0

@michal199500hehe Jeszcze dwa tygodnie temu wyglądało to o wiele wiele gorzej tak dla oka.

0

@FcPortoFan1999 Nawet później niż Lamine

1

@Mario96w myślałam, że kolega z ławki hahaha

2

@Comentateiro Panie, jak to zaraz dziadek Kasai latać ma

0

@RivaldoVitorBorba Fajnie, że mama Roberta jest zakochana, ale czy to tak naprawdę nasza sprawa? Albo kogokolwiek? Nie. To jest sprawa jej i ewentualnie jej dzieci. Nikogo więcej. O mnie nie piszą na pudelku czy jestem zakochana czy nie.

1

@LukaszFan Mi się od dawna nie podoba jego sposób wykonywania karnych. Za każdym razem zawał.

9

@tristan87 Taki słaby ten Robert, a już przegonił Villę i Henry’ego.

0

Za szybko wyszedł z progu…

0

@Bobrowik Farbuje się

0

@soczeq Jak chcesz tragi-komedię to włącz jej nasz mecz.

0

@abram3k Synonimy

1

@abram3k Madeira? Strzelam, bo po hiszpańsku jest madera.

1

@Popitek12 Lepiej, że powiedziała to zanim klamka zapadła.

0

@Dalhi Botoks. .

0

@Comentateiro Bo muszą przyciągnąć wyborców. Przecież tylko po to idzie się do polityki.

3

@Comentateiro Przecież to normalne, że w samorządach się dogadują. U mnie w mieście najprawdopodobniej będzie kandydat ze wspólnym poparciem kaczorów i donaldów.

0

@Emhyr Pan w kwiecie wieku, a nie stary dziadek.

2

@NeroTFP1 Kamil w swoim prime time był po prostu niesamowity.

0

@Popitek12 Wiem, że czekasz na odpowiedź, że Twój syn, ale najpierw go miej.

1

@Emhyr Klemens ma całe życie 13 lat, a Noriaki już prawie 52. Miał kiedy nauczyć się skakać.

6

@Arden Pewnie nie miałabym czasu i wypiłabym kawę.

1

@VeVoS Nie tylko młodzi niestety…

7

@Popitek12 To trzeba zapisać tak z 10 lat przed narodzeniem.

0

@bartekvisca Może przynajmniej wtedy tego nie widzi we własnym łóżku jak wraca…

0

@bartekvisca Lewy gra najlepiej, gdy Ani nie ma w obwodzie, tzn jak Ania jest akurat w Polsce, albo jak Ania zostaje w Barcelonie gdy gra reprezentacja.

0

@Alex1995 I gierka pod publiczkę się toczy, a rolnicy i tak zostaną z ręką w nocniku.

1

@michal26 to co mówi @Culer9002 . La Rambla Content.

0

@michal26 Zjedź sobie tak ze 3h w dół, bo za dużo opowiadać.

6

@michal26 Na la bambie nie. Na la bambie dziś była inna afera.

0

@Forsyth cała Warszawka obklejona jest Rafałkiem od lat. Jak ktoś za nim nie przepada to nie ma zbyt miłych widoczków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?