July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Ja niedowierzuję w wiele rzeczy, włącznie z rzuciem.
1
@FcPortoFan1999 A na świecie byli ze skaczących nadal skoczków Ammann, Fettner, Żyła, Stoch i Koudelka.
3
@Messi1000000 U nas tak by było. Nie wiem jak w Hiszpanii.
0
@jacobFCB Stanowski Polskę zbaw!
6
@Roobo Boski Diego
1
@Faro Nie. Powrotny dopiero po północy.
6
@NeroTFP1 Wiesz co, możliwe, że przez te wszystkie nerwy dostał raka. Organizm był osłabiony i łatwiej się poddał, nowotwór miał pożywkę i uderzył.
0
@Nazio_87 Być może to i to. To znaczy, po tym co przeszedł jeszcze zachorował i facet nie wytrzymał więc postanowił sobie ukrócić męki. Wytrzymałość człowieka jednak ma granice.
0
@tbas On może w ogóle jeszcze z rok pociągnie. To już ten wiek, że naprawdę w każdym momencie może. Zwłaszcza mężczyźni, którzy żyją krócej.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie wiem i na tyle, na ile podróżuje pociągami (czyli prawie codziennie) to jedynym kierownikiem, który mi zaimponował był ten, który wyprosił rodzinkę cyganów z pociągu: oczywiście bez biletów, bez dokumentów, a w dodatku panoszyli się po składzie jakby byli u siebie. Co prawda policji nie wezwał, ale i tak mi zaimponował, że miał odwagę ich wywalić, bo ta rodzinka od dłuższego czasu mnie denerwowała (jeździli w tych samych porach co ja), a inni kierowcy machali na nich rękami mimo skarg innych pasażerów.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Wracasz mi wiarę w ludzi wykonujących Twój zawód. Przykro się patrzy jak nie raz mandat zarobi dzieciak, bo wczoraj przeterminowała mu się karta miejska, a ten sam kierownik pociągu przejdzie koło typa z piwkiem i bez biletu obojętnie. Kiedyś nawet widziałam jak sobie z takim pionę zbija. A prawda jest taka, że takie przyjemniaczki tylko powodują dyskomfort u innych pasażerów.
2
@MesQueUnClub96 Bo w naszej partii uczciwości nie trzeba wstydzić się miłości
2
@Comentateiro Jeśli masz na myśli czy zdanżam włanczać mecz na czas to tak.
0
@FcPortoFan1999 Orły to w marcu baraże zagrają xd
0
@MESSIah16 No dokładnie. Znajdzie się kilku popaprańców i niszczą słuszne idee.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Felipe_PL Nie zgodzę się bo zamiast Trybunału Stanu wpisałeś Trybunał Konstytucyjny. I to tyle.
0
@Felipe_PL Jedyne z czym się z Tobą nie zgodzę jest TK (chodziło o Trybunał Stanu).
0
@gumaz Za każdym z kim kiedykolwiek się pokłóciłam xd
15
@barcelonaLM Mogłyby, bo zawarli związek małżeński z niewłaściwych pobudek. On myślał, że ona jest mu wierna i kocha go bezgranicznie, a ona, że jej to ujdzie na sucho. Tylko musiałby udowodnić, że wiedząc o zdradzie nie wziąłby z nią ślubu i nie kontynuował związku.
11
@Popitek12 Dlaczego? Niech idzie i walczy o swoje. Skoro nie umie jej wybaczyć i nie chce tego dalej ciągnąć, to niech idzie i uparcie stwierdzi jej winę. Trzeba walczyć o swoje. Chyba, że jednak widzi dla nich szanse.
0
@FcPortoFan1999 I najpewniej będzie to Kraft XD
0
@Rl9k1nG Tak. Mamy osobowość.
0
@FcPortoFan1999 No widzisz, a ja tylko czekam na Vikersund i Planicę z nadzieją na loty w okolice 250 metra.
0
@Rl9k1nG Zależy… tak 12-10 lat temu oglądałam wiele dyscyplin, a jeśli chodzi o piłkę to oglądałam wiele różnych drużyn. Teraz oglądam tylko Barçę, reprezentację, czasem Hiszpanię i Francję, i skoki, z tym, że kiedyś nie oglądałam kwalifikacji czy np. Niedzielnych konkursów, a teraz jednak prawie w ogóle nie opuszczam. Czasem jeszcze obejrzę repke w siatkę i to tyle. Więc jeśli chodzi o same skoki to na pewno jestem bardziej w temacie i lubię dużo wiedzieć, ale ogólnie mniej się ekscytuję sportem jako takim.
0
@VegetaPolska I cyk, mandacik
0
@Arden ja też mu współczuję :D ale nie mówię że bym go biła tylko dała sygnał z liścia
0
@Arden Tak. A jak chłop by się poczuł gdyby laska mu powiedziała np. Że jak ma poniżej 185 cm wzrostu to niech jej nie zawraca głowy? Zwłaszcza, że potem jak laska urodzi dziecko to będzie mieć cellulit tak czy siak.
@macio_944 bekę z tindera przejrzyj na insta, podobne klimaty
0
@macio_944 Top. Na jej miejscu wyszłabym z komputera i sprzedała mu chrupiącego liścia
1
@GeneralXavi Jak wygrasz ligę mistrzów to bardzo