Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo wszystko Alonso dużo bardziej sympatyczny niż Vettel jak dla mnie, mimo, ze jest za Realem:)
0
Ten chłopak to najlepszy transfer ostatnich lat! Wkomponował się od razu w zespól i coby nie mówić dodał duża jakość na lewej stronie a do tego jest jeszcze młody i może poprawiać pewne elementy w swojej grze:)
0
Pep obstawiam wybierze Anglię, tutaj zastąpi sir Alexa,ktory przyspieszy swoje odejscie lub Włochy i wtedy Milan, myślę, ze te dwie opcje wchodzą w grę, Chelsea wykluczam, ze względu na to, ze Roman nie szanuje trenerów:)
0
Niech Levante uważa, nadchodzimy FC Barcelona - Władcy Kalendarza jak to mówi Mou;)
0
Teraz zamiast Audi w Madrycie , będą rozdawać kurtki i czapki:)
0
Super Betis zagrał brawo!
0
Zaraz możemy świętować mistrzostwo:)
0
Ramos pracuje na druga zółtą;)
0
Wśród trenerów LaLiga liderem fair-play jest Jose Mourinho:)
0
Ronaldo co kontakt to leży i ona ma ZP dostać haha
0
Brawo Aguero, liczę,ze ManC jeszcze pociśnie:)
0
Mi poza Ronim brakuje przede wszystkim kata Realu czyli Eto'o, zawsze będę pamiętał Jego bramki i znakomite zagrania i to ze byl prawdziwym antimadridista:)
0
Neymar na tym zdjęciu pokazuje co myśli o tej plotce;)
0
Nie wiem czy czytacie weszło, ale jak dzisiaj wszedłem na ich stronę to myślałem, ze spadnę z krzesła, jeden z głównych artykułów brzmi: "Iniesta 2012: najbardziej przereklamowany piłkarz", w ktorym chyba red. Stanowski zestawia statystyki i wychodzi mu, ze Andres to w sumie cieniutki piłkarz, mało strzela i asystuje...A najlepszy jest początek, gdzie ów redaktor chwali się, ze ogląda mnóstwo meczów, jak dla mnie może ich oglądać tysiące, ale to nie zmienia kompletnie faktu, ze ten człowiek nie zna się na piłce...Podważać geniusz czarodzieja Iniesty, nie nie chce mi się o tym gadać, bo ciśnienie mi skoczy;)
P.S. Jeśli wiec zapytają was kiedyś kto jest lepszy Iniesta czy np. Wszołek, sprawdźcie po prostu statsy i jeśli lepsze na Polak tzn. ze jest lepszy:D Brawo opiniotwórczy portal weszło!
0
Niestety nie oglądałem dzisiejszego meczu, ale z tego co piszecie Alexis dalej nie może odnaleźć formy, szkoda, bo to dobry grajek, ale tak jak kiedyś pisałem, nie decydują tu kwestie sportowe, tylko psychika i relacje w zespole. Nigdy nie zapomnę z tamtego sezonu meczu, po którym Messi miał ostre pretensje do Sancheza, a ten tylko spuścił głowę smutny...Powiedzmy szczerze Leo chyba nie przepada za Alexisem i wywiera na Niego dodatkowa presje, a on niestety nie ma zbyt mocnej psychiki:/
0
Ja powiem szczerze na początku w ogóle nie chciałem Neymara w Barcy widzieć, wielka gwiazda lansowana, jak często piłkarze z Brazylii przez Pelego, fryzura lepsza niż Cr7, ale w ostatnim czasie trochę pooglądałem meczy, akcji z Jego udziałem i gość mnie oczarował. Nie wiem z czego to wynika, ale on ma w sobie (jak pewnie każdy Brazylijczyk), wielka radość z gry, entuzjazm, nieprzewidywalność a do tego niesamowita technikę...Oczywiście musiałby trochę popracować nad dopasowaniem się do stylu Blaugrany, nad taktyka oraz przygotowaniem fizycznym, ale to może być wejście takie jak Ronni miał kiedyś u Nas:) Wiec liczę, ze mimo wszystko trafi do Barcy:)
0
A niech glosuje nawet na Sare Carbonero;)
0
Najbardziej dziwi mnie, ze bramkarz powinien być jak wino, im starszy tym lepszy a on ma 30 lat, jest doświadczonym bramkarzem, powinien mieć ustabilizowana formę na pewnym poziomie a popełnia takie błędy jak amator. Dziwie się tez, ze mówi się często, ze to najlepiej grający nogami bramkarz, to rzeczywiscie prawda, zaliczył już wiele asyst przy bramkach przeciwników...Poza tym nie rozumiem tyle lat treningów i Victor dalej nie umie do dośrodkowań wychodzić, to mnie wkurza najbardziej. Również Jego dyrygowanie obrona pozostawia wiele do życzenia...Reasumując obecnie potrzebny jest poważny konkurent lub inny nr 1...
0
Turku kończ ten mecz!
0
FCBarca.com więcej niż strona;)
0
Pepe w momencie kiedy kopnął leżącego piłkarza, powinien być na zawsze wykluczony z profesjonalnej pilki:/ Dla mnie to nie jest ani człowiek ani zwierze, tylko jakaś inna rasa mutantów...
0
No nie powiem zatkalo kakao:) Gratulacje!!!
0
Nie no najbardziej wku..l mnie fragment, gdzie niby Messi jest bardziej chroniony od Cr7, no chyba jaja sobie robi, co Gran Derbi, to Messi co chwila jest cięty równo z trawa przez madryckie zwierzaki typu Ramos, Pepe, Alonso itd. Za wiele z tych fauli powinna być od razu czerwona kartka Panie wielki Mou:/ Ogólnie pozostałe Jego wypowiedzi na poziomie gimnazjum, żenada...
0
Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, ale ustawianie muru przez bramkarza mija sie z celem w wielu przypadkach, np. Iker wie ze Messi bedzie strzelal z lewej nogi, wiec pilka bedzie leciala na 90% w Jego lewy rog...Ale najwazniejsze on nie widzi pilki, bo zaslania ja mur! A pilka i tak przez dobrych graczy taki mur omija, wiec jaki ma sens mechaniczne ustawianie muru przez bramkarzy?! A w murze stoi jeszcze 3 graczy Barcy i Iker ma jeszcze trudniej...Wg mnie sprawa nie dotyczy tylko tej sytuacji, ale wielu innych przypadkow
0
Zawsze wiedziałem, ze Mou to dobry człowiek i staruszkę przeprowadzi przez ulice i coś miłego powie;)
0
Dla mnie jest trochę niepokojący trend w ostatnich latach w Barcy, kupujemy świetnych def. pomocników, po czym graja oni głównie jako środkowi obrońcy, to gdzie tu logika? To albo wystawiac czesciej mlodych Fontasa i Bartre albo kupić kogoś na środek np. Hummels z BVB, bo niestety Puyol jest już tak wyeksploatowany, ze jak wróci to znowu złapie jakaś większą lub mniejsza kontuzje...
0
Ja nie rozumiem jednego, Jordi Alba miał nie grac w ogóle, a był jednym z najlepszych na boisku! Przecież to bez sensu, kolejny genialny zawodnik - Cesc tez ławka, a gra nurek Alexis, wchodzi Montoya i tez gra bardzo dobrze, wchodzi Song gra tez poprawnie...No kurde pierwszy skład powinien się trochę zmienić, niektórzy powinni odpocząć i zrobić miejsce młodszym:)
0
Najśmieszniejsze jest to, ze Jordi Alba miał w ogóle nie grac w podstawowym skaldzie a był jednym z lepszych na boisku, ale oczywiście Adriano jest lepszy...Ale to pikuś, bo to zagrał dzisiaj Alexis to kryminał, powinien zostać natychmiast wytransferowany, gość nie grał nic i do tego wymuszał faule:/ Fabregas tez nie gra, no szlag człowieka trafia...
0
Ja się tylko modle, ze Valdes nie puścił jakiegoś valdesa;) A tak poza tym to będzie dobrze, Forca Barca!
0
To co pokazał w superpucharze, to jest po prostu niesamowite, może nie strzela tyle bramek co Messi, ale dla mnie to najlepszy piłkarz świata:)