No i co z tego nie wsadzaj każdego islamistę do jednego gara. Wątpię żeby Arde interesowało to chore państwo islamskie i ci chorzy ludzie głupiej religii, poglądów.
Wolałbym aby lepiej postawili na Alena, takie pieniądze na francuza, to istne szaleństwo, jedynym argument jest że Pogba ma świetne warunki fizyczne. Nie jest zwolennikiem tego transferu.
Wątpie żeby Lucho bez większej obserwacji stawiał wyżej Gumbau bez większego powodu. Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieje że Samper jeszcze pokaże kkasę.
0
Magiczny dzień! Nasza gra, to istna poezja futbolu!
Don Andres zawodnik meczu! Genialny mecz Iniesty!
Visca el Barça!
3
Stary dobry Don Andres! Visca el Barça!
0
Roberto pokazuje klasę!
0
Przydałyby się teraz
0
Można gdzieś zobaczyć studio Eleven w internecie?
0
Mam nadzieje że nasz atak wkręci Danilo w ziemie. Jeśli zagra Carvalaj będzie trudniej.
1
Wiadomo że zmęczenie jest większe, ale wątpie aby był to problem dla zawodników.
0
Po prostu istna kpina.
0
No i co z tego nie wsadzaj każdego islamistę do jednego gara. Wątpię żeby Arde interesowało to chore państwo islamskie i ci chorzy ludzie głupiej religii, poglądów.
0
Jak dla mnie najpiękniesza bramka Ronaldinho!
6
No już bez przesady. Dajcie spokój już tym Perezem, mało śmieszne..
0
Oglądał ktoś. Jak zaprezentował się Javier?
0
Stara się omijać mecze z tym ekspertem. Chyba TVP nie zna dobrych komentatorów.
0
Mam to samo!....
3
Żałuj czesiek. Po transferze do Chelsea jesteś dla mnie skreślony.
0
Ależ kontra niczym Barca! Kapustka zapowiada ciekawie.
0
Absolutnie się zgadzam! Mi najbardziej pasował by Gündoğan,
2
Wolałbym aby lepiej postawili na Alena, takie pieniądze na francuza, to istne szaleństwo, jedynym argument jest że Pogba ma świetne warunki fizyczne. Nie jest zwolennikiem tego transferu.
2
Czekamy na ciebie! ; )
10
Wątpie żeby Lucho bez większej obserwacji stawiał wyżej Gumbau bez większego powodu. Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieje że Samper jeszcze pokaże kkasę.
0
Serce się cieszy widząc Messiego z piłką.
0
Nigdy nie widziałem Grimaldo w wielu meczach. Może mi ktoś napisać czy widzi w nim zawodnika do pierwszej drużyny, jak prezentuje się jego gra?
0
Mam nadzieje że Guardiola nie postawi nogi w Manchesterze City jako trener.
0
Wiadomo Ronaldinho to istna radość ale gra Messiego również sprawia mi dużą radość a gra Barcelony z najlepszą formą jeszcze bardziej.
0
Brakuje mi naszego czarodzieja. Miejmy nadzieje że Neymar przejmie różdżkę po nim.
0
Ja zawsze szanowałem Carlo.
4
Nie wiem jak można zwolnić takiego fachowca futbolu. Benitez może czyścić buty Ancelottiemu.
0
Chyba to normalne, że jak się przegrywa robi się nerwowo.
21
Może ząb go bolał i chłopak stracił formę.
1
Świetne podanie + genialne wykończenie = arcydzieło futbolu.
Ukłony dla artystów tego Latynoskiego dzieła!