0

Moim zdaniem na prawej flance powinien Alves zagrac Robrerto. Miejmy nadzieje ze Rakitic i Iniesta zaczna o wiele lepiej dyrygowac pomoca.

0

eleven jest już dostępny w tv? (mam multimedie)

0

Proszę się odwalić od Pedro! Szacunek dla wszystkich graczy noszących bordo-granatową koszulkę!

0

Już powoli mam dość telenoweli "Pogba"

2

Super prezent na koniec sezonu, świetny transfer!

5

Nie wiem jak można chcieć zwolnić Enrique. Gadanie że zdobycie trypletu to zasługa Messiego, Suareza i Neymara, jest po prostu żenujące.. Zasługa jest wszystkich zawodników jak i całego sztabu na czele z Lucho.

Kogo byś wydział na trenera Barcy? Po co psuć coś świetnego?

0

Komentatorzy nie sprostują rangi finału..

1

Ależ akcja! Geniusz!

0

Ile mają teraz bramek MSN?

0

świetny zawodnik, szkoda że ciągle kontuzje nie dają mu grać.

7

Gdyby nie kosmita Messi, na pewno by zdobył. ;)

0

Brzydkie, obecne znacznte lepsze..

0

Szacun panie Pedro!

6

uff jaka ulga, kamień spadł mi z bordowo-granatowego serca.;)

0

Bo jest irytujący.. Niech zajmie się gra a nie gadaniem,,

0

Ja ma gdzieś mecze Realu., trzeba wygrać trzy mecze.

2

Mam nadzieje że Bayern lub Barca trafi na Real

0

Bohaterowie tego meczu Pique oraz Mathieu!

5

Uff jaka ulga, nasz kochany rudzielec!

0

Wiecznie nie będzie w magicznej formie.

0

To raczej yło wiadome, przegramy jeden i już będzie gorąco..

0

Mam nadzieje że Alves przedłuży kontrakt, wątpie w to że Montoya czy Adriano zagraliby lepiej.


Ariedo Braida coś czuję że będzie strzałem w dziesiąte.

0

Wreszcie ktoś zamknął mordeczkę Ronaldo.. Brawo panie Lahoz!

0

Brakuje mi Xaviego..

0

Raczej tutaj nikogo, to nie interesuje..

2

Luciano Vietto jest świetny, ma cgłopak ma talent i dryg do gry.

1

Ha tam nie patrze na matematykę i statystyki, będę wierzyć do ostatniej kolejki. Poprzedni sezon pokazał, że w futbolu wszystko może się zdarzyć.

0

Panie Rakitic oby tak dalej!

0

Przy wyniku 1-2 dogrywka, więc wtedy nerwówka, Scenariusz mało prawdopodobny

4

Jedyna nadieja że Real straci punkty za tydzień z Villarreal. Choć jak wygramy zP Real, wszystko jdt jeszcze otwarta
Jedyna nadzieja że Real dtraci punkty Villarreal, choć z jednej dtrony jak pokonamy Real, wszystko będzie otwarte.

Trzeba sobie powiedzieć jasno Real traci punkty z czołówką (Atletico, Valencia), natomiast Barca z średniakami (Celta, Malaga, Sociedad)

Na pewno będę trzymać kciuki do ostatniej sekundy.

pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców!

Porażka pewnie boli nasz serce bordowo-granatowe , ale głowa do góry panie i panowie. ;)

Visca el Barca!

Pamiętajcie, Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?