- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 997 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 997 Culés
7
Nowogrodzka otrzymała raport od Jacka Kurskiego ws. przejęcia TVP. Jak wynika z raportu, przejęcie TVP było możliwe przez zdradę ówczesnego prezesa TVP Matyszkowicza (z nadania PiSowskiej Rady Mediów Narodowoych) oraz prokurenta powołanego przez Matyszkowicza - Przemysława Herbuta. Obaj mieli być w - bezpośrednim lub pośrednim - kontakcie z ludźmi z rządu Tuska od tygodni przed 20 XII. Pierwsze ruchy (jak szukanie alternatywnego studia dla TVP Info w siedzibie na Woronicza), które wskazywałaby na możliwą zdradę po wyborach 15 X były już podjęte w lato 2023r.
Tzw. uzurpatorzy, czyli Piotr Zemła (prezes RN TVP) oraz Tomasz Sygut (prezes zarządu TVP) zostali przetransportowani 20 grudnia do budynku na Woronicza samochodem służbowym Herbuta, który wjechał do podziemnego parkingu, omijając możliwą blokadę ze strony polityków PiS przy głównym wejściu na Woronicza. Tzw. uzurpatorzy mieli przygotowany protokół przekazujący im na piśmie władzę nad TVP, który miał podpisać Matyszkowicz, jednakże nagłe wtargnięcie polityków PiS na 10. piętro Woronicza, gdzie znajduje się biuro prezesa TVP uniemożliwiło dopełnienie formalności. Warto dodać, że Matyszkowicz noc z 19 na 20 XII spędził na Woronicza, rozmawiał z Kaczyńskim zapewniając go o pełnej lojalności. Wg raportu następstwem zablokowania podpisania protokołu był nakaz wyłączenia emisji TVP Info oraz TVP3, który poszedł od Herbuta. Podwładni w ośrodku technologicznym TVP nie mogli odmówić wykonania nakazu ponieważ teoretycznie pochodził on od legalnie (wg Rady Mediów Narodowych) wybranych władz. Po wyłączeniu sygnału do pomieszczeń obsługujących transmisję TVP weszły służby specjalne (ABW) jako zabezpieczenie infrastruktury krytycznej państwa.
Materiał na dobry film.
2
@barcelonaLM „Nasz człowiek w TVP”
3
@barcelonaLM może miał dosyć nocnych telefonów od starucha jak mu się telewizor zepsuł.
0
@barcelonaLM no i dobrze szczujnie wyłączyli obłęð się skończył.Maja swoją republikę