Nie wiem jak można chcieć zwolnić Enrique. Gadanie że zdobycie trypletu to zasługa Messiego, Suareza i Neymara, jest po prostu żenujące.. Zasługa jest wszystkich zawodników jak i całego sztabu na czele z Lucho.
Kogo byś wydział na trenera Barcy? Po co psuć coś świetnego?
Jedyna nadieja że Real straci punkty za tydzień z Villarreal. Choć jak wygramy zP Real, wszystko jdt jeszcze otwarta
Jedyna nadzieja że Real dtraci punkty Villarreal, choć z jednej dtrony jak pokonamy Real, wszystko będzie otwarte.
Trzeba sobie powiedzieć jasno Real traci punkty z czołówką (Atletico, Valencia), natomiast Barca z średniakami (Celta, Malaga, Sociedad)
Na pewno będę trzymać kciuki do ostatniej sekundy.
pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców!
Porażka pewnie boli nasz serce bordowo-granatowe , ale głowa do góry panie i panowie. ;)
Visca el Barca!
Pamiętajcie, Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce!
0
Moim zdaniem na prawej flance powinien Alves zagrac Robrerto. Miejmy nadzieje ze Rakitic i Iniesta zaczna o wiele lepiej dyrygowac pomoca.
0
eleven jest już dostępny w tv? (mam multimedie)
0
Proszę się odwalić od Pedro! Szacunek dla wszystkich graczy noszących bordo-granatową koszulkę!
0
Już powoli mam dość telenoweli "Pogba"
2
Super prezent na koniec sezonu, świetny transfer!
5
Nie wiem jak można chcieć zwolnić Enrique. Gadanie że zdobycie trypletu to zasługa Messiego, Suareza i Neymara, jest po prostu żenujące.. Zasługa jest wszystkich zawodników jak i całego sztabu na czele z Lucho.
Kogo byś wydział na trenera Barcy? Po co psuć coś świetnego?
0
Komentatorzy nie sprostują rangi finału..
1
Ależ akcja! Geniusz!
0
Ile mają teraz bramek MSN?
0
świetny zawodnik, szkoda że ciągle kontuzje nie dają mu grać.
7
Gdyby nie kosmita Messi, na pewno by zdobył. ;)
0
Brzydkie, obecne znacznte lepsze..
0
Szacun panie Pedro!
6
uff jaka ulga, kamień spadł mi z bordowo-granatowego serca.;)
0
Bo jest irytujący.. Niech zajmie się gra a nie gadaniem,,
0
Ja ma gdzieś mecze Realu., trzeba wygrać trzy mecze.
2
Mam nadzieje że Bayern lub Barca trafi na Real
0
Bohaterowie tego meczu Pique oraz Mathieu!
5
Uff jaka ulga, nasz kochany rudzielec!
0
Wiecznie nie będzie w magicznej formie.
0
To raczej yło wiadome, przegramy jeden i już będzie gorąco..
0
Mam nadzieje że Alves przedłuży kontrakt, wątpie w to że Montoya czy Adriano zagraliby lepiej.
Ariedo Braida coś czuję że będzie strzałem w dziesiąte.
0
Wreszcie ktoś zamknął mordeczkę Ronaldo.. Brawo panie Lahoz!
0
Brakuje mi Xaviego..
0
Raczej tutaj nikogo, to nie interesuje..
2
Luciano Vietto jest świetny, ma cgłopak ma talent i dryg do gry.
1
Ha tam nie patrze na matematykę i statystyki, będę wierzyć do ostatniej kolejki. Poprzedni sezon pokazał, że w futbolu wszystko może się zdarzyć.
0
Panie Rakitic oby tak dalej!
0
Przy wyniku 1-2 dogrywka, więc wtedy nerwówka, Scenariusz mało prawdopodobny
4
Jedyna nadieja że Real straci punkty za tydzień z Villarreal. Choć jak wygramy zP Real, wszystko jdt jeszcze otwarta
Jedyna nadzieja że Real dtraci punkty Villarreal, choć z jednej dtrony jak pokonamy Real, wszystko będzie otwarte.
Trzeba sobie powiedzieć jasno Real traci punkty z czołówką (Atletico, Valencia), natomiast Barca z średniakami (Celta, Malaga, Sociedad)
Na pewno będę trzymać kciuki do ostatniej sekundy.
pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców!
Porażka pewnie boli nasz serce bordowo-granatowe , ale głowa do góry panie i panowie. ;)
Visca el Barca!
Pamiętajcie, Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce!