10 października 2014, 17:34
0
Szkoda że Fabregas z Costą nie grają jak w Chelsea.
2 października 2014, 18:16
4
Czas na drugiego kanarka czyli Sandro!
29 września 2014, 14:44
1
Mam nadzieje zobaczyć w składzie Sandro oraz Ter Stegen. Zmarnowane okazje Munira mnie już iryzują.
27 września 2014, 19:32
Mascherano na DP czyli poezja futbolu.
27 września 2014, 19:27
Mascherano na defensywnym poezja futbolu.
27 września 2014, 19:25
Wreszcie gol Leosia! Ta akcja przypomniała mi starego dobrego Alvesa.
27 września 2014, 19:13
Nasz duet stoperów wygląda dziś bardzo dobrze!
27 września 2014, 19:04
Czkam na Munir < Sandro
27 września 2014, 17:40
Chyba nie tylko ty w tym i ja..
27 września 2014, 17:07
Zamiast Munira wolałbym Sandro.
27 września 2014, 17:03
Zapowiada się powrót Adriano do pierwszej jedenastki co mnie cieszy.
27 września 2014, 17:00
Nie powie ma facet pecha.
27 września 2014, 16:57
Ważne żeby padało więcej bramek nawet w 85. minucie. ;)
27 września 2014, 16:52
Mamy cztery punkt przewagi, skupmy się na swojej ukochanej Barcelonie! Ja osobiście mam Real głęboko gdzieś!
27 września 2014, 15:14
Ależ Liverpoool ma wspaniały doping kibicóww, niech kibice Barcelony się uczą...
24 września 2014, 23:57
Nie ma co panikować, to dopiero początek, nie da się wszystkiego wygrać. ;)
24 września 2014, 23:37
Podoba mi się gra Sandro taki byczek fernando. ;)
24 września 2014, 23:30
6
Nie ma trochę sensu oceniać Douglasa po jednym meczu, ale widzę to tak. 1 Montoya 2. Alves 3. Douglas
24 września 2014, 19:29
Nie przepadam za Ronaldo ale trzeba przyznać pokazał klasę.
24 września 2014, 19:26
Gra znacznie lepiej niż na mundialu, bardzo mnie to cieszy.
24 września 2014, 19:23
Jeśli szybko znajdą drogę do bramki wynik może być wysoki.
24 września 2014, 19:18
Nie ma co się podniecać, ale cieszy jak Suarez trafia do siatki. ;)
23 września 2014, 11:57
Wątpię żeby Fabregas chciał być rezerwowym, a poza tym gdyby Barca nie sprzedała Cesca nie kupili by Suatreza wolę opcje Ivan i Luis.
23 września 2014, 10:51
Szczere zawiodłem się na Fabregasie ale nie żałuje jego odejścia Rakitic da nam wiele.
22 września 2014, 14:50
Szkoda że Denis lub Halilovic nie są w pierwszej drużynie zamiast kiepskiego Roberto..
22 września 2014, 14:44
Sandro bardziej mi się podoba od Munira, oczywiście nie chodzi mi o wygląd. :D
22 września 2014, 14:38
Nie mam do tego wątpliwości, walczy sercem i płucami aż miło, więcej daje nam niż Fabregas, choć wiadomo że Cesc jest wspdniałym pomocnikirm ale do Generała jemu daleko.
22 września 2014, 14:33
Nie rozumiem czemu wszyscy się podniecają Juanem , taki jeździec bez głowy. Ustawienie go na obronie byłoby samobójstwem.
22 września 2014, 14:27
Każdy normalny to wie. Ronaldo jest świetny a Messi genialny. ;)
22 września 2014, 14:24
Wątpię tacy piłkarze jak Ronaldo, Bale Ramos chcą wygrywać wszystko, dla mnie wygrana Ligi czy Ligi Mistrzów jest równie ważne.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Szkoda że Fabregas z Costą nie grają jak w Chelsea.
4
Czas na drugiego kanarka czyli Sandro!
1
Mam nadzieje zobaczyć w składzie Sandro oraz Ter Stegen. Zmarnowane okazje Munira mnie już iryzują.
0
Mascherano na DP czyli poezja futbolu.
0
Mascherano na defensywnym poezja futbolu.
0
Wreszcie gol Leosia! Ta akcja przypomniała mi starego dobrego Alvesa.
0
Nasz duet stoperów wygląda dziś bardzo dobrze!
0
Czkam na Munir < Sandro
1
Chyba nie tylko ty w tym i ja..
0
Zamiast Munira wolałbym Sandro.
0
Zapowiada się powrót Adriano do pierwszej jedenastki co mnie cieszy.
0
Nie powie ma facet pecha.
0
Ważne żeby padało więcej bramek nawet w 85. minucie. ;)
0
Mamy cztery punkt przewagi, skupmy się na swojej ukochanej Barcelonie! Ja osobiście mam Real głęboko gdzieś!
0
Ależ Liverpoool ma wspaniały doping kibicóww, niech kibice Barcelony się uczą...
1
Nie ma co panikować, to dopiero początek, nie da się wszystkiego wygrać. ;)
0
Podoba mi się gra Sandro taki byczek fernando. ;)
6
Nie ma trochę sensu oceniać Douglasa po jednym meczu, ale widzę to tak.
1 Montoya
2. Alves
3. Douglas
0
Nie przepadam za Ronaldo ale trzeba przyznać pokazał klasę.
0
Gra znacznie lepiej niż na mundialu, bardzo mnie to cieszy.
0
Jeśli szybko znajdą drogę do bramki wynik może być wysoki.
0
Nie ma co się podniecać, ale cieszy jak Suarez trafia do siatki. ;)
0
Wątpię żeby Fabregas chciał być rezerwowym, a poza tym gdyby Barca nie sprzedała Cesca nie kupili by Suatreza wolę opcje Ivan i Luis.
0
Szczere zawiodłem się na Fabregasie ale nie żałuje jego odejścia Rakitic da nam wiele.
0
Szkoda że Denis lub Halilovic nie są w pierwszej drużynie zamiast kiepskiego Roberto..
0
Sandro bardziej mi się podoba od Munira, oczywiście nie chodzi mi o wygląd. :D
0
Nie mam do tego wątpliwości, walczy sercem i płucami aż miło, więcej daje nam niż Fabregas, choć wiadomo że Cesc jest wspdniałym pomocnikirm ale do Generała jemu daleko.
1
Nie rozumiem czemu wszyscy się podniecają Juanem , taki jeździec bez głowy. Ustawienie go na obronie byłoby samobójstwem.
1
Każdy normalny to wie. Ronaldo jest świetny a Messi genialny. ;)
1
Wątpię tacy piłkarze jak Ronaldo, Bale Ramos chcą wygrywać wszystko, dla mnie wygrana Ligi czy Ligi Mistrzów jest równie ważne.