July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90 Sami swoi
1
@GadulkiGembulki_FCB W takich strojach chodzi się w Hiszpanii w procesjach wielkopiątkowych.
2
@Popitek12 dzięki i nawzajem :)
1
@Emhyr Teoretycznie, każdy piątek w roku, poza tymi, w które jest dyspensa.
1
@Kazragore Aktualnie Krystyna mnie nie wzrusza, więc Portugalia.
1
@Kgorecki2500 Nie do podrobienia XD
0
@TR3YWAY Nie jedz! To na święta! W niedzielę i poniedziałek będziesz dopychał ;)
2
@macio_944 Najwłaściwiej w niedzielę, chyba, że nie zamierzasz tu już wpadać.
0
@FcPortoFan1999 Taa, każdy się chwali jak to się akurat dzisiaj obżera mięskiem i zalewa alkoholkiem i jacy to są z tego powodu super. A za kilka dni będzie: jak możesz jeść mięso? Zabijanie zwierząt jest złe, nieekologiczne itp.
3
@okiemtypera_lucaxx95 To nie jest tak, że to ma nic nie wnieść. Post jest po to, by bardziej skupić się na swoim duchu niż ciele. Poszczenie samo w sobie nic nie da.
0
@bodzio10 Ksiądz nie ma potępiać Ciebie, tylko Twój grzech to raz. Dwa, to zawsze można zmienić spowiednika i poszukać sobie takiego, któremu najbardziej zaufasz, który nie będzie Cię krytykował. Są też tacy, co nic Ci nie powiedzą.
1
@Comentateiro Mi się wydaje, że on się po prostu farbuje.
0
@Comentateiro Nikt Cię nie zmusza do postu. Masz wolną wolę. Chcesz to nie pość…
0
@Rastafarnianin To trochę co innego jednak. Rybę można jeść.
3
@Ojciec5tkidzieci Dzisiaj post ścisły, w Wielkim Poście bez alkoholu (chociaż i tak rzadko pije, nie czuję różnicy).
@Kidd tak właściwie to Wielki Post kończy się w Niedzielę Palmową albo w Wielki Czwartek. Na pewno Triduum Paschalne to już nie Wielki Post.
2
@Sulimo Wpisz może nicki użytkowników to się dowiesz czegoś ciekawego.
2
@kubix05 Obieraczki i siatki do krojenia sałatki jarzynowej.
0
@TR3YWAY Właśnie wcale to nie jest taki anonimowy majonez, a przez wielu niesłusznie zapomniany.
2
@TR3YWAY Mosso, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
2
@Forsyth Przekupił go krówkami, które rozdawał przy Centralnej.
0
@TR3YWAY Wiem xd
0
@TR3YWAY Ja myślę, że 70% sukcesu to umieć się uśmiechać. Można być ładnym i szczupłym, ale nie umieć się uśmiechać i wtedy się traci na atrakcyjności, a można być brzydkim i grubym ale umieć się uśmiechać i wtedy Cię lubią.
2
@barcelonaLM hop hop hop
1
@Arden Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a Pokój na ziemi.
0
@MesQueUnClub96 Szczególnie, że taki najazd na chatę jest bezprawny, jeśli nie są przedtem zastosowane mniej inwazyjne metody.
5
@Kessie może jesteście rodzeństwem. Rodzeństwo tak ma.
5
@TheNekro94 zero szacunku dla czyjejś ciężkiej pracy…
5
@Forsyth A masło niech zawsze będzie maślane!
1
@BorzyKrzys Co ciekawe w stanie likwidacji są tylko regionalne ośrodki. Główny podobno nie jest.
14
@Forsyth Cóż za zupełnie przypadkowy zbieg okoliczności…