1

@Barcasub Niestety nasza klasa polityczna (prawdopodobnie cała) ma nas gdzieś. Liczą się ich interesy, stanowiska i przede wszystkim wypłaty czerpane z naszych pieniędzy, których musimy oddawać im coraz więcej.

3

@Barcasub No przecież masz uśmiechniętą Polskę, wszyscy szczęśliwi, Rafałek zadowolony wozi się komunikacją miejską, kraj mlekiem i miodem płynący (co z tego, że to mleko i miód nie produkowany u nas), czego Ty chcesz od tych biednych, strudzonych rządzących, którym tak zależy na Twoim dobrobycie?

1

@DonCarletto Jest to jakiś kompromis.

0

@Kengo Argentyna by miała problem kogo wybrać…

1

@Rl9k1nG ROBERTOOO, SERGI ROBERTOOOOOOOOOOOO, ZROBIŁ TO, ZROBIŁ TO. WSZYSTKO JEST OK! MOŻEMY POWIEDZIEĆ JEDNO: NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!!!

2

@FcPortoFan1999 Zmieniłeś płeć?

6

@Sulimo Bo lubimy grać 8 marca.

4

@NeroTFP1 Pierwszy szef Karola Krawczyka do którego napisał list „Ty chamie nieskrobany”.

0

@tadzik447 Oj Norciu, Norciu :)

1

@Lionel_Messi10 Dzięki :)

0

@FcPortoFan1999 Zależy co masz na myśli pisząc „przesiadywać”, ale zdarza się. Raczej jestem ostatnią, która opuszcza imprezy.

0

@FcPortoFan1999 zależy od towarzystwa, na przy dobrym niepotrzebna ;)

0

@Mezocyklon87 Tak się zaczynają piękne przyjaźnie.

1

@FcPortoFan1999 Popitkę to się używa dopiero nad ranem, gdy do picia zostaje amol xd

1

Komentarz usunięty

8

@jedrek7000 Fajnie, że sama Unia zapomniała jakie są pierwotne unijne wartości.

5

@Arys Podobno jak matka dobrze gotuje to córka odpada w przedbiegach

1

@NeroTFP1 Po co? Lepiej kupić wodę w proszku. Potem tylko zalać wrzątkiem i gotowe.

2

@Comentateiro Współczuję Wam chłopaki. Wychodzi na to, że sami siebie krzywdzicie.

0

@bartekvisca Po prostu taniec, tylko gdyby to Robert tak tańczył z Hiszpankami to Ania już by dawno tym szantrapom kudły z głów powyrywała bez znieczulenia.

0

@Kozinho. Uśmiech z bólu.

1

@LM10GOAT Powodzenia!

3

@Roobo No tak, bo przecież PiS siłą przejął władzę w 2015 roku, bo za PO i PSL to był kraj mlekiem i miodem płynący i ludzie wcale nie mieli ich dość.

0

@Cochise Kup sobie Fonix ból uszu, mi kiedyś pomógł jak odcięło mi ucho. Może jakoś dociągniesz. Trzymaj się :)

1

@ToWinaSedziego A jeszcze na Wiejską od metra trzeba kawał przejść…

2

@ToWinaSedziego Daj mu chwilę, wyjdzie jak będzie bezpiecznie bo jeszcze oberwie w swoją piękną buzię.

1

@Tabaluga37 Tylko, że nie wszyscy protestujący rolnicy to zwolennicy PiS-u. A wojna PO-PiS się toczy.

11

@Katalończyk 99 Tak. Masz lepszą Polskę, bo zmieniła się obsada przy żłobie. Dla nich jest lepiej.

1

@clyde to co policjanci myślą prywatnie nie ma żadnego znaczenia, bo są ograniczeni różnymi przepisami. Jak odmówią posłuszeństwa albo się wypowiedzą to mogą im przyłożyć dyscyplinarkę.

12

@TR3YWAY Najgorsze to jak ktoś ma uciśniony mózg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?