July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnnySilverhand Nie. Ale jeśli Ty masz, to nie wahaj się prosić o pomoc!
1
@FcPortoFan1999 Nie no aż tak to nie hahah
1
@Bulbazaur17 Dla mnie to jest stary xd
0
@FcPortoFan1999 Wrócą do siebie zaraz po tym jak Błaszczykowski powtórzy karnego z Portugalią.
0
@LukaszFan mimo wszystko klasyki zawsze rządzą się własnymi prawami
0
@FcPortoFan1999 Czasem lepiej nie mieć, niż mieć i być nieszczęśliwa.
0
@FcPortoFan1999 Może ma tylko nie chce tego ujawniać.
0
@Kondziubarca A potem tak się stało. Najpierw na euro weszła Gruzja, potem Ukraina, a na końcu My. Tylko, że to nie Donek tak powiedział.
1
@FcPortoFan1999 Na miejscu Shakiry to ja bym nie chciała takiego niewiernego Gerarda.
0
@FcPortoFan1999 Wczoraj na meczu Barçy był Piqué i reklama nowego albumu Shakiry „las mujeres ya no lloran”.
1
@Sulimo Czemu wygrzebałeś rodzynki z sernika?
0
@BorzyKrzys Duma kroczy przed upadkiem.
6
Wesołego Alleluja La Ramblo!
3
@esem91 Ja myślę, że przede wszystkim bezcelowe i bezsensowne jest dopytywanie go o zmianę decyzji teraz. Niech coś wygra, niech pokaże, że zasługuje, żeby zostać. Ja będę pierwsza za tym, żeby został. Ale to nie jest moment, żeby przekonywać go do zmiany decyzji.
0
@lntrowertyk Powolnym schodzeniem i mową ojczystą.
1
@Czajka90 Sami swoi
1
@GadulkiGembulki_FCB W takich strojach chodzi się w Hiszpanii w procesjach wielkopiątkowych.
2
@Popitek12 dzięki i nawzajem :)
1
@Emhyr Teoretycznie, każdy piątek w roku, poza tymi, w które jest dyspensa.
1
@Kazragore Aktualnie Krystyna mnie nie wzrusza, więc Portugalia.
1
@Kgorecki2500 Nie do podrobienia XD
0
@TR3YWAY Nie jedz! To na święta! W niedzielę i poniedziałek będziesz dopychał ;)
2
@macio_944 Najwłaściwiej w niedzielę, chyba, że nie zamierzasz tu już wpadać.
0
@FcPortoFan1999 Taa, każdy się chwali jak to się akurat dzisiaj obżera mięskiem i zalewa alkoholkiem i jacy to są z tego powodu super. A za kilka dni będzie: jak możesz jeść mięso? Zabijanie zwierząt jest złe, nieekologiczne itp.
3
@okiemtypera_lucaxx95 To nie jest tak, że to ma nic nie wnieść. Post jest po to, by bardziej skupić się na swoim duchu niż ciele. Poszczenie samo w sobie nic nie da.
0
@bodzio10 Ksiądz nie ma potępiać Ciebie, tylko Twój grzech to raz. Dwa, to zawsze można zmienić spowiednika i poszukać sobie takiego, któremu najbardziej zaufasz, który nie będzie Cię krytykował. Są też tacy, co nic Ci nie powiedzą.
1
@Comentateiro Mi się wydaje, że on się po prostu farbuje.
0
@Comentateiro Nikt Cię nie zmusza do postu. Masz wolną wolę. Chcesz to nie pość…
0
@Rastafarnianin To trochę co innego jednak. Rybę można jeść.
3
@Ojciec5tkidzieci Dzisiaj post ścisły, w Wielkim Poście bez alkoholu (chociaż i tak rzadko pije, nie czuję różnicy).
@Kidd tak właściwie to Wielki Post kończy się w Niedzielę Palmową albo w Wielki Czwartek. Na pewno Triduum Paschalne to już nie Wielki Post.