July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szalik Dzięki :)
0
@MesQueUnClub96 Tylko wiesz… fis i sens to też często rozbieżne rzeczy.
0
@FcPortoFan1999 Jakby wyrył w bulę to nie wiem…
0
Wie ktoś, czy cała 30 dostaje punkty do pucharu świata? Bo tego nawet ja nie wiem…
0
@FcPortoFan1999 Safety first
0
@FcPortoFan1999 To jest właśnie ta promocja skoków. Ludzie z całego świata podziwiają.
0
Mariuszek ściga się z Kamilem o Plastikową Kulę…
0
Olek, prowadź!!!
1
Odwróć tabelę, Polacy na czele!
2
@budel17 Kamil miał polować na mamuta a to mamut zapolował na niego…
0
@masa11 Dramat.
0
@FcPortoFan1999 Niestety polowanie na mamuty mu nie wychodzi.
0
Dawid się męczy na mamutach :(
0
@FcPortoFan1999 O proszę, zakombinowałeś tak, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)
* A serie będą łącznie 4 z konkursem o 11
0
@FcPortoFan1999 Może na emeryturze hahaha
0
@FcPortoFan1999 Nie samymi skokami człowiek żyje.
0
@FcPortoFan1999 Niby tak, ale chyba uda mi się obejrzeć tylko ten konkurs o 15.30 ;)
0
@FcPortoFan1999 Spoko. O 10 konkurs pań. O 15.30 drugi konkurs panów. Jeszcze gdzieś pomiędzy drugi pań. Zobaczymy czy te konkursy w ogóle się odbędą.
0
@FcPortoFan1999 Jutro o 11.05 ten dzisiejszy jednoseryjny.
3
@tbas A znasz kogoś kto przeszedł taką chorobę? Bo to nie jest takie proste. Na początku człowiek jeszcze czuje się względnie dobrze, ma etap zaprzeczania temu wszystkiemu, wypierania faktu diagnozy.
0
@Michael24 Stroje nie grają. Aby miały orzełka jak należy, bo już kiedyś to nie przeszło.
0
@TR3YWAY I wilk syty i Wilkowyje City! Wilkowyje nie pomyje!
1
@QQL5 Dokładnie. Ja np. Nie wierzę w tindery i te inne bo tam ze świecą szukać kogoś normalnego. Każdy ma nierealistyczne wyobrażenie prawdziwego życia.
1
@QQL5 Jeżeli dzięki temu ludzie by znormalnieli to jestem za. Obawiam się tylko, że syndrom odstawienia może społeczeństwo przerosnąć.
1
@NeroTFP1 W młodość jestem w stanie uwierzyć. Wygląda na 12 lat.
1
@skubi99 Że Ty stawiasz
2
@MesQueUnClub96 Wyjątkowe draństwo
6
@Death_voice Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mniejsza inflacja nie oznacza per se spadku cen, ale ludzie w to wierzą.
1
@Forsyth Jeszcze nie, bo Duda był wtedy prezydentem-elektem. Finał LM był 6 czerwca, a PAD objął urząd 6 sierpnia.
4
@barcelonaLM Po prostu Barcelona nie mogła nigdy zagrać przeciwko Messiemu, ani Messi przeciwko Barcelonie.