Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawy zawodnik, ale uważam, ze np. Luka Modric jest od Niego lepszy,oglądałem sporo meczy Tottenhamu w tamtym sezonie i jego gra robi wrażenie:)
0
Jak ktoś ma wątpliwości czy Mata pasuje do Barcy, polecam ogladnac;)
Tylko jedna sztuczka,ale za to jaka:)
0
Toshi
3 razy napisałeś,ze zarząd Valencii zdementował te informacje, chyba większość umie czytać...
0
Ja uważam, ze 20mln euro za takiego zawodnika jak Mata to bardzo dobra decyzja, chłopak młody, Hiszpan, i wg mnie ma nawet większy potencjał niż Silva, którego tez bardzo lubię:) Dodatkowo podrażnimy trochę Real kupując ich wychowanka;)
0
35mln + Ronaldinho i gitara;)
0
Po tym meczu wyleczyłem się z Jesusa Navasa;)
0
Pewne są tylko śmierć i podatki Panie Rosell...Jestem za transferem Fabregasa, ale za rozsądna cenę, a skończy się pewnie na 60-70mln euro. Czy podniesie to tak znacząco nasza jakość gry wątpię, da na pewno większe pole manewru w środku, ale wolałbym stawiać na zawodników z naszej szkółki:)
0
adrian89
Podobnie uważam, ze do tej pory zdecydowanie Niemcy najlepiej się zaprezentowali(nie tylko ze względu na wynik, ale uporządkowana gra we wszystkich formacjach) i tak jak kiedyś pisałem Korea Pld także bardzo dobrze zagrała z Grecja, coś czuje ze zrobią remis z Argentyna;) Urugwaju dzisiaj nie oglądałem niestety...
Natomiast co do faworytów, którzy mniej lub bardziej rozczarowali, to jeszcze bym tych drużyn nie skreślał (myślę np.o Hiszpanii,Anglii czy Brazylii), ale fajnie jakby były niespodzianki:)
0
Warto go kupić, ten chłopak ma potencjał, by w przyszłości być lepszym niż Dani Alves:)
Barca chce dać 6 mln euro, ale na Czyhrinskiego 30 mln nie żałowali hehe
0
Przed Mundialem nie stawiałem Argentyny w gronie faworytów i tym spotkaniem się w tym utwierdzam:) Słaba obrona szczególnie ten Guiterrez, bramkarz niezły mecz, natomiast co się rzuca w oczy to brak dobrego rozgrywania pomocników, brakuje zdecydowanie Cambiasso, duże odległości miedzy obrona i napastnikami...Generalnie z mocniejszym przeciwnikiem to wszystko będzie dużo lepiej widoczne, ciężko polegać na samym geniuszu Messiego i pozostałych napastników
Z tych zespołów co grały dotychczas najlepiej wg Mnie wypadła Korea Pld
Visca el Vuvuzela:D
0
kamil9040
Ty jesteś kibicem Barcy? bo wcześniej Twój nick się nie pojawiał, a jak czytam o pewnego czasu Twoje komentarze to sama krytyka...
0
Bardzo ładny meczyk na otwarcie w Lidze Typerów wynik trafiłem 1-1(pewnie sporo osób typowało remis), chociaż w ostatniej akcji chciałem, żeby RPA trafiło:)
Drugi mecz dzisiaj tez ciekawy ja obstawiam 1-0 dla Francji mimo wszystko:) Moze znowu ktoś z Barcy strzeli;)
Visca el Vuvuzela:D
0
Ja tez polecam tego chłopaka:) Każdy Holender, który ma Van w nazwisko jest świetnym piłkarzem - Van Persie, Van der Vaart, Van Nistelrooy itd;)
0
Moja czwórka faworytów do wygrania: Brazylia,Hiszpania,Holandia,Anglia, ale zobaczymy na boisku=)
0
Super sprawa, ja już pól roku czekałem na zapisy:)
0
Gourcuff świetny zawodnik, dobre warunki fizyczne, pasuje do stylu Barcy - zgadzam się z Wami, jeśli nie Cesc to trzeba postarać się o sprowadzenie Francuza=)
0
Na tym zdjęciu widać, ze bardzo się kochają;)
Ale co tam najważniejsze żeby dobrze grali w piłkę, życie prywatne to ich sprawa:)
0
Sprawa jest prosta, kto ma w składzie Eto'o ten wygrywa Ligę Mistrzów, oddaliśmy nasz talizman...szkoda
0
Ja tego kompletnie nie rozumiem, ten cały agentino mówi, ze Yaya chce grac i pakuje go do Chelsy, gdzie środek jest bardzo dobrze obsadzony hehe, przecież to jakaś parodia:/
Ich pomocnicy: Essien, Lampard, Obi Mikel, Ballack, Deco,Joe Cole...
0
To niesamowite jak mu ta koszulka pasuje - Witamy David na pokładzie:)
0
Ludzie wszystko przecież działa!
0
Panie agencie spokojnie, jest jeszcze opcja, ze na skrzydle Pedro, w środku Villa, a Ibra będzie ławkę rezerwowych wspierać:)
Jedyna nadzieja w szejkach z Man City, oni z Barcy każdego by chcieli kupić, wiec może Zlatan im wciśniemy;)
0
Jeden David mało, jeden David mało dwóch Davidów by się zdało;)
0
A ja czytałem w jednym z hiszpańskich brukowców, ze Ibra do Realu a do Nas Boski Cristiano:D
0
Ja powiem tak jestem za transferem Fabregasa, ale nie za wszelka cenę! Jeśli to ma się wiązać z oddaniem Toure, to jestem na NIE! Jak potrzebujemy rozgrywających na dobrym poziomie, to wg mnie warto rozważyć tych piłkarzy:
-Modric - super przegląd pola, mimo słabych warunków fizycznych gra w lidze angielskiej ze aż milo patrzeć
-Gourcuff - z Bordo odchodzi Blanc, wiec może warto zainteresować się tym zdolnym piłkarzem, na + dobre warunki fizyczne i młody wiek
-Moutinho - nie wiem jak teraz gra, ale dla mnie to drugi Deco
Pewnie jeszcze kilku się znajdzie, także powiedzmy sobie szczerze są piłkarze klasowi, co prawda nie Hiszpanie, ale w razie czego jest alternatywa
A co do transferu Davida Villi, to jestem zdecydowanie na tak, klopot z napastnikami z glowy:)
Acha i jeszcze marze, żeby przyszedł do na Gregory Van der Wiel, ten chłopak to drugi Alves, musi u nas grac:)
0
Dziękujemy za te wszystkie lata, zbudowałeś Nam Wielka Barce, która będzie rządzić przez wiele lat w Europie, Gracias el Presidente:)
0
Panowie dobrze ze Mistrzostwa za niedługo i będziemy mogli dalej naszym graczom kibicować, a dzisiaj piękny wieczór - Gratulacje:)
0
Madrid, cabrón saluda al campeón!
0
Czemu Pep nie wprowadza trzech muszkieterów (Ibra, Henry,Iniesta)?
0
Ja mowie Toure>>Messi;)