1

To Roger Federer pozostanie dalej królem Wimbledonu z 8 zwycięstwami:)

2

@tbas wiadomo nie jest łatwo zastąpić Chestera...Ale uważam że dziewczyna ma ciekawy głos, trzeba dać jej szansę;)

7

Widzę że Linkin Park w nowym składzie dalej daje radę!


0

Widzę że dziś po północy na Openerze zagra Linkin Park;) Orientujecie się czy jest gdzieś transmisja online?

8

Nie mają się czego Polki wstydzić wg mnie, walka była, zaangażowanie było, trochę lepsze wykończenie Ewy Pajor i różnie mogło być;) Niemki 8-krotnie wygrywały ME, to jednak wysoka, piłkarska półka.

1

@FcPortoFan1999no tak..Ale Niemki ile razy wygrywały ME, 8-krotnie? To jednak jest potęga co by nie mówić;)

0

@FcPortoFan1999 szkoda, to nie jest zły mecz Polek

0

Kurcze Ewa cały czas w ta bramkarkę strzela...

1

Nasze dziewczyny na razie bardzo ładnie:)

5

Do boju dziewczyny!

1

Ten Darlan wg mnie to skrzyżowanie Kyliana Mbappe i Adriana Siemieńca trochę;)

9

To czekamy na Vinci 2, jedynka jedna z moich ulubionych polskich komedii;)

Premiera w kinach 25 lipca


0

Włosi w 9-kę strzelają na 2-2;)

0

Pytanie: Czy to prawda, że jeśli się zarejestruję na stronie DAZN to będę mógł za darmo oglądać Klubowe Mistrzostwa Świata? Thx;)

2

@barcelonaLM maestro, mój ukochany tenisista, wzór zachowania na korcie i poza Nim!

0

@norbi77 może za dużo wydaje i żyje od pensji do pensji;)

5

Nieźle;)


0

@Lanosss a widzisz to mi umknęło;)

1

Ciekawe czy Sławek Peszko pojawi się na świętowaniu ewentualnego awansu Wieczystej;)

1

@Andi18 boisko wg mnie chyba w miarę jak na 2 ligę, gorzej sam stadion, nie spełnia jak pamiętam wymogów na 1 ligę;)

0

@FCB_dimiC Robert Mateja!

5

Ok siadamy i zapinamy pasy: Wieczysta Kraków - Chojniczanka Chojnice!

Transmisja TVP Sport:)

0

@FcPortoFan1999 Nasza polska myśl szkoleniowa ich wychowała, można być dumnym!

2

No widzę młodzieżówka bardzo ładnie, rosną Nam godni następcy;)

1

@Jakchcesz odwiedź też koniecznie tą dolinę i pustynię Wadi Rum;)

0

Szykuje się konklawe polskiej piłki, baronowie już pewnie się zjeżdżają;)

0

@klopx genialne xD

0

Proszę tylko nie polska myśl szkoleniowa, tylko NIE Janek Urban:/

12

Fajnie zmontowane;)


1

Młodzieżówka nie w lesie, nie w lesie, nie w lesie i finlandię przyniesie, przyniesie bęc;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?