July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MESSIah16 Zaraz zaraz. Grecja te związki wczoraj przyjęła tak? Nie 8 lat temu, tak?
2
@Culer9002 Nie, ale bardzo dobrze już znam la ramblę XD
0
@Culer9002 @Albatros nie musi być idiotyczny, wystarczy kontrowersyjny.
0
@LM10GOAT Boi się potężnej Barcelony.
5
@mrboom Dzięki. Jak dla mnie to bez sensu, bo zaraz będzie, że ktoś kliknął zgodę przymusem albo był włam na telefon i i tak to sprawy nie rozwiąże.
@Tom0VeB niestety, ale w naszym świecie wszystko staje się czysto mechaniczne. Nie ma miejsca na uczucia, na jakieś porozumienie dusz. Czysty mechanizm.
2
@Tom0VeB To się nazywa komunikacja w związku xdddd
0
@Kratos1990 I ta umowa ma moc prawną? Bo z tego co wiem, to w Polsce by nie miała…
2
@TR3YWAY Nic mnie na tym świecie nie zdziwi, ale jak by taka aplikacja miała działać? Coś jak tinder tylko bardziej wprost?
3
@fcbarcafan19 Ja każdą, aby była z mlekiem :)
0
@Popitek12 Warto i nie. Jeśli ona wie, że Ci się podoba, a mimo to ma innego to nie warto, bo albo i tak Cię nie chce, albo jeszcze do Ciebie nie dojrzała. Ale jak nie wie, to w sumie czemu nie? Niby nie jest niczemu winien, ale wyobrażam sobie jak sama myśl o nim Cię denerwuje.
1
@tadzik447 Ja chętnie pośpiewam, ale nie wiem, czy to przeżyjecie.
0
@Tom0VeB To ja niestety notorycznie, np. Na stacjach PKP, no stoi ci pod znakiem nie palić i pali i jeszcze rzuca niedopałek przed wjeżdżający pociąg.
1
@agaFCB Najlepsze, że jak szkołę otworzyli w latach 90 to matki pierwszych roczników na zebraniach chwaliły się, że rodziły w tej sali tych uczniów xd
0
@Tom0VeB Jest i to spory. Przynajmniej tam, gdzie ja na codzień się przemieszczam.
12
@xvcWinterSoldier Nie ma walki, bo tych przy korycie w ogóle to nie interesuje.
6
@Comentateiro Jeśli znajdziesz taką, co będzie z Tobą dla łatwiejszego życia to tak. To będzie desperacja. Ale jeśli poznasz taką, w której się zakochasz i będziecie mieć podobne spojrzenie na świat, to prawdziwa miłość nie zna narodowości.
0
@Nazio_87 Iqos-y niech zakażą bo od ich smrodu idzie zejść z tego świata. A tak poważnie, to od ponad 10 lat jest zakaz palenia w miejscach publicznych i czy ktoś to wie? No chyba tylko ci, którzy zarobili z tej okazji mandat. A palenie jest niezdrowe nie tylko dla palacza, ale i dla tego, który musi to wdychać mimo woli. Problem w tym, że kolejny zakaz niczego nie zmieni.
3
@Alex1995 I pamiętaj, że rząd popiera protest rolników. No kraj wariatów…
1
@agaFCB To ja tak miałam w liceum. Nasze liceum było w budynku, który przed wojną był szpitalem i w sali od geografii zawsze było niebywale zimno. Okazało się że tam była porodówka.
3
@MesQueUnClub_87 Widzisz, a ja po prostu uwielbiam pić kawę.
4
@Barcelonka070 Jak tak dalej pójdzie, to moje dzieci będą miały nauczanie domowe i sama je będę uczyć.
0
@Popitek12 Walezy i Leszczyński
0
@FcPortoFan1999 Why not?
0
@FcPortoFan1999 Że starszego pokolenia być może. Ale jeśli wydłuży się czas kariery, to to będzie normalne. Nie zdziwi mnie jeśli Fettner np zaskoczy.
0
@FcPortoFan1999 I przegrał z Kamilem o 1,3 pkt bodajże. Minimalnie.
2
@bartekvisca +100. Albo jesz mięso, albo nie. I kropka.
0
@Rewolucja123 Grunt, to, że wiesz że masz ze sobą problem i wiesz, że potrzebujesz pomocy. Teraz odwagi w szukaniu jej i wyjdziesz z tego. Łatwo nie będzie, ale dasz radę.
8
@bartekvisca Bo to, co nam proponuje UE w zakresie ekologii, to tylko udręczenie ludzi i nałożenie na nich nowych podatków. Z prawdziwą ochroną środowiska nie ma to wiele wspólnego, a takich mocarstw jak Chiny czy USA to w ogóle nie interesuje, a o wiele bardziej zanieczyszczają planetę.
2
@xvcWinterSoldier albo zaczął 10 kawę…
2
@NeroTFP1 Piękny dzień. Pamiętam, że zupełnie przez przypadek włączyłam Bródkę, gdy kończył wyścig i to sprawdzanie potem… I Kamil, który też wygrał niewielką różnicą i wydawało się, że ciut zabraknie do złota.