0

Bruma

O widzisz jeśli to prawda, to w końcu ładny gest, bo to co całościowo Święty Iker wyprawiał i to co po meczu mówił, to była po prostu kompromitacja Jego jako człowieka...

0

Mam nadzieje, ze za niedługo wielki mou opuści Hiszpanie i nie będziemy musieli go oglądać i słuchać...

0

Nigdy nie zapomnę o tym faulu marcelo, chciał Ceskowi nogę złamać frajer:/ Ze nie wspomnę o umysłowo ograniczonych Pepe i Ramosie...

0

David się podlizuje z tym plakatem, bo wie, ze po przyjściu Alexisa będzie ciężko o miejsce w pierwszym składzie;)

0

Chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcy, wg mnie jeden z najlepszych bocznych obrońców świata i do tego wszechstronny, może grac i po lewej i po prawej stronie:)

0

Ta decyzja może oznaczać, ze Barca kupi jeszcze w tym okienku jakiegoś środkowego obrońcę:)

Dzieki Gabi za te lata gry! Powodzenia w nowym klubie:)

0

0

Widzę , ze niektórzy z redakcji to zakamuflowana opcja madrycka;)

Ale zdjęcie piękne i te mięśnie..;)

0

Jakby to powiedział Mateusz Borek: Ależ kapitalnie to zrobił Thiago!

Nie mam slow do gościa, widzę rodzi się nowa legenda Barcy:)

0

das boot

Leciałeś kiedyś do USA? Jeśli nie, to powiem Ci ze jest to cholernie męczące serio a to czy jesteś sportowcem czy nie ma aż dużego znaczenia...Plus do tego dochodzi zmiana strefy czasowej:)

0

Thiagooooool!

0

Przecież ten Bayern tylko fauluje:/

0

No fajny mecz się szykuje, ciekaw jestem ile bramek strzeli Villa lub czy w ogóle strzeli;)

0

Dzieki za wszystko i powodzenia w nowym klubie, w sumie Roma troszkę się przebudowuje, przyszedł Luis Enrique jako trener, wiec Bojan powinien mieć dobre warunki do rozwoju:)

Przyznam, ze w ostatnim sezonie krytykowałem Bojana i chciałem, żeby odszedł a teraz łezka wzruszenia się zakręciła, bo jednak odchodzi Barcelonista z krwi i kosci:/

Nie mowie Do widzenia, mowie Do zobaczenia! Bo na pewno jeszcze do Nas wrócisz, Visca el Barca, Visca el Bojan:)

0

Cos czuje ze na przekór wszystkim finał będzie Peru - Wenezuela:D, ale oczywiście trzymam dziś kciuki za CHI CHI CHI LE LE LE;)

0

No to gratulacje dla Urugwaju i dla Muslery, a patrząc na niespodzianki na Copa to coś czuje ze w drugim półfinale Paragwaj z Wenezuela zagra;)

0

Mam nadzieje, ze chociaż piłkarze Realu zrobią ładny szpaler hehe

0

To chyba staje się już modne tzn. skarżenie na Barce i jej piłkarzy:D Widać niektóre zespoły chcą się ogrzewać przy sławie Barcelony, jeśli jednak Wągier skieruje pozew to ja bym na miejscu Naszego pozwał go za stręczycielstwo nieletnich piłkarzy z La Masii i to do Strasbourga;)

0

Ciekawy pomysł, nie powiem, chociaż mnie w meczu Argentyny z Kolumbia zachwycił Pablo Armero, tez lewy obrońca,warto mu się uważniej przyjrzeć:)

0

Leo10Villa7

Zgadzam się, jestem pod wrażeniem Jego gry dzisiaj:)

0

Po pierwszej połowie wyróżniłbym bym trio: Banega, Milito, Lavezzi...

0

Rogalinho10

Na stronę tvp sport wbijaj, transmisja online:)

0

Tylko nie Neymar, ta gwiazdka do siedmiu boleści, w tych pieniądzach można mnie genialnego Kuna Aguero - piłkarza ukształtowanego i ogranego w Europie, który jest niewiele gorszy od Messiego...Jeszcze ta kwota 45mln, to masakra po prostu:/

0

Czy Cesc jest rzeczywiscie tak zdeterminowany, żeby do Nas trafić? Nie jestem do Tego przekonany, w tamtym roku tak chciał przejść, aż został u Papy Wengera, teraz zanosi się na to samo...Najlepsze są artykuły w hiszpańskich gazetach,z gatunku: ze ponoć ktoś zapytał Fabregasa czy odchodzi a ten pokiwał głowa i powiedział: Tak w tym sezonie zagram w Barcelonie i są to źródła zbliżone do najbliższych przyjaciół piłkarza;) Ta cala saga jest śmieszna, jeśli chce grac w Arsenalu i być kapitanem ok nie ma problemu, jego wybór, ale jeśli chce odejść niech się w końcu określi, pokaże, ze ma jaja a nie transferowa saga od kilku lat, śmieszne się to robi pomału:/

0

Ciekawy ten skład Brazylii nie powiem...Tak na poważnie to ta pomoc komicznie wygląda już Polska ma w pomocy lepszych grajków Blaszczu,Ludo,Mierzejewski,Matuszczyk,Dudka,Grosik:)

0

Ja nawet za 20mln nie widzę Rossiego w Barcelonie,jestem za transferem Aguero (bez względu na koszty) to prawie kopia Messiego, świetny piłkarz idealnie pasujący do stylu Barcelony, Sanchez tez ciekawa opcja, na mistrzostwach w RPA pokazał się z dobrej strony, tylko nie Neymar, kolejny rozpuszczony dzieciak ala Robinho...Szkoda, ze Hulkiem się nie interesujemy, to jest prawdziwy gladiator;)

0

Bóg wiedział gdzie zesłać Mesjasza,jest tylko jeden taki klub na świecie:)

0

Si! Si! Si!

0

Ależ nerwy, ależ mecz się szykuje, na takie uczty piłkarskie warto czekać, mam nadzieje, ze Barcelona wygra w końcu jesteśmy United jak nikt inny;)

0

Dobra decyzja, po co się później denerwować a tak spokojnie się będą aklimatyzować w Londynie popijając herbatkę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?