0

@Szalik Dzięki :)

0

@MesQueUnClub96 Tylko wiesz… fis i sens to też często rozbieżne rzeczy.

0

@FcPortoFan1999 Jakby wyrył w bulę to nie wiem…

0

Wie ktoś, czy cała 30 dostaje punkty do pucharu świata? Bo tego nawet ja nie wiem…

0

@FcPortoFan1999 Safety first

0

@FcPortoFan1999 To jest właśnie ta promocja skoków. Ludzie z całego świata podziwiają.

0

Mariuszek ściga się z Kamilem o Plastikową Kulę…

0

Olek, prowadź!!!

1

Odwróć tabelę, Polacy na czele!

2

@budel17 Kamil miał polować na mamuta a to mamut zapolował na niego…

0

@masa11 Dramat.

0

@FcPortoFan1999 Niestety polowanie na mamuty mu nie wychodzi.

0

Dawid się męczy na mamutach :(

0

@FcPortoFan1999 O proszę, zakombinowałeś tak, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)
* A serie będą łącznie 4 z konkursem o 11

0

@FcPortoFan1999 Może na emeryturze hahaha

0

@FcPortoFan1999 Nie samymi skokami człowiek żyje.

0

@FcPortoFan1999 Niby tak, ale chyba uda mi się obejrzeć tylko ten konkurs o 15.30 ;)

0

@FcPortoFan1999 Spoko. O 10 konkurs pań. O 15.30 drugi konkurs panów. Jeszcze gdzieś pomiędzy drugi pań. Zobaczymy czy te konkursy w ogóle się odbędą.

0

@FcPortoFan1999 Jutro o 11.05 ten dzisiejszy jednoseryjny.

3

@tbas A znasz kogoś kto przeszedł taką chorobę? Bo to nie jest takie proste. Na początku człowiek jeszcze czuje się względnie dobrze, ma etap zaprzeczania temu wszystkiemu, wypierania faktu diagnozy.

0

@Michael24 Stroje nie grają. Aby miały orzełka jak należy, bo już kiedyś to nie przeszło.

0

@TR3YWAY I wilk syty i Wilkowyje City! Wilkowyje nie pomyje!

1

@QQL5 Dokładnie. Ja np. Nie wierzę w tindery i te inne bo tam ze świecą szukać kogoś normalnego. Każdy ma nierealistyczne wyobrażenie prawdziwego życia.

1

@QQL5 Jeżeli dzięki temu ludzie by znormalnieli to jestem za. Obawiam się tylko, że syndrom odstawienia może społeczeństwo przerosnąć.

1

@NeroTFP1 W młodość jestem w stanie uwierzyć. Wygląda na 12 lat.

1

@skubi99 Że Ty stawiasz

2

@MesQueUnClub96 Wyjątkowe draństwo

6

@Death_voice Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mniejsza inflacja nie oznacza per se spadku cen, ale ludzie w to wierzą.

1

@Forsyth Jeszcze nie, bo Duda był wtedy prezydentem-elektem. Finał LM był 6 czerwca, a PAD objął urząd 6 sierpnia.

4

@barcelonaLM Po prostu Barcelona nie mogła nigdy zagrać przeciwko Messiemu, ani Messi przeciwko Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?