1

@FCB_dimiC Ale zatkany bo się zaziębiłeś czy zatkany bo dużo pyłu? Bo muszę wiedzieć jaką receptę Ci przepisać.

0

@barczyk I to jest prawdziwy patriotyzm

1

@MesQueUnClub96 Wszyscy byliśmy. Nawet mama na której pasożytowałeś robiła to samo babci.

0

@TR3YWAY O matko! Aż takich rzeczy to się nie spodziewałam.

2

@TR3YWAY Ciekawe jak ona żyje ze świadomością, że była pasożytem przez te kilka miesięcy i jakie wnioski z tego wyciąga.

2

@norbi77 Ciekawe co gdyby zaszła z jednym i drugim w tym samym czasie…

1

@Rl9k1nG Mam nadzieję, że nie bo ciągle liczę na to 40. zwycięstwo w PŚ, ale w zeszłym roku zapowiedział, że jeśli w tym nie będzie czuł tego czegoś, to odejdzie.

2

@Rl9k1nG Ja to tylko liczę na to, że jak pojedzie na repkę, to nie będzie po niej rok do siebie dochodzić.

1

@pluszek A co to za ekspert? Bo chyba nie do końca zna regulacje obowiązujące rolników. Nasz ustrój ma się opierać na gospodarstwach rodzinnych, czyli de facto małych.

0

@Blanco16 Busi ma dwóch synów, tylko niestety jeszcze za młodzi. Ale patrząc na to, że coraz młodsi wchodzą do pierwszego to jeszcze kilka lat i któryś może wejść.

4

@Dari0G A potem te same panie się dziwią, że państwo nic nie robi z tym, że coraz więcej dzieci ma depresję. A dzieci mają depresję bo nie są kochane przez rodziców i obawiam się, że nawet pomoc psychiatrów bez tego pierwszego niewiele by pomogła.

12

@PatrychoO Biedne dziecko

1

@TR3YWAY A była minister też lekarz.

0

@tristan87 od dzisiaj to będzie pejoratywne określenie na formę Roberta.

0

@Emhyr Ewidentnie się polubili. Zresztą Morata wygląda na mega sympatyczną mordkę.

3

Ania! Przyjeżdżaj do Warszawy! Zadyma jest… Robert jest zażugajkowany!

0

@kamilos1214 Jakby powiedziała, że miałbyś ładne dzieci to raczej by na coś liczyła, a to to zwykłe stwierdzenie faktu (jak sam zaznaczyłeś trafne).

1

@KrychaFCB 11* wypadały dokładnie tak samo jak w tym roku.

0

@NeroTFP1 Miejmy nadzieję, że do świąt przyjdzie cieplejszy front

7

@NeroTFP1 Chyba, że ktoś wysyła oba na raz to znaczy że jest kibicem Barçy ;)

0

@Kidd Miejmy nadzieję, że jeszcze nie może…

0

@Kidd Mordo, jeszcze niedawno Xavineta gromiła rywali potężną przewagą jednej bramki, a ty na Guardiolę z Aliexpress narzekasz?

0

@Barcasub xdddddddddddddddd

0

@bartekvisca A ja już wolę, żeby go wywalali, niż żeby się uśmiechał głupkowato jak Kumanek.

0

@takisobiektos taniec z belkami

3

Olek dziś bardzo solidnie. Zdecydowanie na duży plus.

0

Pero klasa! Brawo

1

@Kessie Co kto lubi. Ja tam wolę wnętrze ;)

0

Fantastyczny pomysł z tą obniżoną belką!!!

0

@kubix05 Jeju jakie grube ciasto. Zdecydowanie za grube.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?