July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 Spoko, teraz ona to sobie przemyśli na spokojnie i będzie Twoja ;)
0
@mambeppe_yomenik Możesz spróbować ;)
0
@Mow_mi_Douglas Ej Mati, znowu jesteśmy za Barcom!
2
@Pedri16Future Nie jestem za farbowaniem włosów w młodym wieku, szczególnie na kolorowo, ale nauczycielka nie miała prawa obciąć włosów uczennicy. Niestety w szkołach totalitaryzm spokojnie się panoszy.
0
@tadzik447 Szkoda tylko, że raczej marne szanse na czołówkę.
3
@lntrowertyk Każdy by chciał tak grać pod formą.
0
@misterio Według mnie obie. Ale każdy ma prawo do swojego zdania.
5
@misterio Bo to nie teoria spiskowa tylko fakt, i tamci i ci mają realne interesy Polski gdzieś.
4
@Objectivo A to tego nie wiedziałam, ale w sumie jaki ma sens wrzucać zdjęcia na Facebooka, które tylko Ty możesz widzieć? To równie dobrze można mieć zapisane na telefonie.
2
@Lordzi Można tylko dla znajomych, ale po pierwsze trzeba to ustawić, po drugie wiedzieć kogo się ma w znajomych, a po trzecie mieć do nich zaufanie.
0
@mientusek1407 Jeśli nasi wygrają to jest mi to obojętne kto będzie rywalem. Aby się działo!
2
@Sulimo Jak miał nocną zmianę to pewnie śpi jeszcze.
0
@Katalonbar Szczególnie, że minęły 2 lata. Ale młodzież mamy fantastyczną:)
0
@VegetaPolska Większą Stocharą niż Ewa nie jestem, spokojnie ;)
1
@Kidd Można nie oglądać ale jak ktoś jest zagorzałą Stocharą to ciężko tak nie obejrzeć, szczególnie jeśli akurat ma się czas.
2
@wyrek A rolnicy nie wyszli? To przecież też w związku z polityką pseudoprośrodowiskową UE.
8
@michal26 A potem się dziwią, że ludzie na ulice wychodzą.
2
@FcPortoFan1999 To był tak nienormalny czas, że dzisiaj aż niemożliwe.
1
@kubix05 I to były ogłoszenia a nie tindery i te inne…
0
@Pedri16Future Nieznajomość prawa nie usprawiedliwia.
2
@Bobo25 Jestem przeciw. Jak jest cisza wyborcza to jest chociaż te 48h spokoju.
0
@Fake69 Ale obejrzałeś cały czy tak Ci ryło to banie, że zrezygnowałeś?
0
@Fake69 Emigracja XD
0
@tadzik447 I znowu człowiek będzie czekał do listopada łudząc się, że coś z tego będzie…
2
@Rust_Cohle Toś mi wskazał trop…
0
Skąd to info o Alvesie?
0
@NeroTFP1 Fałszywy Fin :)
1
@FcPortoFan1999 Czyli wróciłeś do swojej pierwotnej wersji?
1
@Barcasub Niestety nasza klasa polityczna (prawdopodobnie cała) ma nas gdzieś. Liczą się ich interesy, stanowiska i przede wszystkim wypłaty czerpane z naszych pieniędzy, których musimy oddawać im coraz więcej.
3
@Barcasub No przecież masz uśmiechniętą Polskę, wszyscy szczęśliwi, Rafałek zadowolony wozi się komunikacją miejską, kraj mlekiem i miodem płynący (co z tego, że to mleko i miód nie produkowany u nas), czego Ty chcesz od tych biednych, strudzonych rządzących, którym tak zależy na Twoim dobrobycie?