1

@Kamilos84 Skoczyć w USA bo tam nie skakał podobno.

1

@Emhyr Może nie ma pomysłu na siebie.

1

@piasqnfcb Ale w tym roku to raczej miłości w Zakopanem nie pośpiewają. No chyba, że Olek zrobi niespodziankę :)

0

@arasz1819 Tak, bo patrząc na obecny poziom Barçy to Iñaki nie odstaje.

0

@Popitek12 W demokratycznym państwie prawa, ŻADNEJ, która została zarejestrowana.

1

@MichuZ44 Wiadomo, że dla nich lepiej. Napisałam o tym, że musiało im być źle z pełnym współczuciem.

0

@Safrani Swoją drogą, jak ludziom musi być źle na tym świecie, że się decydują na coś takiego…

0

@FcPortoFan1999 Premier ma więcej kompetencji, ale według Konstytucji głową państwa jest Prezydent.

0

@tbas Jakie państwo, taka głowa.

0

@Rewolucja123 Flat white

0

@tbas Odwalił podobnie do Kopaczowej z tego co pamiętam.

2

@FutureFCBarcelona Najgorsze, że ludzie wybierając tych, co już kiedyś byli u władzy, uważają, że będzie inaczej, jakby już zapomnieli jak było wtedy. Zero zaskoczenia jak dla mnie.

0

@Maker0 Madryccy agenci, którzy pełnią w klubie wysokie stanowiska.

0

@FcPortoFan1999 Ktoś jeszcze pamięta co to ostatki? I dlaczego one w ogóle są?

2

@Culer9002 @Comentateiro jest szansa dla Ciebie xd

0

@TR3YWAY Dobrze, że pamiętają skąd bierze się mleko…

3

@draxidox A w jakiej kwestii ta kooperacja?

0

@ObiwanKenobi Wiem, zauważyłam, że mi doliczają do rachunku.

0

@KichuBlaugrana U mnie biedry nie ma, do lidla nie lubię bo tam wiecznie tłumy, a nie lubię tłoku. Generalnie jestem team stokrotka.

3

@Luciano99 Dzieci i szklanek nigdy dość ;)

1

@Comentateiro Z nową pcią nie będziesz mógł mieć dzieci i Barça straci przyszłych kibiców. Chcesz tego?

1

@Arden A ja myślałam, że 5 lat starszy facet to już dużo… Można narzekać, ale dziewczyna, która żyje w Polsce i tak ma o wiele lepiej, niż w jeszcze wielu miejscach na świecie.

0

@RafiVeB albo jedzenie xd

4

@Popitek12 Przynajmniej nie była za Lewicą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 A była za Lewicą?

14

@Emhyr Nie wiem, czy prawda czy fejk, ale chyba w Biedrze były po 18 groszy. To co tam musi być, że są w stanie za tyle sprzedać.

2

@dmcteam Miodowe lata

0

@escarabajo Ahhh Iwański marzenie każdego kibica Barçy (:

1

@GeneralXavi Trybunał Stanu już drży, bo musiałby zacząć pracować hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?