2

Co za nich kibicie? Raczej idioci..

0

Przykro się patrzy jak Barca B zrobiła spory krok tył.

12

Zasłużona nagroda. Wielki brawa dla naszego El Pistolero. Jedna z najlepszych "9" ostatnich lat. Suarez urodził się aby grać w Blaugranie!

0

Jak można nie wiedzieć że Koeman to wybitny stoper..

2

Ostatnio trzyma wysoki poziom. Mam nadzieje, że jeszcze zostanie. Nie dość, że dzięki niemu zespół grą dobrą piłkę to jeszcze tworzy świetną atmosferę.

Szacunek dla niego będe mieć na zawsze!

3

Szykuje się na to, że Suarez zostanie wybrany zawodnikiem turnieju.

1

Już wolę Rafinhe, Roberto lub Halilović. Nie chcę go już widzieć w barwach Barcy, niech sobie siedzi w Anglii.

0

Mogliby zainteresować się Pato!

1

Mam nadzieje, że nie kolejny Douglas..

0

Każdy wywiad Messiego bardzo miło się czyta. Widać, że ma w głowie dobrze poukładane.

0

Idealny moment. Nie mogę się doczekać, aby ich zobaczyć w składzie!

0

Tak jest El Pistolero.

0

Dla mnie to niewykonalne. Na zawsze Barca w moim sercu!

1

Szkoda, że Afellay przez kontuzje nie mógł pokazać swój talent. Na pewno byłby lepszą opcją niż Munir czy Sandro. Pamiętam jego świetną asystę przy bramce z Realem. Szkoda chłopaka.

0

Każde słowo Blattera jest dla mnie żenujące.. Szkoda, że tak wiele osób niszczy tak piękny sport.

2


Przepiękne chwile. Mam nadzieje, że jeszcze równie piękne chwile przed nami!

0

Szkoda, że nie ma go już w Barcelonie. W każdym meczu oddawał swoje serce! Dzięki Bogu, że wygrał z chorobą. Nigdy nie zapomnę Erica!

0

Kiedyś bardzo lubiłem River. Liczę na ciekawy finał!

0

Uwielbiam konferencje obu panów. ;)

0

Wolałbym aby awansowała Benfica, ale wątpię w to Zenit obecnie jest w lepszej firmie i gra lepszy futbol, skład również wydaje się lepszy. Mimo wszystko trzymam kciuki za As Águias.

0

Bardzo ciekawy zawodnik, ma ogromny talent i świetną technikę. Widziałem Paolo w kilku meczach i bardzo podobała mi się jego gra, idealnie pasowałby profilem do Barcy.

Juventus tanio go nie sprzeda, poza tym musiałby być zmienikiem. Moim zdaniem na rezerwowego gracza nie ma sensu wydawał większej ilości. Wątpię aby tak młody piłkarz chciał siedzieć większość czasu na ławce, choć wiadomo każdy zawodnik marzy grać w Barcelonie u boku Messiego.

2

Śmieszny jest niech najpierw popatrzy na siebie. W wypowiedzi Pique ja nie widzę braku szacunku.

1

Chciał Kanonierów i mam, jestem zadowolony. Najciekawiej zapowiada się para Bayernu, choć raczej Juventus ma mniejsze szanse na awans. Wolsburg i Zenit mogą dojść naprawde daleko.

2

Przynajmniej powiększymy przewagę nad Realem o jeden punkcik, ale i tak remis z Deportivo to totalne nieporozumienie.

Atletico nad jest bardzo dobra ekipa z wybitnym trenerem, nie można ich stawiać niżej niż Real, będzie ciekawie do ostatniej kolejki!

0

Barca mogłaby wykorzystać klauzule Denisa Suareza, na pewno lepiej by się prezentował niż Munir na skrzydle. Tańsza opcja niż Nolito, choć wiadomo Nolito dałby więcej.

0

Dokładnie i bardzo mocno.

0

Niestety kolejny kwadrans zagrali żenująco, trudno zdarza się, choć na taką drużynę jak Barca nie wchodzi taki scenariusz w grę.

Mimo wszystko gra toczy się dalej nie ma co się użalać Jak Barca remisuje lub przegrywa wszyscy szczekają i płaczą jak małe szczeniaki, ręce opadają jak widzę, że mój ukochany klub ma takich małostkowych i żenujących kibiców.

Jeśli ktoś myślał, że sprawa tytułu jest rozstrzygnięta niech puknie się mocno w głowę. Ja jestem mimo wszystko przekonany co do mistrzostwa, choć na pewno nie będzie to prosta i szybko droga.

Ci, którzy ubliżają zawodnikom i trenerowi po tych ostatnich meczach radę nie zajmować się kibicowaniem. Szacunek i wierność klubowi to podstawa!

0

Mm nadzieje, że pomoc będzie wyglądać Roberto - Busquets - Iniesta

0

Wiem, że osiągnął wiele, ale to nie znaczy, że może osiągnąć jeszcze więcej.

0

Mógłby wrócić do Hiszpanii, tylko nie do Realu lub Espanyolu. Szkoda, że tak świetny bramkarz nie może walczyć o najwyższe osiągnięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?