La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Odpalam Getafe,bo widzę że nie weszli za dobrze w mecz..chociaż czasami lepiej przegrywać szybko 0:1 niż długo remisować 0:0.

0

@FcPortoFan1999 Jesteś sabotażystą XD

0

@July_6_BcN Być może,ale Girona wielokrotnie pokazała w tym sezonie że lepiej zaczynać mecz od 0:1 w plecy.

1

@FcPortoFan1999 Paradoksalnie Barca też

1

@dominox1998 Bo im dłużej 0:0 to te drużyny się zwyczajnie nudzą na boisku..a jak dostaną szybkie otrzeźwienie to maszyna rusza z kopyta.

0

@FcPortoFan1999 no tak jest

0

@dominox1998 Dlatego nie ma nic złego w stracie gola w pierwszych 10 minutach,gorzej jak drużyna nie będzie w stanie właściwie zareagować..

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie, też jestem tego zdania, czasami lepiej jest dostać w dupke w pierwszej minucie przynajmniej zawodnikom chce się biegać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?