0

0

Od dwóch do sześciu lat, no to może być nieciekawie:/ Moze niech Leo na razie nie wraca do Hiszpanii, bo jeszcze gotowi go zaaresztować...

0

Szkoda, żeby tylko nie żałowali jak Lewy wygra kiedyś Złotą Piłkę:)

0

Oby skończyło się tylko na karze finansowej jeśli już, w przeciwnym wypadku czeka Nas jeszcze jeden nieplanowany transfer...

0

Geble Lewy za drogi?! Żartujesz chyba:)

0

Dlaczego nie ma newsów na stronie o Lewym:>? Barcelona ponoć zainteresowana, różne źródła tak podają...

0

Bardzo dobra wiadomość, od początku bylem przeciwny Rosellowi, za bardzo patrzy na wszystko pod katem pieniędzy a jednak prezydent Barcelony powinien uwzględniać także inne wartości oraz bardziej liczyć się ze zdaniem socios i kibiców na całym świecie, którzy także finansuje ten klub:)

0

Xavi będzie grał do 40-ki, wiec nie ma co się martwic...

0

Jeśli Lewy będzie kosztował ok.20mln, to jak najbardziej jestem na tak, jest młody a już jeden z najlepszych napastników w Europie, czekamy na Roberta w Barcelonie:)

0

Niepokoi mnie inna rzecz a mianowicie w 42 meczach Barca B straciła jeśli dobrze sprawdziłem 71 bramek, ludzie to jest masakra!
Jedynym zespołem z gorszym bilansem (74 bramki stracone), jest ostatni Xerez...

0

Pełna zgoda,Xavi niestety zakłamuje rzeczywistość a Iniesta...Mówi Jak Jest:)

0

Warto zastanowić się nad taka oferta, Cesc jako napastnik za dużo bramek nie zdobył;)

0

Ja bym się ucieszył, jeśli te punkty zostałyby zrealizowane:
1) byłaby możliwość edycji swojego komentarza lub usunięcia
2)komentarz, który dostaje najwięcej plusów, jest wyróżniony i jest na początku "drabinki", często ktoś napisze coś fajnego w dyskusji, ale potem pojawiają się nowe komenty i żeby znaleźć ta opinie, trzeba wertować stronę po stronie:)
3) pojawiłby się shoutbox lub czat w trakcie ważnych wydarzeń piłkarskich lub innych sportowych, zawsze w trakcie meczu ->wtedy opcja komentarzy pod artykułami czasowo wyłączona
4) rozbudowanie profili użytkowników np. ilość komentarzy, pojawienie się gwiazdek obok nicków użytkowników(coś w stylu Allegro), jeśli ktoś w serwisie min.5lat złota gwiazdka. min.3 lata srebrna itd., dzięki temu łatwiej prowadzić dyskusje
5) od czasu do czasu, czat na żywo użytkowników z osobami z redakcji lub innymi zaproszonymi gośćmi, dotyczący w głównej mierze rzeczy związanych z Barcelona:), być może także z wykorzystaniem Skype'a
6)walka ze spamem, tu nie mam jeszcze dobrych pomysłów;)

0

Napisz swoja historie chłopaku i nie oglądaj się na Messiego!

0

To już wole Kamińskiego z Lecha...

0

Ja osobiście wierze w tego chłopaka, dlatego jeśli już to wypożyczenie. On naprawdę ma potencjał i do tego w ofensywie tez potrafi stworzyć zagrożenie przy stałych fragmentach. Ewidentnie co mu brakuje to regularna gra, a ocenianie Go meczu z Bayernem jest śmieszne...

0

Valdes dla mnie to zawsze będzie portero, który nie lubił grac z tylu na zero;)
Mimo wszystko trzeba mu podziękować za te wszystkie lata, ale prawdziwa ocena Victora nastąpi dopiero po przyjściu nowego bramkarza.

0

Z całym szacunkiem, ale Porto poniżej 30mln nawet rozmawiać nie będzie:)

0

I tego chłopaka bym widział u Nas, popatrzcie na Jego bicepsy:)

0

Na zdjęciu jak widać pokazuje, ze najbliżej mu do Legii;)

0

Myślę, ze wybierze ManUtd, tam brakuje zawodnika o takich parametrach, szkoda, ze nie dostał większego zaufania od Tito...

0

Tito już tak wymyśla, ze chce mi się z tego śmiać...Skończy się tym, ze albo nikogo nie kupimy albo kupimy jakiegoś zapchajdziurę na ławkę:/

0

Chce znowu cenę Nam podbić hehe

0

Widziałbym Go kiedyś w Barcelonie ponownie, wiem to jak podpisać pakt z diabłem, ale warto, bo to najlepszy trener na świecie:)

0

Wiesz Messi w ostatnim czasie się zmienił i nie lubi jak ktoś świeci bardziej od Niego, ale obym się mylił:)

0

Kurde boje się tylko, ze jak chłopak się rozkręci i zacznie błyszczeć, to Messi się może wkurzyć:/

0

Wydaje się mega sympatycznym gościem, który ma taka pozytywna energie jak większość piłkarzy z Brazylii:)

0

Sympatyczny gość z Niego:)

0

Tam Sara Carbonero siedziała?!

0

O gdzie ten Ney:>?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?