July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal199500hehe Jeszcze dwa tygodnie temu wyglądało to o wiele wiele gorzej tak dla oka.
0
@FcPortoFan1999 Nawet później niż Lamine
1
@Mario96w myślałam, że kolega z ławki hahaha
2
@Comentateiro Panie, jak to zaraz dziadek Kasai latać ma
0
@RivaldoVitorBorba Fajnie, że mama Roberta jest zakochana, ale czy to tak naprawdę nasza sprawa? Albo kogokolwiek? Nie. To jest sprawa jej i ewentualnie jej dzieci. Nikogo więcej. O mnie nie piszą na pudelku czy jestem zakochana czy nie.
1
@LukaszFan Mi się od dawna nie podoba jego sposób wykonywania karnych. Za każdym razem zawał.
9
@tristan87 Taki słaby ten Robert, a już przegonił Villę i Henry’ego.
0
Za szybko wyszedł z progu…
0
@Bobrowik Farbuje się
0
@soczeq Jak chcesz tragi-komedię to włącz jej nasz mecz.
0
@abram3k Synonimy
1
@abram3k Madeira? Strzelam, bo po hiszpańsku jest madera.
1
@Popitek12 Lepiej, że powiedziała to zanim klamka zapadła.
0
@Dalhi Botoks. .
0
@Comentateiro Bo muszą przyciągnąć wyborców. Przecież tylko po to idzie się do polityki.
3
@Comentateiro Przecież to normalne, że w samorządach się dogadują. U mnie w mieście najprawdopodobniej będzie kandydat ze wspólnym poparciem kaczorów i donaldów.
0
@Emhyr Pan w kwiecie wieku, a nie stary dziadek.
2
@NeroTFP1 Kamil w swoim prime time był po prostu niesamowity.
0
@Popitek12 Wiem, że czekasz na odpowiedź, że Twój syn, ale najpierw go miej.
1
@Emhyr Klemens ma całe życie 13 lat, a Noriaki już prawie 52. Miał kiedy nauczyć się skakać.
6
@Arden Pewnie nie miałabym czasu i wypiłabym kawę.
1
@VeVoS Nie tylko młodzi niestety…
7
@Popitek12 To trzeba zapisać tak z 10 lat przed narodzeniem.
0
@bartekvisca Może przynajmniej wtedy tego nie widzi we własnym łóżku jak wraca…
0
@bartekvisca Lewy gra najlepiej, gdy Ani nie ma w obwodzie, tzn jak Ania jest akurat w Polsce, albo jak Ania zostaje w Barcelonie gdy gra reprezentacja.
0
@Alex1995 I gierka pod publiczkę się toczy, a rolnicy i tak zostaną z ręką w nocniku.
1
@michal26 to co mówi @Culer9002 . La Rambla Content.
0
@michal26 Zjedź sobie tak ze 3h w dół, bo za dużo opowiadać.
6
@michal26 Na la bambie nie. Na la bambie dziś była inna afera.
0
@Forsyth cała Warszawka obklejona jest Rafałkiem od lat. Jak ktoś za nim nie przepada to nie ma zbyt miłych widoczków.