La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1013 Culés

2

Xavi może się wkurwiać i spoko ale myślę, że wypadałoby się chociaż lekko ogarnąć bo zgarniać tak często kartki i być wyrzucanym na trybuny to trochę już słabo. Nawet Mourinho w swoim prime tak często nie był karany.

konto usunięte

2

@bartekvisca a ja go szanuję za to, że okazuje w ten sposób swoje niezadowolenie.

0

@bartekvisca A ja już wolę, żeby go wywalali, niż żeby się uśmiechał głupkowato jak Kumanek.

0

@bartekvisca Bo Mourinho trenował śnieżnobiałych, więc mógł pozwolić sobie na więcej :P

0

@pioz123 No ale co to daje ?

0

@pioz123 Ale sędziowie będą się mylić w czasie meczu w niektórych sytuacjach. Rzucanie się o każdy faul prowadzi później do tego że chłop ma więcej kartek niż pomocnicy. To jest niedorzeczne co on wyprawia

konto usunięte

0

@bartekvisca jest reakcja. Każda reakcja lepsza, niż jej brak. A kto inny reaguje?

konto usunięte

0

@GeraltzKatalonii mówię akurat o dzisiejszym meczu. A dziś zareagował dopiero po kilku głupich decyzjach sędziego. Nie po jednej.

0

@pioz123 Były 3 na naszą nie korzyść i do każdej miał pretensje. Dwa razy dostał kartkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?