Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie Ivanovic bardzo dobry obrońca i do tego może grac na boku obrony także dla Niego tak, co do Luiza nie mam zdania:)
A poza tym nie dziwie się, ze Mou chce Nam pomoc, on nosi Barce na zawsze w sercu,oto dowód:
:)
0
15 punktów nieźle naprawdę, to nawet dwie ręce za mało, żeby pokazać taka różnicę hehe
0
Dal znakomita zmianę i jeśli się nie mylę zaliczył asystę przy drugiej bramce:)
0
Ja już o tym pisałem, pisze i pisać będę, ze Rosell i cala Jego ekipa powinni odejść jak najszybciej, zanim na dobre skompromitują Nasz klub, cytując klasyka "To nie jest prezes, to je pozorant..."
0
Fajnie, ze Sociedad zagra w el. LM zasłużyli dobra gra przez cały sezon (m.in. wygrali z Nami 3-2), a Valencii przyda się zimny prysznic:)
Depo szkoda, w dobrych czasach na El Riazor bili Real aż milo;)
0
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem Wojtek Szczęsny i tego będę się trzymał:)
0
Przepraszam ucieczka z miejsca wypadku, stworzenie zagrożenie dla życia i zdrowia innych, być może jechał na podwójnym gazie...Mam nadzieje, ze klub wyjaśni sprawę i w razie konieczności podejmie odpowiednie kroki, to działa na wizerunek klubu:/
0
Jak znam życie, to pewnie kupi go ManUtd, tam brakuje takiego zawodnika w środku pola, ale dla Barcy będzie to spory cios, bo jest to wielki talent...
0
Rozwiązać z nim dyscyplinarnie kontrakt!
0
Wskazówka dla trenera - Neymar to urodzony środkowy obrońca, nie od dziś wiadomo, ze Tito to mistrz w wyszukiwaniu zawodnikom nowych pozycji, na których z reguły się nie sprawdzają hehe
0
Puyol kończy karierę chyba...
0
Jak to Kazik śpiewał: "Wybrałem Cię spośród milionów
Wybrałem tak jak mogłem wtedy - najlepiej..." - no oby to był dobry wybór:)
0
I to jest słuszna koncepcja, nawet jest trochę podobny do Gotze;)
0
Jeśli będzie podawał Messiemu, to współpraca będzie przebiegała dobrze, jeśli nie to już się boje, bo Messi lubi się obrażać na partnerów z ataku przykłady: Ibra,Villa, Sanchez...
0
Przecież już wiadomo od pewnego czasu, ze Tito, Zubi i Rosell to amatorzy na swoich pozycjach i z każdym tygodniem utwierdzają mnie w tym przekonaniu...
0
Geble dokładnie ten chłopak to wielki talent!
0
Wielka szkoda, zawsze jak grał nigdy nie zawodził, jeszcze jeden sezon mógł zostać...
0
Fabregas napastnikiem hehe
0
Czy Alexis to taki crack?! Bez przesady...
0
Mam nadzieje, ze Neymar chociaż na te 15-20min wejdzie;)
0
To ja już wole Diego Lopeza...
0
Szacunek wielki dla BVB podjęli walkę, pokazali umiejętności i serce do gry, także do potentatów piłkarskich dołączył, chyba już na stale nowy zespól:)
0
Kurcze nie wiem co napisać;)dobrze, ze już oficjalnie możemy się skupić na dalszych transferach...A wiec Ney witamy na bordowym pokładzie i powodzenia:)
0
No fajnie, ze w końcu ruszyło z Neymarem! Fajnie jakby jeszcze Ley doszedł i mamy magiczny atak Ney-Lewy-Messi..;)
0
Panie, nie obrażaj pan, dobre?
0
Beda niezłe jaja, jeśli rzeczywiscie odejdzie z wykorzystaniem klauzuli, zobaczymy co wtedy napiszą zwolennicy genialnego Tito:/
0
No ok niech zostanie, ale to jest Jego sezon ostatniej szansy, jeśli nie stanie się prawdziwym crackiem, to adios amigo...
0
Cale okienko transferowe będziemy się mordować w negocjacjach z Santosem i tata Neymara a w końcu i tak chłopak zostanie w Brazylii...W tym czasie inne kluby pokupują najciekawszych dostępnych graczy na rynku a my zostaniemy z reku w nocniku. Obudź się Barco! Mówię jak jest:)
0
Robert zawsze będzie mile widziany na Camp Nou!
0
Przesada z tymi newsami o Neymarze..:/