Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak fan Roberta jestem zufrieden:)
0
Progressive
W relacji jakość/cena niewielkie;)
0
PatrychoO
Wiesz kto się śmieje, to się śmieje:) Ja od bardzo dawna jestem zwolennikiem talentu Roberta, on ma już prawie wszystko do bycia napastnikiem klasy światowej (musi poprawić skuteczność jeszcze, chociaż to jest dziwny argument, bo jest liderem strzelców Bundesligi!, jeśli niby taki np. Mandukic z Bayernu jest lepszy od Niego, to dlaczego nie strzelił 35-40 bramek...). Lewy z sezonu na sezon się rozwija, jest młody, byłby do wyjęcia za niewielkie pieniądze, ma dobre warunki fizyczne, potrafi grac zespołowo (drugi w klasyfikacji kanadyjskiej Bundesligi( 23gole, 7asyst) - to idealny napastnik dla Barcy i nie tylko pewnie;)
0
To może od razu 50 na okrągło, nie bójmy się ten chłopak będzie najlepszy golkiper na świecie!
0
Wczoraj nic nie moglem napisać, ale dzisiaj na spokojnie uważam, ze Barca potrzebuje koniecznie przebudowy po tym sezonie i więcej świeżej krwi, jeśli tego nie zrobimy, to w przyszłym sezonie nic nie wygramy...Popatrzmy na głównego rywala Real, obecnie są zgrana paczka z generałem Mou na czele,ze świetna obrona, w okienku dokupią prawdziwego napastnika plus jeszcze kogoś do środka pomocy i będą jeszcze mocniejsi niestety( mogą nawet pożegnać Ikera, żeby tylko zostawić Jose). To wszystko wynika z tego, ze Perez, kiedy przyszedł, zrobił przebudowę zespołu, kupił kilku cracków, zatrudnił najlepszego trenera na świecie i efekty przyszły, kiedyś laliśmy ich 5-0 a teraz przegrywamy z Nimi ostatnio regularnie:/
Warto tez zwrócić uwagę na formę od pewnego czasu Naszych zawodników, kiedyś wielkich np. Pique, ile on błędów narobił w tym sezonie, Alves - cień samego siebie z lat poprzednich, Fabs - raz na jakiś czas dobry mecz, Pedro - to nie wiem co się z nim stało, Xavi i Puyol - to obecnie powinni być zawodnicy rezerwowi a Messi - kiedyś skromny chłopak grający na skrzydle, dziś za wszelka cenę musi grac na środku i strzelać po 100 bramek na sezon, bo inaczej się obrazi...
0
Odejść to powinien Rosell z tym swoim Katarem całym :/
0
Bija Nas Niemcy niestety...
0
Co się dziwicie jak rządzi Uefadryt:/
0
Nie wiem dlaczego macie problem z Jego ewentualna pensja, niech zarabia nawet więcej niż CR7...W sumie jak ten się dowie, to będzie smutny znowu hehe
0
Jeśli to prawda, to jest to znakomity wybór. Gott sei dank!
0
Fajnie, ze dostał szanse i pokazał, ze nie taki Victor slaby jak go malują;)
0
Barca potrzebuje obrońcę, który gra dobrze nogami, dlatego tez jestem za Glikiem:)
0
0
Manita będzie:)
0
Nie wiem dlaczego niektórzy narzekają, mamy bardzo dobre losowanie 2 mecz u siebie, Paryżanie w tym roku w ogóle mnie nie przekonują, ledwo przeszli Valencie a Galata to bardzo dobry zespól z Droga, Sneijderem i Muslera i Real sie napoci mocno:)
0
Chyba jednak podgrzali kulki;)
0
Haha jest!!!
0
Ale para hehe
0
Wylosujemy Borussie:)
0
Tiki taka i Malaga;)
0
A w druga stronę Wojtek Szczęsny;)
0
Czyli Tito znowu będzie chciał defensywnego pomocnika, którego będziemy przerabiać na środkowego obrońcę...Człowiek tylko nerwy traci, jak czyta takie newsy:/
0
Eksperymenty w obronie skończą się tym, ze Milan pójdzie z jedna kontra i będzie po zabawie, taka prawda niestety...
0
Valencia widzę walczy:)
0
Dobrze piszecie, wymiana za Aguero + lekka dopłata pewnie, ale i tak warto! Kun to zawodnik klasy światowej sprawdzony i w Anglii i w Hiszpanii:)
0
Zagramy tiki-take 2.0 wersja beta;)
0
slawkoo
Dokładnie! Mam takie same spostrzeżenia, dzisiaj było to doskonale widać, w zasadzie jak Messi dostaje piłkę zaraz doskakuje do Niego 2-3 graczy i musi albo szukać faulu albo odgrywać do partnera...Czasami było tez widać, ze cala defensywa Realu przesuwa się w sektor, gdzie operuje Leo...A u Nas Ronaldo często jest kryty 1na1, zostaje "na desancie" i jesli dostanie pilke, nawet nie musi specjalnie dryblować, tylko swoja szybkością jest w stanie urwać się każdemu obroncy:/ Ronaldo jest totalnie lekceważony przez Nasz sztab i podam przykład z dzisiaj( szczegóły mogły być nieco inne), ale do rzeczy Ozil pojawia się na lewej flance obiega Cristiano, dostaje od Niego podanie i doskakuje do Niego Alves, Mesut odgrywa do Ronaldo, który jest w zasadzie niekryty i robi wejście w nasze pole karne - Nikt ani z obrońców ani pomocnikow nie doskakuje od razu do CR! Takich sytuacji jest wiele niestety...
0
Trzeba uważać Pepe na boisku:/
0
Jeszcze manite Nam zrobią, masakra...
0
Real nic nie grał...