0

@MesQueUnClub96 Stary, łatwiej wymienić co mnie nie martwi… Bo nie ma takiej rzeczy (:

2

@Aragorn33 Myślę, że Prezes jest tak odklejony, że nawet jak stu przybocznych mu coś powie, to on i tak zrobi to co uważa.

3

@Kgorecki2500 to jest na poziomie „i feel train to you”.

2

@esem91 U chłopców w tym wieku to chyba nic nietypowego.

2

@matirix20 Ja odpuszczam, bo po kilku przypadkach nieodpuszczania było tylko gorzej.

1

@Lola120 Gratulacje!!!!!!!!!

0

@kibicsportu A faktycznie, zagubiłam się w akcji. Jeśli ma osobnego licencjata to to nie jest zależne od rozgrzebanej mgr.

0

@Piorun Może. Musi wziąć z dziekanatu zaświadczenie o uzyskaniu absolutorium i złożyć je zamiast dyplomu, a potem jak najszybciej ten dyplom dostarczyć po tym, jak już go odbierze.

8

@MESSIah16 Oddałabym głos nieważny.

0

@mordini123 szkoda

3

@maroon Bo on akurat jest niezależny. To od niego są zależni.

0

@reloaded Ja mam pytanie czy lepiej zakochać się w osobie o innej orientacji niż Ty czy w kibicu białych?

1

@Kgorecki2500 jestem w głębokim szoku!!! Normalnie wzruszona jak gleba po orce :D

1

@AllBundy 5 róż pink Floyd i Srebrną bransoletkę z koniczyną (znak nadziei na to, że Wam się dalej uda)

2

@MessiForeverTheBest Najpierw politycy podzielili naród, a teraz Biedronka z Lidlem dokańczają dzieła.

1

@Tarins Zwłaszcza, że do momentu podpisania budżetu przez Prezydenta, Rada Ministrów i tak pracuje na projekcie tej ustawy, więc na jedno wychodzi. Nie powinno być opóźnień.

3

@barcelonaLM Ceny za Donka rosną? Cóż za zaskoczenie! A tak serio to było do przewidzenia. Nic poza nazwiskami się nie zmieniło.

4

@adamLeo66 Jeśli ich zaprosiłeś jako gości to wypada zapłacić. Ale jak zachęcisz ich do zorganizowania z Tobą niespodzianki dla żony to już uważam, że każdy za siebie, ewentualnie zrzutka.

0

@Bobo25 Zostały, ale tylko dla Realu

1

@Bobo25 Tak, mecz będzie trwał do złotej bramki. Oczywiście złotej bramki dla realu.

2

@MESSIah16 Lepszy swój złodziej niż obcy ;)

5

@tomek8756 Mnie serio dziwi, że żaden UOKiK się tymi ich reklamami jeszcze nie zainteresował, bo to chyba wykracza poza ramy uczciwej konkurencji.

3

@OskP Tak, tylko Ty

0

@FcPortoFan1999 Jesteś sabotażystą XD

1

@QQL5 Z tym, że wiesz czasem ktoś nie może znaleźć przyczyny, bo niektóre choroby ujawniają się po czasie.

0

@FcPortoFan1999 Zapomniałeś, że dla niektórych pis i konfa to jedność.

2

@QQL5 Nie oceniam, bo nie wiem co kogo w życiu spotkało. Jeśli jest to spowodowane zwyczajnym niedbalstwem, to oczywiście nie pochwalam, ale powody tego mogą być różne. Aczkolwiek samego dyszenia nie cierpię.

0

@Katalonbar Joan Laporta przyjdzie, mówię Wam.

2

@Forsyth Każdy kto nie zgadza się choć z jedną rzeczą, jaką prezentuje nowy rząd jest z automatu pisiorem. La rambla to takie polskie społeczeństwo w skondensowanej dawce.

0

@FcPortoFan1999 nie chwaląc się...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?