Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytaliście?! http://sport.wp.pl/kat,1746,title,ESPN-Barcelona-dziala-ws-Lewego,wid,15735267,wiadomosc.html, czyli jest nadzieja na Lewego w Barcy:)
0
Od dwóch do sześciu lat, no to może być nieciekawie:/ Moze niech Leo na razie nie wraca do Hiszpanii, bo jeszcze gotowi go zaaresztować...
0
Szkoda, żeby tylko nie żałowali jak Lewy wygra kiedyś Złotą Piłkę:)
0
Oby skończyło się tylko na karze finansowej jeśli już, w przeciwnym wypadku czeka Nas jeszcze jeden nieplanowany transfer...
0
Geble Lewy za drogi?! Żartujesz chyba:)
0
Dlaczego nie ma newsów na stronie o Lewym:>? Barcelona ponoć zainteresowana, różne źródła tak podają...
0
Bardzo dobra wiadomość, od początku bylem przeciwny Rosellowi, za bardzo patrzy na wszystko pod katem pieniędzy a jednak prezydent Barcelony powinien uwzględniać także inne wartości oraz bardziej liczyć się ze zdaniem socios i kibiców na całym świecie, którzy także finansuje ten klub:)
0
Xavi będzie grał do 40-ki, wiec nie ma co się martwic...
0
Jeśli Lewy będzie kosztował ok.20mln, to jak najbardziej jestem na tak, jest młody a już jeden z najlepszych napastników w Europie, czekamy na Roberta w Barcelonie:)
0
Niepokoi mnie inna rzecz a mianowicie w 42 meczach Barca B straciła jeśli dobrze sprawdziłem 71 bramek, ludzie to jest masakra!
Jedynym zespołem z gorszym bilansem (74 bramki stracone), jest ostatni Xerez...
0
Pełna zgoda,Xavi niestety zakłamuje rzeczywistość a Iniesta...Mówi Jak Jest:)
0
Warto zastanowić się nad taka oferta, Cesc jako napastnik za dużo bramek nie zdobył;)
0
Ja bym się ucieszył, jeśli te punkty zostałyby zrealizowane:
1) byłaby możliwość edycji swojego komentarza lub usunięcia
2)komentarz, który dostaje najwięcej plusów, jest wyróżniony i jest na początku "drabinki", często ktoś napisze coś fajnego w dyskusji, ale potem pojawiają się nowe komenty i żeby znaleźć ta opinie, trzeba wertować stronę po stronie:)
3) pojawiłby się shoutbox lub czat w trakcie ważnych wydarzeń piłkarskich lub innych sportowych, zawsze w trakcie meczu ->wtedy opcja komentarzy pod artykułami czasowo wyłączona
4) rozbudowanie profili użytkowników np. ilość komentarzy, pojawienie się gwiazdek obok nicków użytkowników(coś w stylu Allegro), jeśli ktoś w serwisie min.5lat złota gwiazdka. min.3 lata srebrna itd., dzięki temu łatwiej prowadzić dyskusje
5) od czasu do czasu, czat na żywo użytkowników z osobami z redakcji lub innymi zaproszonymi gośćmi, dotyczący w głównej mierze rzeczy związanych z Barcelona:), być może także z wykorzystaniem Skype'a
6)walka ze spamem, tu nie mam jeszcze dobrych pomysłów;)
0
Napisz swoja historie chłopaku i nie oglądaj się na Messiego!
0
To już wole Kamińskiego z Lecha...
0
Ja osobiście wierze w tego chłopaka, dlatego jeśli już to wypożyczenie. On naprawdę ma potencjał i do tego w ofensywie tez potrafi stworzyć zagrożenie przy stałych fragmentach. Ewidentnie co mu brakuje to regularna gra, a ocenianie Go meczu z Bayernem jest śmieszne...
0
Valdes dla mnie to zawsze będzie portero, który nie lubił grac z tylu na zero;)
Mimo wszystko trzeba mu podziękować za te wszystkie lata, ale prawdziwa ocena Victora nastąpi dopiero po przyjściu nowego bramkarza.
0
Z całym szacunkiem, ale Porto poniżej 30mln nawet rozmawiać nie będzie:)
0
I tego chłopaka bym widział u Nas, popatrzcie na Jego bicepsy:)
0
Na zdjęciu jak widać pokazuje, ze najbliżej mu do Legii;)
0
Myślę, ze wybierze ManUtd, tam brakuje zawodnika o takich parametrach, szkoda, ze nie dostał większego zaufania od Tito...
0
Tito już tak wymyśla, ze chce mi się z tego śmiać...Skończy się tym, ze albo nikogo nie kupimy albo kupimy jakiegoś zapchajdziurę na ławkę:/
0
Chce znowu cenę Nam podbić hehe
0
Widziałbym Go kiedyś w Barcelonie ponownie, wiem to jak podpisać pakt z diabłem, ale warto, bo to najlepszy trener na świecie:)
0
Wiesz Messi w ostatnim czasie się zmienił i nie lubi jak ktoś świeci bardziej od Niego, ale obym się mylił:)
0
Kurde boje się tylko, ze jak chłopak się rozkręci i zacznie błyszczeć, to Messi się może wkurzyć:/
0
Wydaje się mega sympatycznym gościem, który ma taka pozytywna energie jak większość piłkarzy z Brazylii:)
0
Sympatyczny gość z Niego:)
0
Tam Sara Carbonero siedziała?!
0
O gdzie ten Ney:>?