July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Jesteś sabotażystą XD
1
@QQL5 Z tym, że wiesz czasem ktoś nie może znaleźć przyczyny, bo niektóre choroby ujawniają się po czasie.
0
@FcPortoFan1999 Zapomniałeś, że dla niektórych pis i konfa to jedność.
2
@QQL5 Nie oceniam, bo nie wiem co kogo w życiu spotkało. Jeśli jest to spowodowane zwyczajnym niedbalstwem, to oczywiście nie pochwalam, ale powody tego mogą być różne. Aczkolwiek samego dyszenia nie cierpię.
0
@Katalonbar Joan Laporta przyjdzie, mówię Wam.
2
@Forsyth Każdy kto nie zgadza się choć z jedną rzeczą, jaką prezentuje nowy rząd jest z automatu pisiorem. La rambla to takie polskie społeczeństwo w skondensowanej dawce.
0
@FcPortoFan1999 nie chwaląc się...
0
@LionelM95 @FcPortoFan1999 tak, jako weteranka zapalenia zatok mam to sprawdzone
0
@Comfortable_ ale był taki czas, chyba w sezonie 13/14, że Leo często wchodził z ławki bo miał pawicę przed meczem.
0
@LionelM95 tabletki
1
@insp1re ciągle granie w siatkę, domniemywanie, że udaję niedyspozycję, bo mi się nie chce bo nie umiem grać w siatkę, kiedy faktycznie cierpiałam, notoryczne wyśmiewane się nauczycielek...
2
@LionelM95 kup sobie sudafed czy jakoś tak, to po 2 dawkach będzie bajka
1
@DonCarletto @Kgorecki2500 Bo generalnie uważam, że problem z wfem tkwi w nauczycielach i sposobie w jakim prowadzą lekcje i oceniają. Dla wyważenia, powiem, że w klasie maturalnej miałam wf z gościem, który bardzo prouczniowsko podchodził do sprawy i 2 z brzuszków nie zaważało na twojej karierze na tym przedmiocie. Ale jednak młode wfistki to zawsze były mściwe, zakompleksione babsztyle, które demotywowały.
0
@Kgorecki2500 Powiem tak, o ile lekcje wfu dla chłopaków to jeszcze jakaś frajda (właśnie dlatego, że uwielbiają rywalizować) tak dla dziewczyn to katorga (bo one wolą rywalizować w czym innym) bo mam wrażenie (Może po prostu miałam za dużo złych doświadczeń), że dziewczynom na wfie jest po prostu ciężej, przez niewykwalifikowane kadry. U mnie zawsze było ocenianie pod kątem jak potrafisz grać w siatkówkę, nie ważne, że masz inne umiejętności, liczyła się tylko siatka. A potem na koniec 2 albo 3 no bo przecież jesteś ostatnią niezdarą, a masz siatkarki w klasie...
1
@Lola120 Musiałabyś chyba zupełnie nic nie powiedzieć, żeby się nie obronić. Z reguły komisje naprowadzają, gdy widzą, że czegoś nie pamiętasz. Warto też poszperać i znaleźć listę zagadnień. Na pewno gdzieś krąży. Pamiętaj, że oni też kiedyś się bronili i wiedzą jaki to stres. Jak masz dobrego promotora to też będzie Cię wspierał.
1
@Alex1995 Właśnie problem w tym, że każda kolejna władza idzie coraz dalej, ale bardzo mało ludzi to rozumie. I tak właściwie, nie ma co z tym zrobić.
0
@Alex1995 No właśnie po to kadencja sędziów TK była zrobiona tak, by nie pokrywała się z kadencją Sejmu, a co za tym idzie z aktualnymi Radami Ministrów, żeby to wrzucanie swoich nie było na porządku dziennym. Oczywiście, jak ktoś rządzi 8 lat, to wiadomo, że może zdążyć upchnąć swoich. Inny rząd może mieć farta w postaci tego, że w trakcie ich kadencji wypadnie sporo wakatów w TK, bo komuś skończy się mandat, ktoś umrze, ale generalnie chodzi o to, że TK nie powinno się zmieniać równolegle ze zmianą władzy. I gdyby tak zrobili to to kolejny zamach na Konstytucję.
3
Osasuna sfrajerzyła...
0
@Technik I to chyba najlepsze, co może zrobić zanim odejdzie.
0
@MateuszGotowka99 Tak, jak powiedział słynne słowo, bo to idealnie opisuje jego grę.
0
Rooooaaaaaarrrrrrrrr!!!!
0
@Katalończyk 99 Kibiców reprezentacji nie przeprosil
0
@Trojanek23 Nie mylisz się.
0
@Lisek Solidna obrona to podstawa mistrzostwa.
2
@ZiX W sumie szkoda, że nie wzięliśmy tego Krychowiaka...
1
@BulaKG Cesc na dziewiątce, przy tym co jest teraz to był terminator.
0
@gontex Głosowanie większością głosów.
0
Ehhhhhh... szkoda rekinka :'(
1
@Lanosss chłopy też nienajładniejsze
0
@gontex TK może orzec, że ustawa budżetowa jest niezgodna z Konstytucją i zadecydować o jej uchyleniu w całości albo o uchyleniu konkretnych przepisów.