10

@Firestone Najważniejsza kwestia dla całego narodu…

1

@NeroTFP1 Te 13 lat tak szybko minęło, bo pamiętam jakby to było dziś w południe…

1

@Saviola88 To był odwet za przejęcie niezależnej tvpis xd

0

@Arys Tak, jestem babą i myślę jak baba :)

2

@LM10GOAT Im dłużej tym lepiej.

0

@Arys Wiesz, mimo wszystko ludzie potrafią udawać cudownych, przy dłuższej relacji jest większa szansa, że coś ujawni się przed ślubem. Osobiście byłabym za wprowadzeniem przepisów, które kierowałyby w pierwszej kolejności na terapię małżeńską i dopiero po terapii rozpatrywano by, czy przesłanki rozwodu rzeczywiście zachodzą, bo bardzo często jest to mocno naciągane. Ale oczywiście takie rozwiązanie spowodowałoby wydłużenie postępowań i społeczny sprzeciw.

1

@Arys Uważam, że jeśli ktoś nie jest pewny, że chce wziąć ślub z tą drugą osobą to nie powinien go brać. Powinna to być decyzja przemyślana i po długiej znajomości, nie po kilku miesiącach czy roku, również po odpowiednim podzieleniu się obu stron co do tego, jak ich związek miałby funkcjonować. Ale generalnie jestem za.

3

@Arys Ale Grecja padła właśnie przez to, że nagięła kryteria. I w Unii o tym wiedzieli.

1

@Arys Jeśli wprowadzą euro to będziemy drugą Grecją. Nie spełniamy kryteriów konwergencji, zatem nasza gospodarka nie jest jeszcze na to gotowa. I uważam, że jest to długa perspektywa zanim będziemy je spełniać.

0

@Nieznajomy Nie mam na myśli 6 lat i nie chodzi mi tylko o aspekty militarne.

0

@tristan87 Francuzi to chyba akurat najbardziej tchórzliwy naród.

4

@MarioVeB! kompleksy jak kompleksy, ale powoli wyskakuje z każdego krzaka w stolicy.

0

@Foton Sercem z Wami, ale reszta Staśka na służbie :(

1

@Kgorecki2500 Zazdroszczę, że ma jak czytać w metrze. Czasem tlenu brakuje i nie ma gdzie stanąć, a Rafcio sobie na lajcie siada i czyta.

0

@tristan87 Ciekawe co na to nauczyciele, którzy robią kartkówki w formularzu google czy innym dziadostwie, żeby nie musieć sprawdzać i każą uczniom pisać na prywatnych telefonach z prywatnym internetem.

0

@tristan87 Ale zachwyt jest nad tym, że chłop ma 52 lata i już umie chodzić czy jeszcze umie chodzić?

1

@Kitek1640 Only girl i Can’t remember to forget you

1

@FcPortoFan1999 Nawet po 50!

0

@TR3YWAY Wolę Rock Polo jak już.

1

@Mordzia97 Młodzik. Jedynie 52 lata i to niecałe.

0

@Sebaq89 Albo nauczanie domowe

0

@Cochise Faceci też.

1

@TheNekro94 To aby do lipca i szczęśliwego rozwiązania :)

1

@JimMorrisonFCB Jeszcze w trakcie. Na razie spadł o jedno, ale zobaczymy, może ktoś jeszcze spadnie.

21

@Cochise Bo nie Białorusini jako naród są źli, tylko poszczególne jednostki. I niestety te jednostki u nich mają władzę.

0

@FcPortoFan1999 Kiedyś musi być to przełamanie…

1

@FcPortoFan1999 Oby wreszcie coś przeskoczyło i pozostał też wielki w drugiej.

2

@Fabik87 Nawet jak starzy piorą brudy nie w Internecie to szkoda dziecka.

2

@Rust_Cohle Każdemu wedle zasług i potrzeb.

0

@marcin62 Nawet jeśli dziecko nie ma potrzeb odpowiadających kwocie 7 tys. zł miesięcznie, to obowiązuje zasada równej stopy życiowej dziecka z rodzicem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?