0

@MESSIah16 Sam fakt że trener jest 2 lata młodszy od Piotrka i Kamila już dużo mówi...

1

@Sulimo Ten słony karmel to z soplicy?

3

A gdzie czapeczki w tym roku?

1

@koksik2700 Dokładnie. Oni mogą przyciągnąć publiczność i stwarzać wiarygodność po to, żeby z czasem ta czysta woda nabierała coraz więcej propagandowego mułu.

0

@CZAJUN_119 Ja też takie mam i również spokojnie leżakuje

0

@Barcasub Niestety ale nic

5

@Rl9k1nG Jaka to melodia leci

1

Ranczo na TVP inf... 1 ;)

10

@Przemek2323 Dokładnie. To jest czysta żądza zemsty na "już " , a nie przemyślane działanie, żeby realnie rozliczyć poprzedników. Jak można zwalczyć łamanie prawa łamaniem prawa?

0

@marcin62 tak po prawdzie to oni wszyscy sobie wycierają mordy Konstytucją, a nawet nie wiedzą (bądź udają, że nie wiedzą, bo taki Kaczor jak ma doktorat z prawa to raczej wie) co w niej jest.

0

@Qlewer ale jeszcze pół godziny temu było info na jedynce

1

@Mankind Ale już leci Korona Królów bo aż sprawdziłam.

2

@Hajny kupić dekoder (chyba około 100 zł)

0

@Jackazz Bo w tygodniu jest następna kolejka, a każdy chce jak najszybciej wolne przed świętami.

3

@pacior95 zdecydowanie C. Już od kilku lat mało która porażka mnie wzrusza.

3

@Deviler ogólnie większość feminatyw tworzonych na siłę źle brzmi...

0

@TR3YWAY No dziury ze spodniami, dekolt do pępka... dość mało męsko to wygląda

0

@TR3YWAY Wczoraj widziałam podobnie "ubranego " chłopaka na mieście, także to bardzo daleko postępuje.

0

@tristan87 Święci Pańscy, toć to zupełne novum. Nie znałam xd

1

@Alex1995 Tak samo jak PiS myślał, że jak już przejął władzę, to będzie rządzić wiecznie... I tak w kółko będzie...

1

@BulaKG Przecież donejty każdy z nas wysyła codziennie

1

@FcPortoFan1999 I tak to od dawna był bardziej nierząd niż rząd

3

@arasz1819 Na to nie licz. Po prostu będzie nowy cyrk: nowe małpy, słonie, żyrafy i foki. Ale repertuar będzie ten sam.

1

@Rewolucja123 Lewanpantoflowski

2

@FanBarcy22 Generalnie zalecam Wam czujność, bo zaczyna się od telefonu, a potem może być gorzej. Z doświadczenia wiem, że szkoła bardzo lubi swoje niedociągnięcia zwalić na ucznia i rodziców.

3

@FanBarcy22 Nie ma prawa zabrać telefonu dziecku. Jeszcze można by przymknąć na to oko, gdyby Was wezwał i oddał telefon w Wasze ręce (chociaż uważam, że tak czy siak, dziecko ma na telefonie swoje informacje poufne, konwersacje itp i dla mnie jest to pogwałcenie konstytucyjnych wolności jak poufność konwersacji itp). Moim zdaniem trzeba reagować jak najszybciej, bo z doświadczenia wiem, że jak się potem coś większego wydarzy, to obrócą wszystko przeciw dziecku i Wam bo nie reagowaliście na bieżąco.

2

@cinero1996 Nie wiem ile chcesz przeznaczyć na ten prezent, ale popatrz na zabawki fischer-prize. Pamiętam jak młodsza kuzynka je miała i były super rozwojowe dla takiego kaszojadka ;)

1

@PatrychoO Riqui Puig największą feministką hahaha... A tak serio to słabe. W końcu to nie tylko wyznanie ale i kultura tego miejsca, którą elegancko degradują.

0

@Sulimo Młodzi prawnicy to dziwny gatunek. Nie polecam!

0

@Bagsik88 to dobrze. Nie widziałam całej wypowiedzi, jedynie ten zacytowany fragment.
@tristan87 Jeszcze baraże, a patrząc na to, z jakiej grupy eliminacyjnej nie wyszliśmy to...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?