zdaniem na prawej flance powinien Alves zagrac Robrerto. Miejmy nadzieje ze Rakitic i Iniesta zaczna o wiele lepiej dyrygowac pomoca.

0

eleven jest już dostępny w tv? (mam multimedie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?