Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może w końcu skupimy się na zakupie bramkarza i obrońcy, atak i pomoc mamy obsadzona bardzo dobrze, poza tym Roo jest już chyba lekko wypalony i nie gra tak jak dawniej...
0
Neymar asysta:)
0
Tak to jest z klauzulami, w Borussii się sparzyli na tym i teraz chyba maja renegocjować parę kontraktów ze swoimi gwiazdami, żeby im inni gracze nie pouciekali:)
0
-Xavi, kto według Ciebie byl lepszy w dwumeczu Barcelona czy Bayern?
-Zdecydowanie Barcelona! Byliśmy lepsi;)
0
Fajnie się śmiać z Polaków,prawda...
0
Ależ to kapitalnie zrobił Alba!
0
Fajnie, ze Valdes w końcu zagra:)
0
Bardzo dobra wiadomość, dla mnie czwórka muszkieterów: Thiago, Bartra, Monotya i Tello, to przyszłość Barcy, tylko potrzebują więcej gry oraz zaufania!
0
Czyli znowu Roura wróci do gry a Tito pol sezonu przesiedzi w USA, nie no kabaret znowu będzie, Tito życzę Ci dużo zdrowia, ale proszę odejdź dla dobra wszystkich, tak się nie da pracować w wielkim klubie...
0
Tzn. uważam, ze kolejny rok Tito, to będzie zmarnowany sezon i widziałbym innego szkoleniowca na Jego miejscu.
0
Szczerze chciałbym na miejscu Tito zobaczyć Villasa-Boasa, trener młody, ambitny, szkolił się u Mou, wydaje się także człowiekiem na poziomie:)
0
Wina Naszej Trójcy (Tito, Zubi, Rosell), ale ja już przestałem się denerwować i czekam spokojnie na Laporte:)
0
Dla mnie Torres( z całym szacunkiem do Niego) może i strzelić 10 bramek Thaiti i 10 Polsce, ale i tak Villa>Torres:)
0
*strzeli hattricka
0
Niech Torres np. Niemcom strzeli jak jest taki kozak:)
0
Oj Torres Torres...
0
Tristan, tylko tu chyba nie chodzi o pomyłkę w obliczeniach,ale o celowe ukrywanie swoich przychodów, celem płacenia mniejszych podatków...
0
Kurde teraz się boje, ze Neymar nie przyszedł tu do pomocy, ale po to żeby zastąpić Messiego...
0
Przyznam szczerze, ze nie oglądam ligi włoskiej, ale tak ogólnie oceniając cena wydaje się za wysoka, max. 15mln a jak Valdes ma zostać, to lepiej kupić kogoś młodego i wypożyczyć na rok.
0
Tito jest usprawiedliwiony, bo nie wiedział o klauzuli Thiago hehe
0
Syna Rivaldo chcecie sprzedać:>No way!
0
Wg Mnie zagrał niezły mecz:)
0
Jak ktoś popatrzy na sam wynik 2-1, to wydaje się, ze mecz był wyrównany, ale to nieprawda:) Sam kibicowałem Urugwajowi wczoraj, ale Hiszpania zagrała genialny mecz, tak stłamsić jeden z lepszych zespołów na świecie, nikt nie ma takiej techniki jak Hiszpanie, naprawdę szacunek:)
0
Soldado ładnie:)
0
Kurcze Urugwaj nie wie co się dzieje...
0
Jak masz Internet na stronie TVP Sport masz transmisje online:)
0
Sa tu osoby, które tak jak Ja kibicują Urugwajowi dzisiaj:>?
0
Twardziel z Ciebie:D
0
Neymar zdobył ładną bramkę, rozegrał niezły mecz, ale mimo wszystko spodziewałem się po Nim więcej:)
0
Lubie Tego chłopaka, mam nadzieje, ze zostanie i będzie więcej grał, bo ma potencjał:) Fajne buty:)