July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC Ale zatkany bo się zaziębiłeś czy zatkany bo dużo pyłu? Bo muszę wiedzieć jaką receptę Ci przepisać.
0
@barczyk I to jest prawdziwy patriotyzm
1
@MesQueUnClub96 Wszyscy byliśmy. Nawet mama na której pasożytowałeś robiła to samo babci.
0
@TR3YWAY O matko! Aż takich rzeczy to się nie spodziewałam.
2
@TR3YWAY Ciekawe jak ona żyje ze świadomością, że była pasożytem przez te kilka miesięcy i jakie wnioski z tego wyciąga.
2
@norbi77 Ciekawe co gdyby zaszła z jednym i drugim w tym samym czasie…
1
@Rl9k1nG Mam nadzieję, że nie bo ciągle liczę na to 40. zwycięstwo w PŚ, ale w zeszłym roku zapowiedział, że jeśli w tym nie będzie czuł tego czegoś, to odejdzie.
2
@Rl9k1nG Ja to tylko liczę na to, że jak pojedzie na repkę, to nie będzie po niej rok do siebie dochodzić.
1
@pluszek A co to za ekspert? Bo chyba nie do końca zna regulacje obowiązujące rolników. Nasz ustrój ma się opierać na gospodarstwach rodzinnych, czyli de facto małych.
0
@Blanco16 Busi ma dwóch synów, tylko niestety jeszcze za młodzi. Ale patrząc na to, że coraz młodsi wchodzą do pierwszego to jeszcze kilka lat i któryś może wejść.
4
@Dari0G A potem te same panie się dziwią, że państwo nic nie robi z tym, że coraz więcej dzieci ma depresję. A dzieci mają depresję bo nie są kochane przez rodziców i obawiam się, że nawet pomoc psychiatrów bez tego pierwszego niewiele by pomogła.
12
@PatrychoO Biedne dziecko
1
@TR3YWAY A była minister też lekarz.
0
@tristan87 od dzisiaj to będzie pejoratywne określenie na formę Roberta.
0
@Emhyr Ewidentnie się polubili. Zresztą Morata wygląda na mega sympatyczną mordkę.
3
Ania! Przyjeżdżaj do Warszawy! Zadyma jest… Robert jest zażugajkowany!
0
@kamilos1214 Jakby powiedziała, że miałbyś ładne dzieci to raczej by na coś liczyła, a to to zwykłe stwierdzenie faktu (jak sam zaznaczyłeś trafne).
1
@KrychaFCB 11* wypadały dokładnie tak samo jak w tym roku.
0
@NeroTFP1 Miejmy nadzieję, że do świąt przyjdzie cieplejszy front
7
@NeroTFP1 Chyba, że ktoś wysyła oba na raz to znaczy że jest kibicem Barçy ;)
0
@Kidd Miejmy nadzieję, że jeszcze nie może…
0
@Kidd Mordo, jeszcze niedawno Xavineta gromiła rywali potężną przewagą jednej bramki, a ty na Guardiolę z Aliexpress narzekasz?
0
@Barcasub xdddddddddddddddd
0
@bartekvisca A ja już wolę, żeby go wywalali, niż żeby się uśmiechał głupkowato jak Kumanek.
0
@takisobiektos taniec z belkami
3
Olek dziś bardzo solidnie. Zdecydowanie na duży plus.
0
Pero klasa! Brawo
1
@Kessie Co kto lubi. Ja tam wolę wnętrze ;)
0
Fantastyczny pomysł z tą obniżoną belką!!!
0
@kubix05 Jeju jakie grube ciasto. Zdecydowanie za grube.