Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niepotrzebny mamy Keite i Mascherano;)
0
Tylko Pana Di Stefano lubię z Realu;)
0
Jeżeli chodzi o transfery dokonywane w ostatnim czasie przez Guardiole, to jest to kompletna partyzantka, bo np. po co nam w składzie trzech nominalnych lewych obrońców?! Tak szczerze chciałbym żeby jeszcze kiedyś wrócił Rijkard i Eto'o...
0
Pep co ty opowiadasz, nie lubię zarozumialstwa, ale takie asekuranctwo jest niepotrzebne, przecież FC Kopenhaga a Barca to przepaść na wielu polach, powinniśmy ich wysoko pokonać nie ma to ze tamto:)
0
Ten piłkarz to można powiedzieć kopia Deco, ciekawy zawodnik, ale czy wystarczająco dobry na Barcelonę, nie wiem...
0
A ja zapytam tak, kto go sprowadził do Barcelony, znając jego trudny charakter i styl gry ?! Guardiola
Dziękuje,dobranoc;)
0
W Hiszpanii tez była taka sytuacja niestety:/ nawet Samu chciał z boiska schodzić, dla przypomnienia filmik(mecz z Real Saragossa chyba):
0
Tylko zwycięstwo, hej Barca tylko zwycięstwo;)
0
Może mi ktoś odpisać co się dzieje z D.Alvesem?! co jak co ale jego gra w tym sezonie jest dramatyczna, jestem naprawdę zawiedziony postawa, bądź co bądź jednej z gwiazd naszego zespolu:/
0
Znowu geniusz taktyki Pep wystawia 2 defensywnych (szkoda ze nie 3) przeciwko słabemu zespołowi a gramy u Siebie przeciez:/ Ja nie wiem on tego nie widzi, powinni tez popracować nad skutecznością na treningach oraz nad stałymi fragmentami...
0
Kurcze jestem zwolennikiem talentu Villi, ale co się dzieje z Davidem to nie wiem, nie poznaje kolegi, za ten mecz powinien solidny ochrzan od Pepa otrzymać, no ale może będzie lepiej;)
Czyli jednak jest tak jak często pisze, Samy Eto'o to najlepszy obecnie napastnik na świecie, za Mou w defensywie musiał pracować, tu ma więcej zadań ofensywnych i pokazuje niesamowite klasę, wracaj do Nas mistrzu:)
0
Powiem tak ten chłopak to wielki talent,zdecydowanie jestem na tak, a poza tym przyda się pastor w drużynie;)
0
Ostatnia bramka Eto'o czysta poezja, jak można było oddać takiego zawodnika...szacunek na zawsze:)
0
No to po zabawie:/
0
David spokojnie w lidze 30 bramek strzeli lub więcej - Dla mnie on oraz Sammy Eto'o najlepsi napastnicy na świecie:)
0
Chyba go coś piecze, akurat jak Maxwell formę łapie, to może być jego sezon, potencjał chłopak ma bardo duży,NO WAY
0
Ja ciesze się przede wszystkim z Naszej gry oraz z bramki Davida:) Trzeba patrzeć na Siebie...ale w końcu Real wróg najgorszy ze wszystkich...Wróg , a wróg, ale swój,mój,nasz na własnej krwi wyhodowany;)
Generalnie weekend udany:D
0
Hehe no to Pep ładnie wykombinował, Iniesta znowu na skrzydło byleby było miejsce dla Keity...
0
Rubin kurde:/
0
Naprawdę dziwie się Guardioli, a kto chciał Zlatana u Nas?! Chyba właśnie Pep, zrobiono absurdalny transfer płacąc olbrzymie pieniądze i jeszcze oddając nasza Czarna Perle Sammyego:/ A teraz a kupmy Ville a Zlatan do Milanu za grosze tak, podobnie z Czygrynskim spore pieniądze i po jednym sezonie out:/ Tak samo sprzedaz Toure a teraz Mascherano będziemy kupować i ciekaw jestem kogo Pep na ławkę posadzi?
0
Ale Barca jedzie, mam nadzieje ze 6-0 będzie;)
0
Jestem za tym transferem za takie pieniądze bardzo dobry zawodnik, patrząc jak kontuzjogenny jest Iniesta a i Xavi jest sezon w sezon mocno eksploatowany
0
Dzieki za te lata gry w Barcelonie Gio!
Wielki profesjonalista,super zawodnik!
0
Kurde biorę się za pisanie piosenki o naszym bohaterze:)
0
Bardzo dobry mecz, szacunek dla Urugwaju i gratulacje dla Niemców:)
Zgadzam się z Wami Forlan rewelacja na tym turnieju, ale warto pamiętać, ze miał tez duży wkład w zdobycie Ligi Europejskiej,wiec świetna forma przez cały sezon.
0
Na początku tej sagi transferowej bylem przekonany, ze wszystko pójdzie w miarę szybko i sprawnie a teraz jestem zmęczony już tzw.sprawa Fabregasa i jego DNA...
Tak naprawdę, jak zresztą pokazał Mundial jest wielu świetnych, a co najważniejsze nie takich drogich zawodników na jego pozycje, Barca ma wybór:)
0
Gratulacje dla Hiszpanii, David Villa no to jest gość nie mam pytań, kapitalny zawodnik, sam praktycznie potrafi stworzyć sobie sytuacje...A co do Torresa zgadzam się, tak słabego to go chyba nigdy nie widziałem, powinien grac Llorente.
Nie wiem czy Was to wkurza, ale Ja mam ochotę zadzwonić do TVP lub maila im wysłać, jada po tych Hiszpanach strasznie, ze się przeczołgali do kolejnej rundy, ze nie graja jak na ME, itd pieprzą, no ludzie kurde to jest Mundial przecież, ta Portugalia to nie ogórki, to nie Polska;) Ja nie wiem oni oczekują, ze co Hiszp- Paragwaj będzie 5-0 a potem z Argentyna lub Niemcami gładkie 3-0?! To jest Turniej tu liczy się skuteczność, pewne wyrachowanie, a co Brazylia dużo lepiej gra??
A i jeszcze jedno wysyłam maila do Txiki Begiristaina, żeby ściągnęli tego Fabio Contrao, no ten chłopak jest świetny jak dla mnie:)
0
socio adamo
Co do Davida Villi zgadzam się w 100%. Obserwuje go już dokładnie od kilku sezonów oraz w reprezentacji i nie mam wątpliwości, jak dla mnie napastnik kompletny,świetny technicznie, mimo niewielkiego wzrostu dobrze gra głową, niesamowity instynkt strzelecki...Jeszcze jak dostanie u Nas wsparcie w postaci Messiego i Pedro, to już się boje:D
0
Wyczytałem gdzieś, ze Mancini powiedział,ze "Ibra to najlepszy napastnik w Europie", no cóż ciężko oddawać nasza białą perle, ale za rozsądną cenę można się zgodzić. Ogólnie trzeba przyznać, ze ten Mancini niegłupi gość;)
0
piqe15
Zniszczyć to może sobie fryzurę hehe, wielki Ronaldo ksywa Strzelam z każdej pozycji, Hiszpania jest zgrana, forma powoli lepsza, wniosek - pokona Portugalię:)