0

Niech ktoś powie, że angielska liga angielska jest najlepsza..

Zwycięzca LE zagra w LM?

0

Stary a głupi.

0

Mam nadzieje, że niebawem będzie oficjalna wiadomość, już ten szum wokół Neymara jest męczący, choć pewnie przedłużenie kontraktu nie utnie plotek transferowych.

0

Każdy ma swoje.

0

Całe szczęście, że odzyskał swoją lepszą formę w najtrudniejszej i decydującej części sezonu. Jego gra nogami jest perfekcyjna.

7

Remis będzie najlepszym rezultatem, ale ja chcę wygranej Rojiblancos!

0

Ja nie chcę Pogby, niech sobie idzie do Realu.

0

Pytane do tych którzy oglądali Juventus - Bayern jak wypadli Lewandowski i Dybala?

0

Wreszcie udany mecz Alvesa, potrafi spiąć się na ważne mecze.

0

Świetny mecz Javiera. Zapamiętam jego dwa wspaniałe zagrania - wyczyszczenie Chamberlaina i przebicie wślizgiem piłki przy akcji Arsenalu co zaowocowało kontrą i bramką Messiego.

Jeden z moich ulubionych graczy. Mam nadzieje, że jeszcze trochę pogra w Barcelonie.

29

Bardzo lubię Cecha, widać, że jest spoko gościem. Miły widok jak gratulował Messiemu.

1

Grubasek zrehabilitował się w najlepszy sposób.

0

Śmieszny jest, to nie chodzi o całuski tylko o świetne relacje, które są potrzebne aby dobrze rozumieć się na boisku. Lepiej żeby się nie odzywał bo się ośmiesza.

7

Krytyka tego karnego jest śmieszna i żenująca.

0

Dla mnie to jest śmieszne, że czepiają się o sztuczki, choć Neymar trochę ryzykuje, może kiedyś trafić się jakiś brutal i może to się skończyć tragicznie.

Robię sztuczek w meczu to nie jest oznaką braku szacunku do przeciwnika tylko pokaz swojej świetnej techniki.

2

Nie zgadzam się. Vidal gra obecnie lepiej.

0

Jak to obaczyłem dostałem śmiechu przez kilka minut. Messi jest czarodziejem futbolu!

0

Lepszego tekstu nie mogłeś wymyślić..

0

Ależ chłopaki bawią się piłką, jak tu nie uwielbiać tej trójki. Messi to magik!

0

Teraz można oglądać bez nerwów. Liczę na jeszcze bramkę Suareza.

0

To sie nazywa latynowska magia!

0

Wreszcie nie ma poprzeczki. ;)

0

Jego inteligencja na boisku robi wrażenie. Mam nadzieje, że zostanie u nas do końca kariery!

3

Pokona tego przeciwnika!

0

Wolę żeby dali więcej minut Rafinhi, choć kuszący ten transfer.

0

Wolałbym kogoś kto zna dobrze ligę hiszpańską.

2

Ja bym chciał finał na San Mamés.

0

Będzie bardzo ciężko, całe szczęście, że kluczowi zawodnicy sobie odpoczeli w tygodniu. Biorę skromne 1-0 w ciemno.

0

Powinien dostać, to kluczowy zawodnik Barcelony. Obecnie najlepszy DP na Świecie. Mam nadzieje, że zakończy karierę w barwach Barcy.

2

Wiadomo, że jest potrzeby młody pomocnik, ale nie musi być to Pogba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?