Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Roger Federer pozostanie dalej królem Wimbledonu z 8 zwycięstwami:)
2
@tbas wiadomo nie jest łatwo zastąpić Chestera...Ale uważam że dziewczyna ma ciekawy głos, trzeba dać jej szansę;)
7
Widzę że Linkin Park w nowym składzie dalej daje radę!
0
Widzę że dziś po północy na Openerze zagra Linkin Park;) Orientujecie się czy jest gdzieś transmisja online?
8
Nie mają się czego Polki wstydzić wg mnie, walka była, zaangażowanie było, trochę lepsze wykończenie Ewy Pajor i różnie mogło być;) Niemki 8-krotnie wygrywały ME, to jednak wysoka, piłkarska półka.
1
@FcPortoFan1999no tak..Ale Niemki ile razy wygrywały ME, 8-krotnie? To jednak jest potęga co by nie mówić;)
0
@FcPortoFan1999 szkoda, to nie jest zły mecz Polek
0
Kurcze Ewa cały czas w ta bramkarkę strzela...
1
Nasze dziewczyny na razie bardzo ładnie:)
5
Do boju dziewczyny!
1
Ten Darlan wg mnie to skrzyżowanie Kyliana Mbappe i Adriana Siemieńca trochę;)
9
To czekamy na Vinci 2, jedynka jedna z moich ulubionych polskich komedii;)
Premiera w kinach 25 lipca
0
Włosi w 9-kę strzelają na 2-2;)
0
Pytanie: Czy to prawda, że jeśli się zarejestruję na stronie DAZN to będę mógł za darmo oglądać Klubowe Mistrzostwa Świata? Thx;)
2
@barcelonaLM maestro, mój ukochany tenisista, wzór zachowania na korcie i poza Nim!
0
@norbi77 może za dużo wydaje i żyje od pensji do pensji;)
5
Nieźle;)
0
@Lanosss a widzisz to mi umknęło;)
1
Ciekawe czy Sławek Peszko pojawi się na świętowaniu ewentualnego awansu Wieczystej;)
1
@Andi18 boisko wg mnie chyba w miarę jak na 2 ligę, gorzej sam stadion, nie spełnia jak pamiętam wymogów na 1 ligę;)
0
@FCB_dimiC Robert Mateja!
5
Ok siadamy i zapinamy pasy: Wieczysta Kraków - Chojniczanka Chojnice!
Transmisja TVP Sport:)
0
@FcPortoFan1999 Nasza polska myśl szkoleniowa ich wychowała, można być dumnym!
2
No widzę młodzieżówka bardzo ładnie, rosną Nam godni następcy;)
1
@Jakchcesz odwiedź też koniecznie tą dolinę i pustynię Wadi Rum;)
0
Szykuje się konklawe polskiej piłki, baronowie już pewnie się zjeżdżają;)
0
@klopx genialne xD
0
Proszę tylko nie polska myśl szkoleniowa, tylko NIE Janek Urban:/
12
Fajnie zmontowane;)
1
Młodzieżówka nie w lesie, nie w lesie, nie w lesie i finlandię przyniesie, przyniesie bęc;)