Piękny gest widać że dobrze się dpgaadywali na boisku i poza nim. Jeszcze kilka lg temu to była najlepsza para środkowych obrońców w kadrze oraz klubie. Cholernie będę mi go brakować!
Bilbao, Villarreal, Real Madryt, Atletico - to będą bardzo trudne spotkania, jeśli zagrają tak jak z Txuri-Urdinma nie ma większych szans na mistrzostwo Oczywiście wieże w Barce. VeB!
Wystarczy zdominować środek pola, grać wysokim pressingiem a Real się gubi.
Koke jest świetny chętnie bym go zobaczył w bordowo-granatowej koszulce! Natomiast w Cholo widzę genialnego Gusrdiole. Śmieszą mnie komentarze że Real jet faworytem Ligi Mistrzów, dla mnie co najwyżej tylko kandydatem do wzniesienia pucharu na Estádio da Luz w Lizbonie!
0
Oby jego współpraca na boisku z Iniestą się układała.
0
Chciałbym aby zagrali z Dortmundem lub Manchesterem. ;)
0
Oby pokazał klasę w klasyku!
0
Nie patrzę na jeden dwu mecz, pk prostu moim zdaniem to kiepska opcja, ale mogę nie mieć racji
0
Czemu znowu Mascherano, lepiej żeby Bartra..
0
Nie jest złym trenerem, ale nie widzę go na ławce Barcy, obecnie Ajax nie gra za dobrze 6-1 z Salzburgiem mówi wszystko.
0
Bardzo smutna wiadomość, niech się trzymają.
0
Szkoda że Pep go nie chciał..
0
Może zostać znakomitym obrońą, tylko szkoda ż4 nie gra regularnie..
0
Masz świętą rację, jeśli ktoś patrzy tylko na wyniki to nie jest prawdziwym kibicem!. Visca el Barca!
0
Alves zdecydowanie może odejść.
0
Szkoda że w straconych golach wyglądają to znacznie gorzej..
0
Już wolę Mangele lub Martineza. Mnie David niczym nie zachwyca
0
Messi nigdy się nie zgodzi.
0
Chlie może namieszać na Mundialu
0
Piękny gest widać że dobrze się dpgaadywali na boisku i poza nim. Jeszcze kilka lg temu to była najlepsza para środkowych obrońców w kadrze oraz klubie. Cholernie będę mi go brakować!
0
Pewnie będzie to USA
0
Wielkiobrońca. Dzięki za wszystkie dobre i te złe chwile kapitanie.
0
Trochę szacuku, dzięk nemu Barca wiele osiągneła. Prawdziwa legenda, serce Barcelony!
0
Barca to za wywkie proti.
0
Na pierwszy skład będzie cieżko, ale woę jgo niż 'Tello.
0
Thiago gra coraz lepiej. Wielki talent!
0
Liczy się końcowy wynik pani trenerze.
0
Bilbao, Villarreal, Real Madryt, Atletico - to będą bardzo trudne spotkania, jeśli zagrają tak jak z Txuri-Urdinma nie ma większych szans na mistrzostwo Oczywiście wieże w Barce. VeB!
0
Mam nadzieje że jak będzie zdrowy. bedzie pełnić.funkcję jakąś w klubie.
0
Uwielbiam go, serce Dumy Katalonii! ! Oby został
0
Na pewho podejdą to tego spotkania jak z City. ;)
0
Wystarczy zdominować środek pola, grać wysokim pressingiem a Real się gubi.
Koke jest świetny chętnie bym go zobaczył w bordowo-granatowej koszulce! Natomiast w Cholo widzę genialnego Gusrdiole. Śmieszą mnie komentarze że Real jet faworytem Ligi Mistrzów, dla mnie co najwyżej tylko kandydatem do wzniesienia pucharu na Estádio da Luz w Lizbonie!
0
Pepe idealne pasuję do cyrku, wróżę jemu wspaniałą karierę klauna!
0
/Mi rówmież.