July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jakub1906 imponująca odległość
1
@MESSIah16 Tylko to działa w dwie strony. Jeśli ktoś się decyduje czekać na tą jedną osobę i np. Do ślubu i się do tego przyznaje to jest szykanowany i traktowany jako odmieniec. A przecież każdy powinien pilnować swoich majtek.
1
@kewin I to Stoch ma tego, czego nie ma Kraft dużo, a Kraft tego, czego nie ma Stoch tylko jedno.
0
@barpol11 łyżeczka amolu na cukrze, sok malinowy, goździki (nie wiem, jak zniesiesz aromat)
0
@Stasik91 Dla mnie ten mecz był jak taka randka, że najpierw on po Tobie ciśnie, ale myślisz, że to dla jaj, potem jest ekstra, dwa razy się całujecie, zaczynasz czuć zmęczenie, a on Ci jeszcze wprasza się na chatę. Potem on w końcu nie wytrzymuje, zaczyna po Tobie jeździć jaka to jesteś zła, a na sam koniec mówi Ci, że w ogóle to się z Tobą spotkał, żeby z Tobą zerwać, a mimo to zmarnował Ci pół nocy.
0
Nikt dzisiaj Xaviego nie zwolni. Nasz treneiro obchodzi dziś 44 urodziny!
0
@Iniesta8i Wygląda jakby nie oddychał
0
@Szmulek Szkoda tylko, że taki młody (:
0
@sidi12843 Zasugerowali się La Ramblą w ostatnich dniach
0
@Recha_0684 Ludzka i nieludzka . Każdy ma swoją perspektywę. Jak ktoś kończy robotę/zajęcia/cokolwiek o 20 to nie narzeka.
0
@MesQueUnClub96 Kilka godzin z żoną i znów będzie stan krytyczny.
1
@Bykunn Spoko, ja też nie mam byłych. Mówię tylko tak, jak mi się wydaje, bo nie można ocenić żadnej sytuacji zero-jedynkowo.
6
@Popitek12 Pytanie też w jakiej relacji byli przed związkiem, dlaczego ten związek się rozpadł i jakie podejście ma do tego aktualny facet. Mogło być np. tak, że byli przyjaciółmi, którzy pomylili tę przyjaźń z miłością i mimo, że zakończyli związek to to nie zmieniło faktu, że dalej są przyjaciółmi.
0
@Deviler Oni też łatwego życia nie mają.
1
@SeWo77 No jasne, że się znamy. Mieszkaliśmy na jednym osiedlu.
2
@NeroTFP1 Szkoda chłopa, bo świetny zawodnik i mega człowiek.
1
@hayek Nie spodziewałam się takiej opinii akurat po profesorze Piotrowskim.
0
@Tasde Jemu już jest wszystko jedno. Jeszcze 1,5 roku, potem emeryturka, TS raczej mu nie grozi, bo nie zbierze się odpowiednia większość.
1
@maroon Obawiam się, że jeśli Prezydent postąpił tym razem w sposób niewzbudzający żadnych wątpliwości co do prawidłowości to po prostu musi to przyjąć na klatę. To nie ma nic wspólnego z popieraniem tego działania.
7
@maroon Nie musi popierać. Wystarczy, że uznaje, że prezydent skutecznie skorzystał ze swojej prerogatywy.
0
@Emhyr Fiorentino ułaskawi.
1
@tristan87 A w tvp info na pasku (tak z 10 minut temu) było bez "tym razem prawidłowo".
1
@barcanawieki Nauczyli się od Polaków
10
@clyde lays Zielona cebulka
0
@Kitek1640 Masakraaa
0
@Comentateiro On jest jak Simon Ammann. Przecież z Simonem też już było totalne dno po upadku, a teraz potrafi skoczyć daleko i to nawet z telemarkiem.
0
@Michael24 Bo tu limit to 8.
0
@LM10GOAT W maju... dobrze będzie jak jeszcze w tym roku kalendarzowym.
0
@Borneo Ja uważam, że ocena tego, czy powinni siedzieć a ocena aktu łaski to dwie różne rzeczy. Bo czy uważam, że powinni siedzieć? Tak, bo popełnili przestępstwo, w dodatku w związku ze sprawowaną funkcją publiczną. Czy uważam, że zastosowanie prawa łaski jako prerogatywy prezydenta RP było skuteczne? Tak. Czy uważam, że są posłami? Nie, bo mają prawomocny wyrok, a ułaskawienie, nie jest uniewinnieniem. Zostali skazani za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, a Konstytucja tego wprost zabrania. Czy ja bym ich ułaskawiła? Oczywiście, że nie. Czy moja opinia na ten temat ma jakiekolwiek znaczenie? Oczywiście, że nie. Dziękuję, za uwagę.
0
@MarioVeB! To siłownia była na rekinie XD