1

@JohnnySilverhand Nie. Ale jeśli Ty masz, to nie wahaj się prosić o pomoc!

1

@FcPortoFan1999 Nie no aż tak to nie hahah

1

@Bulbazaur17 Dla mnie to jest stary xd

0

@FcPortoFan1999 Wrócą do siebie zaraz po tym jak Błaszczykowski powtórzy karnego z Portugalią.

0

@LukaszFan mimo wszystko klasyki zawsze rządzą się własnymi prawami

0

@FcPortoFan1999 Czasem lepiej nie mieć, niż mieć i być nieszczęśliwa.

0

@FcPortoFan1999 Może ma tylko nie chce tego ujawniać.

0

@Kondziubarca A potem tak się stało. Najpierw na euro weszła Gruzja, potem Ukraina, a na końcu My. Tylko, że to nie Donek tak powiedział.

1

@FcPortoFan1999 Na miejscu Shakiry to ja bym nie chciała takiego niewiernego Gerarda.

0

@FcPortoFan1999 Wczoraj na meczu Barçy był Piqué i reklama nowego albumu Shakiry „las mujeres ya no lloran”.

1

@Sulimo Czemu wygrzebałeś rodzynki z sernika?

0

@BorzyKrzys Duma kroczy przed upadkiem.

6

Wesołego Alleluja La Ramblo!

3

@esem91 Ja myślę, że przede wszystkim bezcelowe i bezsensowne jest dopytywanie go o zmianę decyzji teraz. Niech coś wygra, niech pokaże, że zasługuje, żeby zostać. Ja będę pierwsza za tym, żeby został. Ale to nie jest moment, żeby przekonywać go do zmiany decyzji.

0

@lntrowertyk Powolnym schodzeniem i mową ojczystą.

1

@Czajka90 Sami swoi

1

@GadulkiGembulki_FCB W takich strojach chodzi się w Hiszpanii w procesjach wielkopiątkowych.

2

@Popitek12 dzięki i nawzajem :)

1

@Emhyr Teoretycznie, każdy piątek w roku, poza tymi, w które jest dyspensa.

1

@Kazragore Aktualnie Krystyna mnie nie wzrusza, więc Portugalia.

1

@Kgorecki2500 Nie do podrobienia XD

0

@TR3YWAY Nie jedz! To na święta! W niedzielę i poniedziałek będziesz dopychał ;)

2

@macio_944 Najwłaściwiej w niedzielę, chyba, że nie zamierzasz tu już wpadać.

0

@FcPortoFan1999 Taa, każdy się chwali jak to się akurat dzisiaj obżera mięskiem i zalewa alkoholkiem i jacy to są z tego powodu super. A za kilka dni będzie: jak możesz jeść mięso? Zabijanie zwierząt jest złe, nieekologiczne itp.

3

@okiemtypera_lucaxx95 To nie jest tak, że to ma nic nie wnieść. Post jest po to, by bardziej skupić się na swoim duchu niż ciele. Poszczenie samo w sobie nic nie da.

0

@bodzio10 Ksiądz nie ma potępiać Ciebie, tylko Twój grzech to raz. Dwa, to zawsze można zmienić spowiednika i poszukać sobie takiego, któremu najbardziej zaufasz, który nie będzie Cię krytykował. Są też tacy, co nic Ci nie powiedzą.

1

@Comentateiro Mi się wydaje, że on się po prostu farbuje.

0

@Comentateiro Nikt Cię nie zmusza do postu. Masz wolną wolę. Chcesz to nie pość…

0

@Rastafarnianin To trochę co innego jednak. Rybę można jeść.

3

@Ojciec5tkidzieci Dzisiaj post ścisły, w Wielkim Poście bez alkoholu (chociaż i tak rzadko pije, nie czuję różnicy).
@Kidd tak właściwie to Wielki Post kończy się w Niedzielę Palmową albo w Wielki Czwartek. Na pewno Triduum Paschalne to już nie Wielki Post.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?