6

Nie ma trochę sensu oceniać Douglasa po jednym meczu, ale widzę to tak.

1 Montoya
2. Alves
3. Douglas

0

Nie przepadam za Ronaldo ale trzeba przyznać pokazał klasę.

0

Gra znacznie lepiej niż na mundialu, bardzo mnie to cieszy.

0

Jeśli szybko znajdą drogę do bramki wynik może być wysoki.

0

Nie ma co się podniecać, ale cieszy jak Suarez trafia do siatki. ;)

0

Wątpię żeby Fabregas chciał być rezerwowym, a poza tym gdyby Barca nie sprzedała Cesca nie kupili by Suatreza wolę opcje Ivan i Luis.

0

Szczere zawiodłem się na Fabregasie ale nie żałuje jego odejścia Rakitic da nam wiele.

0

Szkoda że Denis lub Halilovic nie są w pierwszej drużynie zamiast kiepskiego Roberto..

0

Sandro bardziej mi się podoba od Munira, oczywiście nie chodzi mi o wygląd. :D

0

Nie mam do tego wątpliwości, walczy sercem i płucami aż miło, więcej daje nam niż Fabregas, choć wiadomo że Cesc jest wspdniałym pomocnikirm ale do Generała jemu daleko.

1

Nie rozumiem czemu wszyscy się podniecają Juanem , taki jeździec bez głowy. Ustawienie go na obronie byłoby samobójstwem.

1

Każdy normalny to wie. Ronaldo jest świetny a Messi genialny. ;)

1

Wątpię tacy piłkarze jak Ronaldo, Bale Ramos chcą wygrywać wszystko, dla mnie wygrana Ligi czy Ligi Mistrzów jest równie ważne.

1

Szkoda że sam grasz słabo, miejmy nadzieje że złapiesz formę. ;)

0

Hiszpanów raczej siatka mało interesuje.

24

Chicharito zagrał jeden mecz i mają wszyscy mokro w gaciach...

5

Sandro dał świetną zmianę, bramka i kapitalny udział przy brsmce Pedro.

Jeśli z Neymarem będzie dobrze atak widziałbym tak: Neymar-Messi-Sandro

0

Równie dobrze mogli przegrać 6,7

1

Miejmy nadzieje że wszystko będzie dobrze/

0

Geniusz! Messi Magic!

8

Messiego asysty są magiczne, nie mam nic przeciw żeby Leo miał więcej asyst niż bramek

0

Obecnie nawet Sandro jest lepszy

1

Brawo Ivan piękny gpl! ;)

0

Mam nadzieje że Sandro dostanie minutki. ;)

0

Kurczę czyżby Bartra wypadał na treningu kiepsko że jest nie powołamy, ale bardzo w to wątpię. Trzeba zaufać Enrique.

0

Fajny środek w Olympiakosie Abidal-Botia czyli doświadczenie i młodość. ;)

1

Widać że jak jest w formie powraca radosny uśmiech na jego twarzy. Oby ten sezon był dla niego bardziej udany, choć wielu piłkarzy chciałoby mieć przynajmniej jeden taki sezon jak Messi w poprzednim sezonie.

Mam nadzieje że w tym sezonie wszystkim udowodni że nadal jest najlepszy, dla mnie i tak jest i będzie najlepszy!

0

Brawo! Oby tak dalej.

2

Niestety Pedro dobitnie mnie rozczarował. Ten sędzie po tym ,meczu powinien dostać zakaz prowadzenia zawodu.

1

Coś czuję że w tym roku duet Messi i Neymar nie raz wywoła u nas banana na twarzy. ;)

Montoya zagrał bardzo dobry mecz, Alves powinien wylądować na ławie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?