2

@Rewolucja123 Spoko, teraz ona to sobie przemyśli na spokojnie i będzie Twoja ;)

0

@mambeppe_yomenik Możesz spróbować ;)

0

@Mow_mi_Douglas Ej Mati, znowu jesteśmy za Barcom!

2

@Pedri16Future Nie jestem za farbowaniem włosów w młodym wieku, szczególnie na kolorowo, ale nauczycielka nie miała prawa obciąć włosów uczennicy. Niestety w szkołach totalitaryzm spokojnie się panoszy.

0

@tadzik447 Szkoda tylko, że raczej marne szanse na czołówkę.

3

@lntrowertyk Każdy by chciał tak grać pod formą.

0

@misterio Według mnie obie. Ale każdy ma prawo do swojego zdania.

5

@misterio Bo to nie teoria spiskowa tylko fakt, i tamci i ci mają realne interesy Polski gdzieś.

4

@Objectivo A to tego nie wiedziałam, ale w sumie jaki ma sens wrzucać zdjęcia na Facebooka, które tylko Ty możesz widzieć? To równie dobrze można mieć zapisane na telefonie.

2

@Lordzi Można tylko dla znajomych, ale po pierwsze trzeba to ustawić, po drugie wiedzieć kogo się ma w znajomych, a po trzecie mieć do nich zaufanie.

0

@mientusek1407 Jeśli nasi wygrają to jest mi to obojętne kto będzie rywalem. Aby się działo!

2

@Sulimo Jak miał nocną zmianę to pewnie śpi jeszcze.

0

@Katalonbar Szczególnie, że minęły 2 lata. Ale młodzież mamy fantastyczną:)

0

@VegetaPolska Większą Stocharą niż Ewa nie jestem, spokojnie ;)

1

@Kidd Można nie oglądać ale jak ktoś jest zagorzałą Stocharą to ciężko tak nie obejrzeć, szczególnie jeśli akurat ma się czas.

2

@wyrek A rolnicy nie wyszli? To przecież też w związku z polityką pseudoprośrodowiskową UE.

8

@michal26 A potem się dziwią, że ludzie na ulice wychodzą.

2

@FcPortoFan1999 To był tak nienormalny czas, że dzisiaj aż niemożliwe.

1

@kubix05 I to były ogłoszenia a nie tindery i te inne…

0

@Pedri16Future Nieznajomość prawa nie usprawiedliwia.

2

@Bobo25 Jestem przeciw. Jak jest cisza wyborcza to jest chociaż te 48h spokoju.

0

@Fake69 Ale obejrzałeś cały czy tak Ci ryło to banie, że zrezygnowałeś?

0

@Fake69 Emigracja XD

0

@tadzik447 I znowu człowiek będzie czekał do listopada łudząc się, że coś z tego będzie…

2

@Rust_Cohle Toś mi wskazał trop…

0

Skąd to info o Alvesie?

0

@NeroTFP1 Fałszywy Fin :)

1

@FcPortoFan1999 Czyli wróciłeś do swojej pierwotnej wersji?

1

@Barcasub Niestety nasza klasa polityczna (prawdopodobnie cała) ma nas gdzieś. Liczą się ich interesy, stanowiska i przede wszystkim wypłaty czerpane z naszych pieniędzy, których musimy oddawać im coraz więcej.

3

@Barcasub No przecież masz uśmiechniętą Polskę, wszyscy szczęśliwi, Rafałek zadowolony wozi się komunikacją miejską, kraj mlekiem i miodem płynący (co z tego, że to mleko i miód nie produkowany u nas), czego Ty chcesz od tych biednych, strudzonych rządzących, którym tak zależy na Twoim dobrobycie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?