Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Ekwador! Lubię ten latynoski klimat i miłość do futbolu;)
1
Szkoda że przy faulach Niemców w 1 połowie nie była taka konsekwentna
0
@Gary właśnie problem z tym że nie zrobią tego dobrze...piłka nożna to sport facetów tak było jest i będzie;)
0
Powiedzmy sobie szczerze niech sobie kobiety sędziują ale nie na Mundialu...
0
@AmigoBlancos przypomina mi to niechęć trenera Janasa do Tomka Frankowskiego w kadrze;)
0
To nie są ci Szkocji których pamiętam z eliminacji, gdzie w ostatnim meczu w ładnym stylu pokonali Duńczyków...Szkoci wyglądają słabiej niż Wyspy Zielonego Przylądka:/
1
@Gibbon_FCB najlepszy na świecie jest Embappe;)
0
Dobrze wygląda ta Ghana:)
1
@Danny Gaucho to Messi tym bardziej zagra;)
6
Ronaldo rozumiem zagra na Mundialu w 2030 roku?
1
Myślałem że Uzbekistan jakiś tam potencjał ma a to dziady lekkie plus Cannavaro mega przereklamowany trener i Ronaldo na autostradę...
2
Bestia z Madery przebudzona;)
0
@Herato 3 mundiale;)
1
Na ten moment:
Grzegorz Lato 10 goals
CR7 9 goals
Zbliża się niestety...
0
Widzę że Uzbekistan zapłaci dziś rachunek;) Bestia z Madery tu 3-4 bramki dziś strzeli widzę
0
@VEBVC14 a gdzie Cristiano?!
0
Najlepszy piłkarz świata, Embappe:)
2
Wiadomo Francja tu wygra, ale życzę jak najlepiej chłopakom z Iraku!
0
Ciekawe ile strzałów na bramkę będzie miał Cristiano jutro? ;)
2
Bramki na Mundialach:
Leo Messi 18 bramek
Grzegorz Lato 10 bramek
Robert Lewandowski 2 bramki
9
Dajcie już tej Portugalii tego karnego z kapelusza, Cristiano strzeli i będzie bohaterem jak Messi;)
3
Powiem Wam tak moi drodzy, finał Mundialu widzę Maroko-Egipt;)
0
Cape Verde to zupełnie inny level piłkarsko niż Curacao, mądrze bronili a i kontry ciekawe wyprowadzali, mogą namieszać jeszcze w tej grupie;)
3
Maja nieźle nawija;)
3
Trzeba mieć oko na Maroko;)
3
@Arden Glikson;)
1
@LAMC_10 o w mordę jeża!
1
@Faro wolałbym Stefana Feiertaga z Wieczystej:)
0
Czy wiadomo już jaki jest bilans strat w Paryżu, ile samochodów spłonęło?
6
@Derpowsky to znak rozpoznawczy sędziego Przybyła;)