0

Może w końcu skupimy się na zakupie bramkarza i obrońcy, atak i pomoc mamy obsadzona bardzo dobrze, poza tym Roo jest już chyba lekko wypalony i nie gra tak jak dawniej...

0

Neymar asysta:)

0

Tak to jest z klauzulami, w Borussii się sparzyli na tym i teraz chyba maja renegocjować parę kontraktów ze swoimi gwiazdami, żeby im inni gracze nie pouciekali:)

0

-Xavi, kto według Ciebie byl lepszy w dwumeczu Barcelona czy Bayern?
-Zdecydowanie Barcelona! Byliśmy lepsi;)

0

Fajnie się śmiać z Polaków,prawda...

0

Ależ to kapitalnie zrobił Alba!

0

Fajnie, ze Valdes w końcu zagra:)

0

Bardzo dobra wiadomość, dla mnie czwórka muszkieterów: Thiago, Bartra, Monotya i Tello, to przyszłość Barcy, tylko potrzebują więcej gry oraz zaufania!

0

Czyli znowu Roura wróci do gry a Tito pol sezonu przesiedzi w USA, nie no kabaret znowu będzie, Tito życzę Ci dużo zdrowia, ale proszę odejdź dla dobra wszystkich, tak się nie da pracować w wielkim klubie...

0

Tzn. uważam, ze kolejny rok Tito, to będzie zmarnowany sezon i widziałbym innego szkoleniowca na Jego miejscu.

0

Szczerze chciałbym na miejscu Tito zobaczyć Villasa-Boasa, trener młody, ambitny, szkolił się u Mou, wydaje się także człowiekiem na poziomie:)

0

Wina Naszej Trójcy (Tito, Zubi, Rosell), ale ja już przestałem się denerwować i czekam spokojnie na Laporte:)

0

Dla mnie Torres( z całym szacunkiem do Niego) może i strzelić 10 bramek Thaiti i 10 Polsce, ale i tak Villa>Torres:)

0

*strzeli hattricka

0

Niech Torres np. Niemcom strzeli jak jest taki kozak:)

0

Oj Torres Torres...

0

Tristan, tylko tu chyba nie chodzi o pomyłkę w obliczeniach,ale o celowe ukrywanie swoich przychodów, celem płacenia mniejszych podatków...

0

Kurde teraz się boje, ze Neymar nie przyszedł tu do pomocy, ale po to żeby zastąpić Messiego...

0

Przyznam szczerze, ze nie oglądam ligi włoskiej, ale tak ogólnie oceniając cena wydaje się za wysoka, max. 15mln a jak Valdes ma zostać, to lepiej kupić kogoś młodego i wypożyczyć na rok.

0

Tito jest usprawiedliwiony, bo nie wiedział o klauzuli Thiago hehe

0

Syna Rivaldo chcecie sprzedać:>No way!

0

Wg Mnie zagrał niezły mecz:)

0

Jak ktoś popatrzy na sam wynik 2-1, to wydaje się, ze mecz był wyrównany, ale to nieprawda:) Sam kibicowałem Urugwajowi wczoraj, ale Hiszpania zagrała genialny mecz, tak stłamsić jeden z lepszych zespołów na świecie, nikt nie ma takiej techniki jak Hiszpanie, naprawdę szacunek:)

0

Soldado ładnie:)

0

Kurcze Urugwaj nie wie co się dzieje...

0

Jak masz Internet na stronie TVP Sport masz transmisje online:)

0

Sa tu osoby, które tak jak Ja kibicują Urugwajowi dzisiaj:>?

0

Twardziel z Ciebie:D

0

Neymar zdobył ładną bramkę, rozegrał niezły mecz, ale mimo wszystko spodziewałem się po Nim więcej:)

0

Lubie Tego chłopaka, mam nadzieje, ze zostanie i będzie więcej grał, bo ma potencjał:) Fajne buty:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?