July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 Wyczuwam deprechę…
0
@Forsyth Może w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi (czy jakoś tak się nazywała) może coś być, że zaniżona cena jest niezdrową zachętą do sięgania po alko (tak tylko przypuszczam). Słyszałam, że podobno każda reklama piwa jest w Polsce sprzeczna z tą ustawą, także i smaczki co do ceny mogą tam być.
0
@kacper_fcb Myślę, że gdyby wygrał jeden puchar to jeszcze jakoś się ta obecna decyzja obroni. Ale gdyby wygrał oba, to by znaczyło, że zbudował zespół więc wtedy chyba jego odejście byłoby bezzasadne.
1
@RomanHoffer Pobierasz aplikację Google obiektyw i puszczasz jej ten dźwięk.
0
@Arden Wiadomo, że dla nich najważniejsze jest napchanie kieszeni. Ale dla dobrych ludzi nie ma wyższej wartości niż życie człowieka.
0
@Sawik_10 Na wojnie nie ma wygranych. Wszyscy są stratni, gdy ludzie umierają choć mogliby żyć. Wszystko inne tak naprawdę nie ma znaczenia.
0
@ChampionLW Dzisiaj rocznica wybuchu wojny więc pewnie dlatego.
1
@betleyoneDEjong Żeby nam go tylko nie uszkodzili
1
@Popitek12 Wzajemnie. Dawno Cię tu nie widziano ;)
1
@NeroTFP1 Liczę, że jutro dojdą kolejne trzy, chociaż symbolicznie za dwusetny metr.
3
@Kgorecki2500 Kiedyś w KFC była sałatka piccante. Nie wiem, czy jest nadal ale zaczęłam ją sama robić w domu i polecam.
2
@MESSIah16 Swoją drogą to ciekawe, że najbardziej do dzieci zachęcają ci, którzy sami ich nie mają: Prezes, Michałowa… chociaż jakby taką Michałową zrobić ministrem rodziny to dzietność momentalnie by skoczyła.
3
@QQL5 Zależy kto jaką szkołę wyznaje. Ja tam jestem tradycjonalistką i wolałabym, żeby na początku facet się trochę starał pod tym względem. Ale inna może uważać, że wręcz przeciwnie, równouprawnienie w miłości, każdy płaci za siebie co do grosza, jak on ostatnio inicjował spotkanie to teraz ona itp.
0
@Kgorecki2500 Pradziadziuś go nawiedza w snach.
3
@jacobFCB Podejrzewam, że może mieć problem gdziekolwiek urodzić, ale cóż, może jestem za głupia z biologii.
31
@Arden No właśnie @MesQueUnClub96 napisał, że nic, bo depresja dopada również bogatych i tych, którym według postronnego obserwatora się powodzi.
1
@Karzel A może i w Łodzi. Mi się zawsze wydawało, że w Warszawie. Zresztą gdzie to bez znaczenia. Sam fakt, że taki ktoś kierował szkolą średnią, a nie ma elementarnej wiedzy i do tego pcha się do koryta.
Edit: faktycznie w Łodzi. Skojarzyło mi się, że w Warszawie, dlatego, że oglądałam Ciumkaj Loczki z jego programem i było nagrywane w Wawie.
1
@JimMorrisonFCB Dzisiaj jest konkurs duetów (tzw. Superdrużynowy). Każdy kraj wystawia w założeniu dwóch najlepszych skoczków. Regulaminowo zawody są trzyseryjne, dziś wyjątkowo będą tylko dwie. Do drugiej serii wchodzi 12 najlepszych duetów, do trzeciej 8. Dziś do serii finałowej wejdzie 12 drużyn, ale punktować będzie tylko 8. Punkty są przydzielane w proporcji 1/2 do konkursu drużynowego tzn zwycięski kraj otrzyma 200 pkt do klasyfikacji narodów.
1
@DLFCB A cwaniaczek był dyrektorem liceum w Warszawie z tego co pamiętam.
2
@barcelonaLM „Nasz człowiek w TVP”
2
@kanver_ A czy sztuczna inteligencja powiedziała, czy jak już wygrają to Xavi odejdzie czy jednak zostanie?
5
@Matt_i1992 Betis w pierwszej rundzie.
4
@Culer9002 On się czuje Kąmętatejrom :D
1
@Hajny Odwołane. Będzie komunikat co dalej.
1
@mrboom Loty w Oberstdorfie odwołali XD a co do miotły to się nie bój, mam zapasowe ;)
0
@Danny Gaucho Bzdura, zwłaszcza jeśli ma hybrydę to raczej bardziej mu się psują tylko.
1
To już polatane na dziś…
1
@mrboom Wiesz co to już nawet nie chodzi o miłość. Zwykłą ludzką przyzwoitość.
9
@NeroTFP1 Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi żony Alvesa. Dziewczyna w tamtym momencie straciła matkę (albo jej matka właśnie umierała, nie wiem dokładnie), a szanowny małżonek zamiast siedzieć z nią i trzymać ją za rękę w trudnych chwilach błąka się po mieście i chce mu się przygód. Nawet gdyby to nie był gwałt tylko po prostu ją zaliczył za obopólną zgodą to zrobić żonie taką rzecz w takim momencie jej życia to okropne łajdactwo.
2
@Comentateiro Ja niedowierzuję w wiele rzeczy, włącznie z rzuciem.