0

Z napastników tylko Robert Lewandowski:) On ma tyle atutów, ze artykuł by można o tym napisać, dlatego tylko w skrócie :
-Warunki fizyczne - 1.84m
-Wiek - 24 lata nieskończone jeszcze
-Umiejętność gry zarówno na szpicy jak i cofniętego napastnika
-Szybka adaptacja do nowych warunków - Robert już swobodnie mówi po niemiecku
-Pracowitość, ambicja, Robert z sezonu na sezon robi olbrzymie postępy
-Pokora - w Borussi na początku siedział na ławce mimo to walczył
-Gra głową
-Gra zespołowa - notuje oprócz bramek, wiele asyst
-Umiejętność gry kombinacyjnej
-Charakter, gracz w zasadzie niekonfliktowy
Podsumowując: Na dziś uznawany za najlepszego gracza Bundesligi, przyczynił się dwa razy do zdobycia mistrzostwa, wielki talent dostrzegany przez wielu specjalistów w Europie, także tylko on, jeszcze rozumiem kandydaturę Van Persiego, ale Adrian?! z całym szacunkiem za to, ze strzelił piękną bramkę Valencii? Zobaczcie na Jego bilans, to ma być napastnik, bez żartów proszę...

0

W końcu pojawiają się informacje o tym zawodniku, takiego talentu nie można odpuścić, chłopak ma świetny zmysł do gry kombinacyjnej i fajnie wyważone proporcje jeśli chodzi o defensywę i ofensywę...Pewnie większość chciałaby J.Albe, ale powiedzmy szczerze co pokazał Alba w dwumeczu z Atletico? Na pewno to dobry zawodnik, ale Alaba to już na dziś klasa światowa na swojej pozycji:)

Mam nadzieje, ze kupimy jeszcze środkowego obrońcę( tu nie mam swojego faworyta, chociaż chyba najciekawszy Hummels;), napastnika tutaj zdecydowanie Lorente oraz młodego bramkarza do rywalizacji z Valdesem.

0

Nie no bez żartów, przecież Alves to jeden z symboli obecnych sukcesów Barcelony i jeden z jej liderów, chyba na świecie nie ma drugiego tak grającego prawego obrońcy, mam nadzieje, ze to zwykle plotki transferowe...

0

Nie rozumiem dlaczego na tej liście nie ma Jurgena Kloppa, po Guardioli chyba najbardziej pasującego do stylu Barcy trenera:)

0

Po tym meczu napisze jedno słowo - Alaba, ten chłopak jest niesamowity, mam nadzieje, ze Barca o Niego powalczy, nawet kosztem Jordiego Alby:)

0

Nie do konca zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze to bylo niefortunne zderzenie...Valdes powinien sie troche ogarnac, bo tak naprawde chcial znokautowac Drogbe, a dobrze, ze Gerardowi glowy nie urwal:/
Zgadzam sie z opiniami, ze Valdes w wielu waznych meczach nie daje rady, nie wiem czy wynika to z braku koncenracji czy moze z braku konkurencji

0

Niech się Valdes w końcu ogarnie bo zaczyna mnie denerwować, ostatnio gra bardzo średnio a na dodatek dzisiaj kontuzjował Pique, który być może byłby kluczowym piłkarzem w końcówce...

0

Przecież Clos Gomez to daleki kuzyn Mario Gomeza z Bayernu i wielki fan drużyny z Bawarii, Villarato Villarato;)

0

Powinno być napisane 4 punkty (1punkt;) straty, a wg Mnie ciekawy kalkulator jest na stronie Marki, gdzie można wytypować wyniki meczów Realu i Barcy i zobaczyć punkty na koniec...Jak nie lubię tej madryckiej gazety, tak to jest całkiem fajny pomysł:)
Link:
http://www.marca.com/2012/03/20/multimedia/graficos/1332251926.html

0

Podziękowania dla Valencii za ambitna postawę, a warto pochwalić przede wszystkim Guaite, ten chłopak to fenomen jak dla mnie, jak ma dobry dzień broni jak w transie, jak najlepszy bramkarz świata;) Tylko 1 punkt straty do Realu niby nie dużo, ale jednak...Myślę, ze niestety z Atletico w derbach wygrają i wszystko rozstrzygnie się na San Mames,jak Baskowie zagrają jak ostatnio to porażka Realu bardzo możliwa,VeB:)

0

Mourinho to chory człowiek, z niesamowitym kompleksem wobec Barcy, ale ten typ już tak ma niestety...I zarówno Jarosław będzie do końca życia mówił o Smoleńsku i zamachu, tak samo ten pajac będzie do końca kariery trenerskiej mówił o Barcelonie i sędziach:)

0

Alexis to naprawdę świetny zawodnik, natomiast każdy piłkarz przychodzący do Barcelony (poza piłkarzami ze szkółki np. Cesc, Pique), potrzebuje czasu na wkomponowanie się do zespołu i aklimatyzacje...Chociaż wg Mnie pewnym problem jest presja Messiego, Alexis boi się wziąć ciężaru gry na siebie, częściej dryblować, być bardziej pod gra( wczoraj był trochę schowany za obrońcami), już kiedyś po jednym meczu Leo miał pretensje do Sancheza a on schodził smutny przez to...

0

Jakby to powiedział Kaziu Węgrzyn szykuje się dzisiaj fajny, naprawdę fajny meczyk i oby tak było;) Moj typ 2:2 lub 3:2 dla Barcy!

0

Zdjęcie do artykułu super, ale powinien być jeszcze dymek a w nim słowa: "Houston mamy problem."

0

Bardzo dobry piłkarz ale jednak dosyć podatny na kontuzje, do Barcelony chyba nie trafi, przyszłość na środku ataku to Robert Lewandowski;)

0

Jak już przymierzamy Polaków do Barcy, to ja widziałbym Łukasza Piszczka jako zmiennika D.Alvesa;)

0

Jak dopłaci do swojego transferu jak Cesc czemu nie;) Chyba zauważył, ze jeśli chce zdobywać trofea, to tylko w Barcelonie, zaprawdę większy pożytek będzie z jednego nawróconego Crisa niż z 10 innych piłkarzy, którzy deklarują swoja sympatie dla Barcy;)

0

Messi się chyba zdenerwował, bo mógł ustrzelić hattricka jak Ronaldo wczoraj, ale przecież musi pamiętać, ze w Barcelonie nie ma gwiazd i cały zespól ciężko pracuje na zwycięstwa...Mam nadzieje, ze z czasem zgranie i relacje miedzy Nimi będą lepsze:)

0

Duży plus dla Pepa za skład od początku Thiago,Cesc,Alexis i o to chodzi:)

0

Cesc niech gra za Ville w ataku i będzie królem strzelców La Liga;)

0

Jose Mourinho w okularach wpadł na murawę:D

0

Fabregas kolejny puchar zdobędzie hehe

0

Keita wywalczył miejsce w pierwszym składzie, hehe ulubieniec Pepa jednak;)

0

Ciężka grupa Pilzno,Bate...;)

0

Mam nadzieje, ze w naszej grupie będzie tez BVB albo Trabzon;)

0

Moja wymarzona grupa:)

Barca

Benfica

Ajax

Borussia

0

Jak będzie dobra oferta można się zastanowić, w końcu Cesc także może grac na DM, wszyscy chwalą przecież Jego wślizgi:) A jest Busi i Masze, wiec i tak mamy ta pozycje dobrze obsadzona

0

kanar22

Nienawidzę pisze się razem:)

0

Ten facet z wąsami to mistrz drugiego planu bez kitu, podziwiam Jego spokój, a w ogóle wie ktoś kto to jest? Z ramienia Ligi ktoś, jakiś obserwator??

0

Kurcze szkoda, ta jego rehabilitacja strasznie się wydłuża, zawsze są newsy, ze wraca za parę tygodni...No cóż to jest zawodnik, który zawsze gra na 100% i zostawia serce na boisku, wiek, ilość rozegranych spotkań swoja robią, obciążenie mięśni, stawów. Myślę także, ze sam styl gry Carlesa jest wyjątkowo energochłonny, ciężko może być żeby pograł 2-3 sezony, ale oczywiście życzę mu wszystkiego dobrego, zdrowia i przede wszystkim powrotu do gry, choćby na ten jeden sezon:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?