July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcasub Niestety nasza klasa polityczna (prawdopodobnie cała) ma nas gdzieś. Liczą się ich interesy, stanowiska i przede wszystkim wypłaty czerpane z naszych pieniędzy, których musimy oddawać im coraz więcej.
3
@Barcasub No przecież masz uśmiechniętą Polskę, wszyscy szczęśliwi, Rafałek zadowolony wozi się komunikacją miejską, kraj mlekiem i miodem płynący (co z tego, że to mleko i miód nie produkowany u nas), czego Ty chcesz od tych biednych, strudzonych rządzących, którym tak zależy na Twoim dobrobycie?
1
@DonCarletto Jest to jakiś kompromis.
0
@Kengo Argentyna by miała problem kogo wybrać…
1
@Rl9k1nG ROBERTOOO, SERGI ROBERTOOOOOOOOOOOO, ZROBIŁ TO, ZROBIŁ TO. WSZYSTKO JEST OK! MOŻEMY POWIEDZIEĆ JEDNO: NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!!!
2
@FcPortoFan1999 Zmieniłeś płeć?
6
@Sulimo Bo lubimy grać 8 marca.
4
@NeroTFP1 Pierwszy szef Karola Krawczyka do którego napisał list „Ty chamie nieskrobany”.
0
@tadzik447 Oj Norciu, Norciu :)
1
@Lionel_Messi10 Dzięki :)
0
@FcPortoFan1999 Zależy co masz na myśli pisząc „przesiadywać”, ale zdarza się. Raczej jestem ostatnią, która opuszcza imprezy.
0
@FcPortoFan1999 zależy od towarzystwa, na przy dobrym niepotrzebna ;)
0
@Mezocyklon87 Tak się zaczynają piękne przyjaźnie.
1
@FcPortoFan1999 Popitkę to się używa dopiero nad ranem, gdy do picia zostaje amol xd
1
Komentarz usunięty
8
@jedrek7000 Fajnie, że sama Unia zapomniała jakie są pierwotne unijne wartości.
5
@Arys Podobno jak matka dobrze gotuje to córka odpada w przedbiegach
1
@NeroTFP1 Po co? Lepiej kupić wodę w proszku. Potem tylko zalać wrzątkiem i gotowe.
2
@Comentateiro Współczuję Wam chłopaki. Wychodzi na to, że sami siebie krzywdzicie.
0
@bartekvisca Po prostu taniec, tylko gdyby to Robert tak tańczył z Hiszpankami to Ania już by dawno tym szantrapom kudły z głów powyrywała bez znieczulenia.
0
@Kozinho. Uśmiech z bólu.
1
@LM10GOAT Powodzenia!
3
@Roobo No tak, bo przecież PiS siłą przejął władzę w 2015 roku, bo za PO i PSL to był kraj mlekiem i miodem płynący i ludzie wcale nie mieli ich dość.
0
@Cochise Kup sobie Fonix ból uszu, mi kiedyś pomógł jak odcięło mi ucho. Może jakoś dociągniesz. Trzymaj się :)
1
@ToWinaSedziego A jeszcze na Wiejską od metra trzeba kawał przejść…
2
@ToWinaSedziego Daj mu chwilę, wyjdzie jak będzie bezpiecznie bo jeszcze oberwie w swoją piękną buzię.
1
@Tabaluga37 Tylko, że nie wszyscy protestujący rolnicy to zwolennicy PiS-u. A wojna PO-PiS się toczy.
11
@Katalończyk 99 Tak. Masz lepszą Polskę, bo zmieniła się obsada przy żłobie. Dla nich jest lepiej.
1
@clyde to co policjanci myślą prywatnie nie ma żadnego znaczenia, bo są ograniczeni różnymi przepisami. Jak odmówią posłuszeństwa albo się wypowiedzą to mogą im przyłożyć dyscyplinarkę.
12
@TR3YWAY Najgorsze to jak ktoś ma uciśniony mózg.