July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 Skoczyć w USA bo tam nie skakał podobno.
1
@Emhyr Może nie ma pomysłu na siebie.
1
@piasqnfcb Ale w tym roku to raczej miłości w Zakopanem nie pośpiewają. No chyba, że Olek zrobi niespodziankę :)
0
@arasz1819 Tak, bo patrząc na obecny poziom Barçy to Iñaki nie odstaje.
0
@Popitek12 W demokratycznym państwie prawa, ŻADNEJ, która została zarejestrowana.
1
@MichuZ44 Wiadomo, że dla nich lepiej. Napisałam o tym, że musiało im być źle z pełnym współczuciem.
0
@Safrani Swoją drogą, jak ludziom musi być źle na tym świecie, że się decydują na coś takiego…
0
@FcPortoFan1999 Premier ma więcej kompetencji, ale według Konstytucji głową państwa jest Prezydent.
0
@tbas Jakie państwo, taka głowa.
0
@Rewolucja123 Flat white
0
@tbas Odwalił podobnie do Kopaczowej z tego co pamiętam.
2
@FutureFCBarcelona Najgorsze, że ludzie wybierając tych, co już kiedyś byli u władzy, uważają, że będzie inaczej, jakby już zapomnieli jak było wtedy. Zero zaskoczenia jak dla mnie.
0
@Maker0 Madryccy agenci, którzy pełnią w klubie wysokie stanowiska.
0
@FcPortoFan1999 Ktoś jeszcze pamięta co to ostatki? I dlaczego one w ogóle są?
2
@Culer9002 @Comentateiro jest szansa dla Ciebie xd
0
@TR3YWAY Dobrze, że pamiętają skąd bierze się mleko…
3
@draxidox A w jakiej kwestii ta kooperacja?
0
@ObiwanKenobi Wiem, zauważyłam, że mi doliczają do rachunku.
0
@KichuBlaugrana U mnie biedry nie ma, do lidla nie lubię bo tam wiecznie tłumy, a nie lubię tłoku. Generalnie jestem team stokrotka.
3
@Luciano99 Dzieci i szklanek nigdy dość ;)
1
@Comentateiro Z nową pcią nie będziesz mógł mieć dzieci i Barça straci przyszłych kibiców. Chcesz tego?
1
@Arden A ja myślałam, że 5 lat starszy facet to już dużo… Można narzekać, ale dziewczyna, która żyje w Polsce i tak ma o wiele lepiej, niż w jeszcze wielu miejscach na świecie.
0
@RafiVeB albo jedzenie xd
4
@Popitek12 Przynajmniej nie była za Lewicą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 A była za Lewicą?
14
@Emhyr Nie wiem, czy prawda czy fejk, ale chyba w Biedrze były po 18 groszy. To co tam musi być, że są w stanie za tyle sprzedać.
2
@dmcteam Miodowe lata
0
@escarabajo Ahhh Iwański marzenie każdego kibica Barçy (:
1
@GeneralXavi Trybunał Stanu już drży, bo musiałby zacząć pracować hahaha