Niestety Jefecito większość sezonów w Barcelonie się "marnował, jego żywioł to defensywny pomocnik zdecydowanie, Uwielbiam patrzeć jak walczy na boisku, bardzo się cieszę że został
Również mam nadzieje że Lucho postawi na Mascherano. Mieć takich dwóch DP to skarb, szkoda że Busquets obniżył swoje loty. Song musi odejść.
Mathieu również mi nie odpowiaa, ale dawać tyle kasy na piłkarza który spędził sezon na ławce to głupota, za tyle pieniędzy można kupić Benatie lub Hummelsa. Barcelona i tak nie da 50 mln za obrońce, ejśli wyda 70 na Suareza.
Masz racje Cuadrado jest stworzony do gry ofensywnej nie ma sensu ustawić go do linii defensywnej, Szkoda że Barca nie jest zainteresowana Mathieu Debuchy, tak w ogóle ostatnio ciężko wskazać najlepszego prawego obrońce.
Nie chcę żeby kupować Koke jeśli mamy Rakitica, Rafinha idealny na trzeciego pomocnika ale za Roberto można kupić kogoś ogranego. Sergi powinien zostać wypożyczony. Wiadomo że mogę nie mieć racji. ;)
Jedna poważna kontuzja i jesteśmy w dupie, pewnie trójka będzie wyglądać tak Busquets-Iniesta, Rakitic, Rafinha powinien porazić sobie, niestety Roberto niczym nie zachwyca, miejmy nadzieje że ta czwórka ofensywnych pomocników sobie poradzi.
Cholera miałem nadzieje że jeszcze ktoś dojdzie do pomocy. Lepiej by było kupić tańszego napastnika a resztę kasy zostawić na jakiegoś pomocnika, jeśli w ogóle z Suarezem naprawdę podpiszą ten transfer
Mam nadziej że wreszcie uda się go sprzedać, wydaje mi się że 15 mln PSG może spokojnie dać.
Bardzo lubię Alvesa na początku swojej kariery w Barcelonie znakomicie grał niestety nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie zostanie na Camp Nou za rok odejdzie za darmo..
Moim zdaniem Montoya ma potencjał i umiejętności aby grać w pierwszej składzie, liczę na to że Enrique da jemu większą szanse niż Martino. ale wiadomo że i tak muszą kupić prawego obrońce.
Niestety Simeone go za cholerę nie puści to jest lider Rojiblancos, szkoda bo to fantastyczny obrońca zawsze zostawia swoje waleczne serce na zielonej trawie. Pique&Godin wspaniała para stoperów.
Za taką kasę można kupić dwóch klasowych stoperów, ten zarząd jest śmieszny i nienormalny co z tego że będziemy mieć atak marzeń na papierze jak obrona będzie do dupy? nie pojmuję tego.
0
Niestety Jefecito większość sezonów w Barcelonie się "marnował, jego żywioł to defensywny pomocnik zdecydowanie, Uwielbiam patrzeć jak walczy na boisku, bardzo się cieszę że został
Również mam nadzieje że Lucho postawi na Mascherano. Mieć takich dwóch DP to skarb, szkoda że Busquets obniżył swoje loty. Song musi odejść.
0
Mathieu również mi nie odpowiaa, ale dawać tyle kasy na piłkarza który spędził sezon na ławce to głupota, za tyle pieniędzy można kupić Benatie lub Hummelsa. Barcelona i tak nie da 50 mln za obrońce, ejśli wyda 70 na Suareza.
0
Co z tego że jest szklany? Każdy piłkarz może doznać urazu, moim zdaniem lepszy byłby transfer Hummelsa niż Marquinhosa z PSG
0
50- mln Marquinhosa dobre żarty.
0
Z jednej strony mnie to cieszy a z drugiej nie. Suarez będzie zawieszony do grudnia?
0
Masz racje Cuadrado jest stworzony do gry ofensywnej nie ma sensu ustawić go do linii defensywnej, Szkoda że Barca nie jest zainteresowana Mathieu Debuchy, tak w ogóle ostatnio ciężko wskazać najlepszego prawego obrońce.
1
To nie ma znaczenia.
1
Fantastyczny mecz, nie ma co Howard dziś jest genialny, lepiej dla Belgów aby nie było karnych
2
https://www.tumblr.com/tagged/thiago-messi
Prawdziwy kibic. ;)
0
Może Lucho da szanse trochę pograć Adama Traoré, i Dongou, poza tym Iniesta może grać na skrzydle cho ja tego nie lubię.
0
Mam nadzieje że to prawdziwe informacje, bardzo mnie to cieszy.
0
Może lepiej niech zapewnia jemu gryzaczek w szatni przed każdym meczem :D
3
Jakby nie szczelił tak pięknej bramki, nikt by o nim nie wspominał, bez przesady zobaczymy jak będzie grał dalej
8
Adriano to najlepszy zmiennik Alby jaki może być, Kompletnie bez sensu.
0
Zagrał jeden znakomity mecz i chcesz go kupić,nie bądź śmieszny.
6
Szykuje się ostra rywalizacja o bramkę. Nie ma co Zubo miał nosa. ;)
0
Nie chcę żeby kupować Koke jeśli mamy Rakitica, Rafinha idealny na trzeciego pomocnika ale za Roberto można kupić kogoś ogranego. Sergi powinien zostać wypożyczony. Wiadomo że mogę nie mieć racji. ;)
0
Dokładnie tak myśle, za duże ryzyko.
0
Jedna poważna kontuzja i jesteśmy w dupie, pewnie trójka będzie wyglądać tak Busquets-Iniesta, Rakitic, Rafinha powinien porazić sobie, niestety Roberto niczym nie zachwyca, miejmy nadzieje że ta czwórka ofensywnych pomocników sobie poradzi.
Cholera miałem nadzieje że jeszcze ktoś dojdzie do pomocy. Lepiej by było kupić tańszego napastnika a resztę kasy zostawić na jakiegoś pomocnika, jeśli w ogóle z Suarezem naprawdę podpiszą ten transfer
0
Masz racje spadła z nieba, te oczka ;)
0
Dan Alves może wiecie kto to jest?
2
Mam nadziej że wreszcie uda się go sprzedać, wydaje mi się że 15 mln PSG może spokojnie dać.
Bardzo lubię Alvesa na początku swojej kariery w Barcelonie znakomicie grał niestety nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie zostanie na Camp Nou za rok odejdzie za darmo..
Moim zdaniem Montoya ma potencjał i umiejętności aby grać w pierwszej składzie, liczę na to że Enrique da jemu większą szanse niż Martino. ale wiadomo że i tak muszą kupić prawego obrońce.
4
Gratulacje Maciek! Brak powołania do kadry jest po prostu śmieszne...
0
Mathieu jest nie najgorszy, ale ja bym wolał Laporte lub jakiś młody talent.
1
Niestety Simeone go za cholerę nie puści to jest lider Rojiblancos, szkoda bo to fantastyczny obrońca zawsze zostawia swoje waleczne serce na zielonej trawie. Pique&Godin wspaniała para stoperów.
0
Brawo Barca. Brawo Lampe!
0
To lepiej wzmocnić słabszą formację?
0
Dokładnie, ja bym wolał Edina Dzeko, wrzutki miałyby sens.
0
Za taką kasę można kupić dwóch klasowych stoperów, ten zarząd jest śmieszny i nienormalny co z tego że będziemy mieć atak marzeń na papierze jak obrona będzie do dupy? nie pojmuję tego.
7
Podczas tych Mistrzostw Mascherano zmiata Busquetsa.
Iniesta-Mascherano-Rakitić