Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak, nie lubię Casillasa, niedawno mówił, ze Messi jest najlepszy na świecie, potem żeby załagodzić konflikt z Krystyna zaczął opowiadać, ze najlepsi graja w Realu. Wszyscy robią z niego najlepszego bramkarza, a ostatnimi laty to Valdes jest jednym z najlepszych:)
0
Rooney za często chwali Barce i piłkarzy np. Inieste, widać ze chciałby u Nas grac;)
0
Grantos
Zeby ogladac w HD trzeba miec raczej dobrego kompa, napisz jakie masz parametry, ale tez jak kolega mowi to moze byc problem z kodekiem, moze tez masz za duzo ich zainstalowanych...
0
Albo niech przedstawia dowody, albo sprawa o pomówienie, no bez kitu ta są naprawdę poważne zarzuty i nie chce żeby Barca została uwikłana przez Żydków w takie sprawy:/
0
Jesli rzeczywiscie jest zainteresowanie, to mozliwe ze ktos z pomocnikow odejdzie, tak naprawde Denilson to dla mnie typowy srodkowy pomocnik, napewno nie tylko defensywny, ale gracz raczej przecietny, pozyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie, osobiscie rozgladalbym sie powoli za srodkowym obronca:)
0
Jeżeli tak go żegnają, to musi być dobry:)
0
La Dolce Manita:)
0
Messi_10.!
Oczywiście że nie;)
0
Boti boti boti madridista qui no boti! Zimno kurde trzeba się rozgrzewać;)
0
Zespołem który może się równać z Barcelona jest jak już Barcelona B i tyle w temacie:) Mou tez się napinał, po piąteczce się uspokoił, Wenger tez coś mówił o tym, ze są lepsi w tym sezonie, pójdzie parę razy La dolce manita z tymi drużynami i wszystko wróci do normy;) Wypowiedzi będą takie:
Wenger: Musimy się jeszcze dużo uczyć, mimo iż mamy świetnych zawodników
Van Gaal: Barca ma Puyola i Pique a My kogo mamy?
Mou: Jeszcze się nie wypowiedzi al, ale będzie coś w stylu, z Barca chcemy się spotkać dopiero w finale;) itd.,itp. wypowiedzi będą padać:D
0
ChicaLatina
Barca to urodzeni zwycięscy, ambitni, pewni siebie, chyba nie oczekujesz ze Barcelona przestraszy się dzieciaków Wengera;)
0
Dla Nas to jest jeden z najlepszych rywali, ponieważ oni graja otwarta piłkę i słabo bronią, nawet jak na Emirates remis lub delikatna przegrana, to u Nas będzie pogrom taka prawda, Barca obecnie gra bardzo dobrze w defensywie, także naprawdę jestem spokojny;)
0
Ciężki rywal:/ ale mecze fajne:)
0
Najlepsze jest to ze na stronach klubów gdzie jada z Nami dzień w dzień, wszyscy piszą tylko nie Barca hehe, budzimy strach i szacunek, bo tak naprawdę dla Barcy na ta chwile nie ma mocnego rywala:)
0
Ja proponuje hardkorowa wersje;)
Szejkowie płacą 50mln E a my wypożyczamy Inieste na pól sezonu;)
0
Jakby na to nie patrzyć sprzedaliśmy się, cóż takie czasy...:/
0
zibiku
Rozumiem ze to ironia była;)
0
Mimo ze jest świetnym piłkarzem nie chce go tutaj widzieć! w głowie to ma pustki, kolonia argentyńska się zrobi i jeszcze Messiego sprowadzi na złą drogę, no way...:/
0
Na Barce na ta chwile nie ma mocnych, najgroźniejsi rywali Chelsea i Manu forma średnia lub kryzys, Arsenal tez średnio, a nasza forma ostatnio mega poszła w gore, jednak myk jest taki ze mecze dopiero za parę miesięcy...
0
Panie Mourinho powiem tak, są normalni ludzie i są parapety...
-Ulubione piosenki Cristiano Ronaldo?
-No woman no cry
-Rycz mała rycz;)
0
Ja powiem tak każda opcja będzie w miarę dobra, tylko bez tego drzewa na koszulce:/
0
Super widzę ze mój apel przyniósł efekt;) Fajnie ze pojawiają się rozluźniające tematy, a Crackovia jest świetna, mam nadzieje ze dział Humor powstaje na poważnie i pojawią się za jakiś czas gry,zdjęcia,karykatury,filmiki dla relaksu:)
0
Oby Inter oby Inter:)
0
Powiem tak marze o tym , żeby wylosować Inter, co jest możliwe:) mam nadzieje ze po takim dwumeczu nie będzie wątpliwości kto jest lepszy, tamten sezon szczęśliwie z nami przeszli,dlatego pałam żądza rewanżu;)
0
Manita z innej perspektywy;)
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/25439/kaka_321.jpg
0
GauchoR80
No źle to wyraziłem, byłoby łatwiej odnosić się do komentarzy na forum, wiadomo pewne nicki się zapamiętuje, ale wtedy myślę będzie łatwiej, np. patrzysz acha to ten co uważa ze Casillas jest lepszy od Valdesa,itp.;)
0
PYTANIE DO REDAKCJI - (sorry ze nie do tematu,ale potem zapomnę;):
1)Czy byłaby możliwość wprowadzenia avatarow do kont? Myślę ze ułatwiłoby to czytanie komentarzy
2)A druga rzecz czy jest możliwość ograniczenia wypowiedzi dla nowych użytkowników np. na okres 1-2 miesięcy, od rejestracji konta, ograniczy to spinkę i spamowanie
0
marco9512
Przestań gościu spam robic:/
0
Szczerze wole żeby dostał Xavi jednak, może to jest pierwsza trojka, ale niekoniecznie w takiej kolejności:)
0
Apel do Redakcji! Po tych wszystkich przejściach proponuje dziś lub jutro zamieścić newsa(newsy) na rozluźnienie, może jakiejś fajne zdjęcia,filmy z GD i z dzisiaj:)
Strona Realu prowadziła dziś relacje na żywo z naszych kłopotów,proponuje im się odgryźć jakoś:P