0

Podbijam! Jeśli odszedł to niech nie wraca.

0

Nie żałuje jego odejścia. Całe szczęście, że Roberto się obudził.

0

Debile a nie kibice. Najlepiej dać im bana na wchodzenia na stadion.

0

Espanyol pewnie będzie grać bardzo ostro, mam nadziiej3, że unikniemy kontuzji Ważne żeby szybko strzelić bramkę i w końcówce zachować koncentracie.

3

W tamtym sezonie w LM grał świetnie. Talent ma ogromny, teraz musi porządnie pracować. Jest jeszcze czas na osądy jego jako bramkarza.

4

Szczerze nie przepadam za nim, ale jeśli będzie się rozwijać na wysokim poziome niech nawet w przyszłości będzie podstawowym bramkarzem.

Bez wątpienia Marc ma potencjał na jednego z najlepszych bramkarzy.

Jak na razie Bravo jest nie do ruszenia w lidze. Obecnie na tej pozycji Barca nie m,że narzekać. Świetny ruch Zubizarrety chociaż tyle zostawił po sobie dobrego.

1

Ja osobiście nie chcę tego transferu!

3

Szczęśliwego Nowego Roku!
Visca el Barca!

0

Przecież Denis może grać także na skrzydle.

0

Strasznie suche..

1

Po prostu skończony kretyn..

0

Full Metal Jacket, Furia, Cienka czerwona linia.

0

To nie jest wielkie żądanie. Mi ten zawodnik bardzo się podoba.

0

Jestem ciekaw jego gry.

0

Świetna wiadomość! Idealny zawodnik na ławkę. Oby transfer został sfinalizowany.

1

Jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony, śmiało można stwierdzi, że spłacił się w jeden sezon. Napastnik stworzony do gry w barwach Blaugrany.

Idealna "9" dla Barcelony, uważam, że nawet lepszy niż Eto'o czy Villa, choć niestety David marnował się często na skrzydle.

3

Naprawdę Perez jest nienormalny, tylko kasa w w go głowie. Żenując człowiek.

0

Troszkę tak. :D

7

Uwielbiam Kobe. Świetny zawodnik!

0

Jeśli tak to niech tam sobie siedzi. Nie chcę nikogo na siłę.

0

Ważne są 3 pkt, rekordy i pogromy są na drugim miejscu..

2

Mecze z Betisem pamiętam jako bardzo ciekawe.

0

Według mnie potrzebujemy skrzydłowego!

2

Trochę mnie to irytuje, że Lucho stawia częściej na Mathieu. Z jednej strony, wątpię, aby Enrique tak sobie dawał mniej minut Marcowi, choć ja i tak wolę Hiszpana, przed nim jeszcze wiele lat spokojnie może osiągnąć znacznie wyższy poziom od francuza.

Jeśli miałby odejść to tylko na wypożyczenie, choć bardzo tego nie chcę.

Mam nadzieje, że zostanie, Bartra jednak może chcieć odejść wiadomo niedługo Euro zdaje sobie sprawę, że musi grać, aby móc walczyć o pierwszy skład w reprezentacji, nie zdziwię się, jeśli opuści Barcelone.

0

Przecież w Villarreal często gra na skrzydle, choćby w meczu z Realem.

0

Chciałbym aby w trudnych momentach podczas meczu, ktoś taki jak Suarez siedział na ławce a nie Munir i Sandro, którzy według mnie nie nadają się do Barcelony.

7

Wszystkiego najlepsze dla oddanych kibiców Barcelony!

0

Niestety Barca to za wysokie progi dla niego. Jeśli go sprzedadzą nie będe żałować jego odejścia. Tello już bym wolał.

2

Ja już nie tęsknie. Roberto odpalił i mam nadzieje, że Rafinha po kontuzji pokaże się z dobrej strony.

0

Jestem ciekaw jego poziomu gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?