Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzmy sobie szczerze jutro real na 100% wygra z Valencia:/ mimo dobrego składu maja słabego trenera, często obrońcy łapią czerwone kartki i ogólnie są mega nieprzewidywalni, tylko ze raczej rozczarowują niż sprawiają niespodzianki...ech
0
Ribery mnie trochę wkurza wielka gwiazda, laskę robi:/ do Bayernu Robben przyszedł i pokazuje, ze jest od Niego dużo lepszy hehe
Poza tym Barca potrzebuje młodych, zdolnych a przede wszystkim ambitnych takich jak Silva, Di Maria albo Navas
Takim gwiazdorkom mowie NIE
0
goool
0
aj szkoda...
0
Jak na mój gust mocno ofensywne ustawienie, ale to dobrze dla widowiska:)
0
Bardzo dobrze, Cześć Ich Pamięci...
0
Ja powiem tak, jestem zbudowany postawa całego zespołu wiadomo były gorsze i lepsze momenty, na pewno należy wyróżnić Zlatana(za duże zaangażowanie i bramki), Xaviego(król środka pola) i mimo wszystko Maxwella(mimo tego ze Theo go obiegł i poszła bramka zagrał świetnie) tak czy siak chyba najsłabiej Keita zagrał...
Natomiast za to co wczoraj pokazał Henry to powinna być chyba kara finansowa od klubu, wszedł wogole nie biegał, grał takiego stojanowa, ze głowa boli, tak sobie pomyślałem, ze brakuje jeszcze żeby bramkę samobójczą strzelił i najlepiej reka:/ Zawsze go szanowałem i lubialem za elegancje w grze i klasę na boisku, ale od wczoraj nie chce go więcej widzieć w koszulce Barcy.
0
Henry nic nie gra:/
0
Z taka gra na pewno wygramy, kwestia czasu:)
0
Na stronie realu był taki news i Perez mówił, ze real ma w DNA ma zapisane Europa i to jest prawda, oni maja zakodowane Europa - 1/8;)
Ale niech nie plączą, Barcelona ich pomści i wygra ten puchar na Santiago Bernabeu:)
0
Almeria widzę wysoko poprzeczkę zawiesiła, trzeba będzie się trochę napocić żeby wygrać:/
0
hanc
Musze przyznać, ze jeśli chodzi o Azpilicuete, to słabo go kojarzę, nie mam niestety tak dużo czasu, żeby oglądać wszystkie ciekawsze mecze..
Natomiast 100% zgoda jeśli chodzi o Van der Wiela z Ajaxu, ja jestem pod wrażeniem jego umiejętności, chłopak ma niesamowity potencjał, w ostatnim meczu z Juve bardzo fajnie się prezentował no i rzeczywiście kopia Alvesa, warunki fizyczne praktycznie identyczne:)
0
ja piernicze:/
0
Widze, ze takich newsow będzie sporo aż do letniego okienka:) a to oznacza, ze sprawa transferu jest praktycznie pewna.
A tak nawiązując do wczorajszego meczu Juve-Ajax pewnie niektórzy oglądali, co myślicie o takim zawodniku jak Gregory van der Wiel??
Prawy obrońca Ajaxu 22latek chyba, dla mnie bardzo ciekawy zawodnik jako zmiennik Alvesa.
0
test
0
BAN
0
Jest tyle informacji o Fabregasie, ze sprawa wydaje się pewna:) kto w takim razie następnym wzmocnieniem David Silva:>?
0
Jak już mamy brać z Arsenalu zawodników, to proponuje hurtem: pana Fabregasa, Eboue, Van Persiego no i młodego Songa:)
0
Super sprawa:) największą zaleta Davida jest jego wszechstronność, młody wiek no oraz to ze jest Hiszpanem i gra w La Liga.
0
Trochę nie na temat ocen...Widzieliście głównego newsa na rm.pl??? no po prostu nerwy mi puszczają, jakie to są palanty to szkoda slow w ogole,madrit cabron:/
0
Ja tez sie dolaczam, dzieki Pep:)
0
Poplynie Real oj poplynie po tej baskijskiej krainie=)
0
Messi by sie przydal teraz:/
0
goooool Sergiooo:)
0
Valdes czlowieku skoncentruj sie w koncu:/
0
o kur...
0
Oby jak najszybciej=) Chlopak potencjal ma niesamowity:)
0
Hej wszyscy Cules
Sorry na wstepie za spam ale czy moge prosic o wypelnienie w miare krotkiej ankiety - potrzebne do pracy magisterskiej, sprawa dosc pilna
Link http://www.ankietka.pl/ankieta/31733/badanie-prefe rencji-konsumenckich-na-temat-zywnosci-gmo.html
Z gory dzieki i sorry jeszcze raz za spam
0
Ogladalem mecz dopiero od drugiej polowy i lookam wlasnie teraz na bramki z 1pol. i jestem troche zdziwiony komentami niektorych...
Bramka 60% wina Valdesa jak nie wiecej 20%obrona 20%Sergio, takze nie rozumiem czego wszyscy jada na Sergio= generalnie Valdes blad, ale zdarza sie i nie ma co narzekac;)
Z pozytywow wiadomo - swietna gra Messiego i dobra zmiana Pedro, Ibra jak dla mnie tez na plus
0
Wg mnie Bojan nigdy nie bedzie wielkim zawodnikiem(z calym szacunkiem dla Niego) ze slabym Xerez niewiele pokazal...niedawno byl news ze przekroczyl 100 meczow w barwach Barcelony(ok duzo z lawki wchodzil) ale sie wogole nie rozwija, szkoda zapowiadal sie super:/