0

marco9512

Przestań gościu spam robic:/

0

Szczerze wole żeby dostał Xavi jednak, może to jest pierwsza trojka, ale niekoniecznie w takiej kolejności:)

0

Apel do Redakcji! Po tych wszystkich przejściach proponuje dziś lub jutro zamieścić newsa(newsy) na rozluźnienie, może jakiejś fajne zdjęcia,filmy z GD i z dzisiaj:)

Strona Realu prowadziła dziś relacje na żywo z naszych kłopotów,proponuje im się odgryźć jakoś:P

0

Dzisiejsze zwycięstwo będzie smakowało jak nigdy, a na deser Real straci punkty i znowu udany weekend:P

0

Nie zdążymy na 20.30, nie ma takiej możliwości, pewnie kolo18 wyjedziemy, 200km potem, to autobus musi jechać ze średnią prędkością około 80-100km/h, co myślę w warunkach pogodowych jest niemożliwe,potem jeszcze dojazd na sam stadion, lipa no...:/

0

Gran Derbi przy dzisiejszych emocjach, to proszę się nie śmiać pikuś, to wszystko przejdzie do historii, oby z pozytywnym zakończeniem;)

0

Strona Realu Madryt tez prowadzi NA ŻYWO relacje z naszej podróży i kłopotów, ładne maja kompleksy wobec Barcy,cóż przybijam im piątkę;)

0

darwar

Nie rób spamu:/

0

W oczekiwaniu proponuje podpiąć pod ten news piosenkę - The Doobie Brothers - "Long Train Runnin'" :)

0

Okej ze strony Naszego klubu na pewno błąd logistyczny, ale bez przesady, jakby Osasuna nie mogla dotrzeć na mecz do Nas, to ja nie krzyczałbym walkower!walkower!, trochę zrozumienia, w Hiszpanii mega zamieszanie na lotniskach plus śnieg, a oni co chcą? Barca ma prawo normalnie podróżować, a może tydzien wcześniej mieli przylecieć do Pampeluny,nie trochę zluzują, już wystarczy ze przez pyl podroż do Mediolanu mieliśmy i wiadomo, jak to się skończyło...

0

Ale problem, sanie,renifery i jazda, jeszcze zdąża;)

0

ares!

Hehe dokładnie, ja proponuje żeby Nasi piłkarze zaczęli jeszcze Beara Gryllsa i Szkole Przetrwania oglądać;)

0

Coentrao to świetny zawodnik,bardzo młody a posiada duże umiejętności, byle, jestem i będę za tym transferem:)

Generalnie z nasza lewa obrona jest taki problem, ze nie mamy na niej prawdziwego cracka, często jest rotacja, gra ten który ma lepsza formę, dodatkowo mamy 3 nominalnych lewych obrońców, co tez nie jest dobre, mam nadzieje ze zostanie to jakoś rozwiązane. A co do Bale'a bardzo go lubię, ale on gra już jako typowy skrzydłowy, wiec raczej byłoby to zbyt ofensywne ustawienie...

0

Moje wybory:)

De Gea - Van der Wiel, Pique, Puyol, Coentrao - Robben, Xavi, Sneijder, Iniesta - Villa, Forlan

Trener Del Bosque, Kapitan Puziol;)

Szkoda ze nie ma Valdesa,bo na Niego bym glosowal:/

0

Mnie akurat prowokacje Ronaldo nie ruszały, w najgorszych powinno być karygodne zachowanie Ramosa pod koniec meczu...

0

Barcelona to Bogowie piłki, masakra, co za piękna noc, Nasi piłkarze zagrali dziś kosmicznie,jesteśmy najlepsi:) Barcelono jesteś Wielka! Madryt pokłońcie się Mistrzowi:) Nie no nie wiem co napisać;)

0

Ogólnie już zaczyna się ciekawie robić, a najlepsze ze Jimmy Jump tez szykuje się na Mourinho hehe

0

marco9512

Po tych wszystkich prowokacjach Mourinho, czego się spodziewałeś kwiatów na powitanie?!

0

Zauważcie na zdjęciu herb Barcelony większy od herbu Realu:D Visca El Barca!

0

Tylko nie Srna, bez przesady, przeciętny grajek...:/

Jeśli jednak Alves odejdzie to ja widzę kogoś z trojki: P.Lahm, Van der Wiel lub...L.Piszczek;)

0

Powiem szczerze czegoś takiego już dawno nie widziałem, wg Mnie Uefa powinna 3 mecze dla Ramosa i Xabiego, Dudek 1 mecz, Casillas 1 mecz,Mou 1lub 2 mecze...

Wielki klub jakim niby jest Real a w prawie każdym meczu jakieś zamieszanie Mourinho robi, żenada ,wstyd, absmak,nikczemność,podłość...itd.

0

Cos tak czuje w kosciach, ze Real i Barca o Niego powalczą a trafi do szejkow z Man City;) Zgdzam sie z opiniami ze 70mln to olbrzymie pieniadze, natomiast nie zgadzam sie z opinia np. soy17, ze jest wart max 20mln, widze w tym zawodniku wielki potencjal, ma dopiero 21 lat,jest Argentycznkiem(a tam rodza sie Bogowie,jak wiemy;), ma bardzo dobre warunki fizyczne - Na Munidalu gral malo ale w jego grze widze blysk, w wielkim klubie moze sie rozwinac, dla mnie nawet te 40-45mln Euro warto wydac.

0

Ja powiem tak pamietam dobrze D.Alvesa z czasow gry w Sevilli i wtedy naprawde wymiatal, u Nas z sezonu na sezon gra gorzej, zgadzam sie walczy, biega, ma zelazne pluca, ale jak dla mnie i niektorzy tez to pewnie widza zatrzymal sie w rozwoju, jesli jednak odejdzie widze u Nas kogos z dwojki Lahm lub Van der Wiel, ewentulanie Eboue:)

0

Szanowna Redakcjo napiszcie w miarę możliwości o nowym kontrakcie Alvesa, ewentualnym transferze Pastore, mozliwym zawieszeniu Mourinho...tyle się dzieje a pojawiają się newsy o Barcelonie Regal;)

0

Ja tez jestem za Xavim:)

0

W sumie dobrze, ten koleś przekracza pewne granice, pasowałbym do Samoobrony;)

0

Haha jakby to powiedział Zibi Boniek - Brawo;)

0

Przecież to barwy Korony Kielce:P

0

Super informacja, fajnie ze wszystko się potwierdza, u Nas Holendrzy się sprawdzają wiec i liczę na Ibre;) Mam nadzieje, ze kupimy jakiegoś Cracka na lewa obrona, jeśli nie w zimie to może latem,ale zawsze warto wcześniej negocjować:)

0

Oglądam mecz,pewnie podobnie jak niektórzy i trzeba pochwalić Sporting, nie graja autobusu, starają się coś konstruować, szansa duża na remis:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?