0

Magiczny dzień! Nasza gra, to istna poezja futbolu!
Don Andres zawodnik meczu! Genialny mecz Iniesty!

Visca el Barça!

3

Stary dobry Don Andres! Visca el Barça!

0

Roberto pokazuje klasę!

0

Przydałyby się teraz

0

Można gdzieś zobaczyć studio Eleven w internecie?

0

Mam nadzieje że nasz atak wkręci Danilo w ziemie. Jeśli zagra Carvalaj będzie trudniej.

1

Wiadomo że zmęczenie jest większe, ale wątpie aby był to problem dla zawodników.

0

Po prostu istna kpina.

0

No i co z tego nie wsadzaj każdego islamistę do jednego gara. Wątpię żeby Arde interesowało to chore państwo islamskie i ci chorzy ludzie głupiej religii, poglądów.

0

Jak dla mnie najpiękniesza bramka Ronaldinho!

6

No już bez przesady. Dajcie spokój już tym Perezem, mało śmieszne..

0

Oglądał ktoś. Jak zaprezentował się Javier?

0

Stara się omijać mecze z tym ekspertem. Chyba TVP nie zna dobrych komentatorów.

0

Mam to samo!....

3

Żałuj czesiek. Po transferze do Chelsea jesteś dla mnie skreślony.

0

Ależ kontra niczym Barca! Kapustka zapowiada ciekawie.

0

Absolutnie się zgadzam! Mi najbardziej pasował by Gündoğan,

2

Wolałbym aby lepiej postawili na Alena, takie pieniądze na francuza, to istne szaleństwo, jedynym argument jest że Pogba ma świetne warunki fizyczne. Nie jest zwolennikiem tego transferu.

2


Czekamy na ciebie! ; )

10

Wątpie żeby Lucho bez większej obserwacji stawiał wyżej Gumbau bez większego powodu. Zobaczymy czas pokaże, mam nadzieje że Samper jeszcze pokaże kkasę.

0

Serce się cieszy widząc Messiego z piłką.

0

Nigdy nie widziałem Grimaldo w wielu meczach. Może mi ktoś napisać czy widzi w nim zawodnika do pierwszej drużyny, jak prezentuje się jego gra?

0

Mam nadzieje że Guardiola nie postawi nogi w Manchesterze City jako trener.

0

Wiadomo Ronaldinho to istna radość ale gra Messiego również sprawia mi dużą radość a gra Barcelony z najlepszą formą jeszcze bardziej.

0

Brakuje mi naszego czarodzieja. Miejmy nadzieje że Neymar przejmie różdżkę po nim.

0

Ja zawsze szanowałem Carlo.

4

Nie wiem jak można zwolnić takiego fachowca futbolu. Benitez może czyścić buty Ancelottiemu.

0

Chyba to normalne, że jak się przegrywa robi się nerwowo.

21

Może ząb go bolał i chłopak stracił formę.

1

Świetne podanie + genialne wykończenie = arcydzieło futbolu.

Ukłony dla artystów tego Latynoskiego dzieła!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?