Nie mam do tego wątpliwości, walczy sercem i płucami aż miło, więcej daje nam niż Fabregas, choć wiadomo że Cesc jest wspdniałym pomocnikirm ale do Generała jemu daleko.
Widać że jak jest w formie powraca radosny uśmiech na jego twarzy. Oby ten sezon był dla niego bardziej udany, choć wielu piłkarzy chciałoby mieć przynajmniej jeden taki sezon jak Messi w poprzednim sezonie.
Mam nadzieje że w tym sezonie wszystkim udowodni że nadal jest najlepszy, dla mnie i tak jest i będzie najlepszy!
6
Nie ma trochę sensu oceniać Douglasa po jednym meczu, ale widzę to tak.
1 Montoya
2. Alves
3. Douglas
0
Nie przepadam za Ronaldo ale trzeba przyznać pokazał klasę.
0
Gra znacznie lepiej niż na mundialu, bardzo mnie to cieszy.
0
Jeśli szybko znajdą drogę do bramki wynik może być wysoki.
0
Nie ma co się podniecać, ale cieszy jak Suarez trafia do siatki. ;)
0
Wątpię żeby Fabregas chciał być rezerwowym, a poza tym gdyby Barca nie sprzedała Cesca nie kupili by Suatreza wolę opcje Ivan i Luis.
0
Szczere zawiodłem się na Fabregasie ale nie żałuje jego odejścia Rakitic da nam wiele.
0
Szkoda że Denis lub Halilovic nie są w pierwszej drużynie zamiast kiepskiego Roberto..
0
Sandro bardziej mi się podoba od Munira, oczywiście nie chodzi mi o wygląd. :D
0
Nie mam do tego wątpliwości, walczy sercem i płucami aż miło, więcej daje nam niż Fabregas, choć wiadomo że Cesc jest wspdniałym pomocnikirm ale do Generała jemu daleko.
1
Nie rozumiem czemu wszyscy się podniecają Juanem , taki jeździec bez głowy. Ustawienie go na obronie byłoby samobójstwem.
1
Każdy normalny to wie. Ronaldo jest świetny a Messi genialny. ;)
1
Wątpię tacy piłkarze jak Ronaldo, Bale Ramos chcą wygrywać wszystko, dla mnie wygrana Ligi czy Ligi Mistrzów jest równie ważne.
1
Szkoda że sam grasz słabo, miejmy nadzieje że złapiesz formę. ;)
0
Hiszpanów raczej siatka mało interesuje.
24
Chicharito zagrał jeden mecz i mają wszyscy mokro w gaciach...
5
Sandro dał świetną zmianę, bramka i kapitalny udział przy brsmce Pedro.
Jeśli z Neymarem będzie dobrze atak widziałbym tak: Neymar-Messi-Sandro
0
Równie dobrze mogli przegrać 6,7
1
Miejmy nadzieje że wszystko będzie dobrze/
0
Geniusz! Messi Magic!
8
Messiego asysty są magiczne, nie mam nic przeciw żeby Leo miał więcej asyst niż bramek
0
Obecnie nawet Sandro jest lepszy
1
Brawo Ivan piękny gpl! ;)
0
Mam nadzieje że Sandro dostanie minutki. ;)
0
Kurczę czyżby Bartra wypadał na treningu kiepsko że jest nie powołamy, ale bardzo w to wątpię. Trzeba zaufać Enrique.
0
Fajny środek w Olympiakosie Abidal-Botia czyli doświadczenie i młodość. ;)
1
Widać że jak jest w formie powraca radosny uśmiech na jego twarzy. Oby ten sezon był dla niego bardziej udany, choć wielu piłkarzy chciałoby mieć przynajmniej jeden taki sezon jak Messi w poprzednim sezonie.
Mam nadzieje że w tym sezonie wszystkim udowodni że nadal jest najlepszy, dla mnie i tak jest i będzie najlepszy!
0
Brawo! Oby tak dalej.
2
Niestety Pedro dobitnie mnie rozczarował. Ten sędzie po tym ,meczu powinien dostać zakaz prowadzenia zawodu.
1
Coś czuję że w tym roku duet Messi i Neymar nie raz wywoła u nas banana na twarzy. ;)
Montoya zagrał bardzo dobry mecz, Alves powinien wylądować na ławie.