0

Valdes to chyba za dużo się naczytał, ze jest jednym z najlepszych bramkarzy grających nogami...A prawda jest taka, ze wielu Gran Derby, nawet tych wygranych popełnia kuriozalne błędy, no bez kitu to co dzisiaj zrobił przejdzie do historii piłki nożnej, miał piłkę na nodze i tak zjeb*...

0

Z ciekawostek jeszcze, Jego wujkiem jest znany piłkarz Rigobert Song:)

0

Super wiadomość, warto podkreślić, ze cena za takiego zawodnika genialna, ale nie wina Barcy, ze Arsenal ma takich negocjatorów:) Teraz to w pomocy mamy bajkę, Alex tez na pewno będzie dbał o atmosferę:D

0

Song + Alves to może być mieszanka wybuchowa:)Ogolnie to bardzo inteligentny gracz, na pewno nie gorszy niż Javi Martinez. Alexa witamy a Sergio ostrzegamy;)

0

Interesy z Arsenalem i Wengerem to czysta przyjemność;)

0

Realna wartość Javiego to 20-25mln taka prawda, a jak oglądnąć Jego mecze dokładniej, to jeszcze sporo musi się uczyć

0

Powiem uczciwie, ze kibicowałem Włochom, ale ten finał pokazał, ze Hiszpania to inna polka, monolit w zasadzie nie do przejścia. Fajnie, ze piłkarze Realu i Barcy potrafią tam świetnie współpracować:)

0

Te 26mln to naprawdę spora kwota, zawsze można tez w rozliczeniu dorzucić, a jak już kupować to kogoś konkretnego, moim marzeniem jest oczywiście Mats Hummels, ale jak przyjdzie ktoś inny tez może być dobrze...Tylko nie Thiago Silva;)

0

Tutaj jest twój dom Jordi, tutaj jest twój dom:)

0

Yes, yes, yes! Bardzo dobra wiadomość dzisiejszego dnia, mam nadzieje, ze kolejny transfer to środkowy obrońca i byłoby bardzo milo, gdyby to był Mats Hummels:)

0

Portugalski Messi miał piłkę meczowa, ale jak zawsze spala się w najważniejszych meczach;) Brawo dla Sergio Ramosa za karnego, majstersztyk! Niech żyje Hiszpania!

0

Nie przepadam za włoskim stylem gry, ale na tych mistrzostwach graja jak nie oni, bardzo fajny, ofensywny futbol:), gdyby nie ten wariat Balo, to mieliby spokojnie 3pkt dzisiaj, tyle sytuacji, szkoda...

0

Trawa podlana, Irlandia pokonana;) A tak poważnie to był kapitalny występ Hiszpanii, piłkarska perfekcja, brawo!

0

Słowami, które kojarzą mi się z C.Ronaldo są żel, bycie narcyzem, machanie rekami, symulowanie,pycha, egoizm na boisku...dopiero potem kojarzę go z pięknych bramek i asyst. Sam pracował na swój wizerunek przez wiele lat a teraz dochodzi jeszcze kompleks Messiego, lekki żal gościa...

0

Bardzo dobry mecz, brawo Chorwaci, chociaż trochę szkoda ambitnej Irlandii mieli swoje sytuacje:)

0

Bardzo dobra wiadomość, teraz kolejny cel środkowy obrońca:)

0

Jak urodzi się dziewczynka, to powinien jej dać na imię Cristina:)

0

Jeśli to prawda, to będzie to duży błąd Tito...

0

Dziwi mnie obecność Negredo...

0

Przedstawienie trwa, magia futbolu, liczy się tylko czysta gra:) Dziękujemy Pep!

0

Jak dzisiaj będzie komentował Szpaku to chyba biorę notes i zapisuje wszystkie śmieszne teksty, a potem może wrzucę na stronę:) Visca el Barca, Visca el Szpaq;)

0

Dla mnie to stroje to nieporozumienie, z sezonu na sezon coraz gorzej to wygląda, uważam, ze takie kluby jak Barca powinny jednak trzymać klasyczna linie strojów a nie najważniejsze żeby napis Qatar Foundation był najlepiej widoczny:/ Marze o tym, żeby wrócili do strojów retro, podretuszowali je trochę i byłoby super i oryginalnie i tradycyjnie, ale to tylko moja opinia:)

0

Szkoda, ze Yaya odszedł, w Manchesterze potwierdził, ze jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie:)

0

Panowie, jak czytam niektóre komentarze, to nie wiem czy śmiać się czy płakać...Wpisy typu tylko Llorente, żaden Hulk, albo jedynie Aguero lub Falcao, za chwile tylko Van Persie i nikt więcej itd. Każdy z tych napastników jest bardzo dobry lub świetny, ma swoje zalety i wady, ale decydują tez czynniki ekonomiczne np. ile jeszcze ma do końca kontraktu, czy Jego zespól zagra w LM, relacje miedzy Barca a danym klubem itp. Wiec myślę, ze decyzja odnośnie napastnika powinna i zapewne będzie bardzo dokładnie analizowana przez zarząd i dyrektora sportowego:)

0

Powiem szerze, ze nie oglądałem w tym roku ligi holenderskiej, wiec trudno mi o Nim wypowiadać, ale z opinii fachowców wychodzi, ze to ciekawy obrońca, który potrafi wyprowadzić piłkę oraz zdobyć bramkę, atutem wydaje się także cena i wiek:)

0

Klauzula za Messiego jest za niska, powinni wpisać minimum 1mld Euro;)

0

Admini ratujcie stronę!

0

Falcao ma-sa-kra!!!

0

Pisałem już wczoraj ten post dotyczący Roberta Lewandowskiego, oto dlaczego to właśnie on powinien być celem nr 1 w przypadku wzmocnienia ataku...A wiec w skrócie;)
-Warunki fizyczne - 1.84m
-Wiek - 24 lata nieskończone jeszcze
-Umiejętność gry zarówno na szpicy jak i cofniętego napastnika
-Szybka adaptacja do nowych warunków - Robert już swobodnie mówi po niemiecku
-Pracowitość, ambicja, Robert z sezonu na sezon robi olbrzymie postępy
-Pokora - w Borussi na początku siedział na ławce mimo to walczył
-Gra głową
-Gra zespołowa - notuje oprócz bramek, wiele asyst
-Umiejętność gry kombinacyjnej
-Charakter, gracz w zasadzie niekonfliktowy
Podsumowując: Na dziś uznawany za najlepszego gracza Bundesligi, przyczynił się dwa razy do zdobycia mistrzostwa, wielki talent dostrzegany przez wielu specjalistów w Europie, także tylko on, jeszcze rozumiem kandydaturę Van Persiego, ale Adrian?! z całym szacunkiem za to, ze strzelił piękną bramkę Valencii? Zobaczcie na Jego bilans, to ma być napastnik, bez żartów proszę...

0

szymonst

Uważasz, ze za takiego zawodnika i w tym wieku 20-25mln czy nawet 30 to dużo? Ja uważam, ze nie, no ale nie Ja o tym decyduje niestety;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?