0

Ale to już jest poziom „niusa” ze Sportowych Faktów czy innego Sport.pl. Chociaż przynajmniej po tytule jest to jasne.

1

@axegrinder Być może doszło do małej zamiany w aktualizacjach i Yamal ma karę zawieszenia dwóch meczów z powodu złego samopoczucia. :P

1

@DawidekFCB Tylko nawet pisać o czym jest. Zwłaszcza że „Le Monde” to nie jest gazeta sportowa.

8

Pozostaje tylko wierzyć, że ktoś tam w sztabie o tym wie.

16

A jakie prawo miałoby to naruszać? Matko najmilsza, co za historie pismacy potrafią wymyślić, to mózg wysiada. :P

0

@Karol_VeB Może i tak, tylko 17 kartek to nie ma pewnie i z pięciu innych trenerów w tej lidze razem wziętych. :P

Gorzej, że często (a nawet chyba i zwykle) nie ma nawet racji.

0

@MateuszDoniec Tak szczerze to chciałbym, żeby Xavi wydał jakiś zbiór swoich definicji piłkarskich, bo ja często nie mam pomysłu, co on ma na myśli pod najprostszymi pojęciami typu „gra”, „wartości”, „kontrola” itd.

2

Oj, coś widzę, że media nadal nie są odpowiednio zjednoczone! Xavi musi się tym zająć i przyprowadzić pismaków do porządku...

1

„Jeśli chodzi o nasze wartości, intensywność, rytm... to było dobre przez cały mecz. W pierwszej połowie brakowało nam gry”.

Ktoś rozumie ten słowotok? Intensywność i rytm dobre też w pierwszej połowie (?!), tylko brakowało gry? To co jest tą „grą” według Generała?

Już pomijam inne głupoty z litości.

0

Nie rozpędzałbym się osobiście z „wieloma dogodnymi sytuacjami”, ale bywało rzeczywiście nieraz gorzej w tym sezonie. Ale żeby też jakoś bramkarz Las Palmas musiał się wybitnie napocić, to nie powiem. Grunt, że udało się to wyszarpać.

1

Nieodgwizdany faul na Wielkim Dżokerze ustawił mecz.

0

@Ptasior Nawet i na dziewiątym.

0

@djaskol No właśnie nie za bardzo. Tym bardziej nie obchodzi przecież jubileuszu.

3

Modelowa niedźwiedzia przysługa mamusi. :P

0

O, teraz gra z Gironą już nie „ƒdobra”, ale wręcz „bardzo dobra”. Do jasnej cholery, ile osób jeszcze podziela zdanie Generała? Pięć, dziesięć? Cały sztab chociaż?

6

„Roque właśnie teraz jest rejestrowany”.

Czyli co, pasek ładowania się napełnia? Modem się łączy z centralą w Madrycie?

2

Prowadź, Wielki Kapitanie! Jeszcze niejeden Superpuchar Arabii podniesiesz!

1

@davor1969 To swoją drogą, dziękuję, ale Hiszpania startowała na igrzyskach i przed wojną domową, a kobiet albo wcale, albo do policzenia na palcach jednej ręki.
Nasza dyskobolka Konopacka zdobyła pierwsze złoto olimpijskie dla Polski... w 1928.

0

Aż trudno pojąć, że Hiszpania wystawiła po raz pierwszy jakąkolwiek lekkoatletkę na igrzyskach dopiero w 1976. Różnice kulturowe chyba.

1

@Maker0 Najpewniej po to, że jest przełom roku i robi się masę podsumowań tego właśnie skończonego. ;)

16

Przynajmniej herb już całował i autografy porozdawał. Matheus Fernandes nie miał nawet tego. :)

3

No nie ma nudy w tym klubie. :P

0

Piłkarze odbyli trening, potężny temat na okładkę. :P

0

@Recha_0684 No przecież Superpuchar Arabii można zdobyć w styczniu. :)

0

@slayer Gdyby wybudzić kogoś z hibernacji po 20–30 latach, to trochę by się zdziwił. Dzisiaj w niejednej lidze w niejednym meczu prawie wszyscy (może oprócz bramkarza) grają z numerami... wyższymi niż 11. :P

13

„[...] potem udaje się na peryferia hiszpańskiego futbolu, by podjąć Barbastro w Pucharze Króla”.

To Barbastro podejmie Barcelonę. ;)

2

@BareL Chociaż tu w sumie do przetłumaczenia była tylko jedna okładka. :P
Szczęśliwego również!

0

@Barca2022 Akurat o żadnej tyradzie tutaj nic nie napisali. :)

3

Zostawić go w Barcelonie, żadnych wyjazdów na Superpuchar Arabii. Chyba że ktoś wpadnie na kolejną genialną wymówkę typu „będziemy tam parę dni, to może i nie zagra, ale przynajmniej potrenuje z drużyną”...

0

@Faro Miałby zmienić swojego ojca? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?