Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 Jakieś 95% decyzji w sprawie spalonego nie wymaga żadnej interpretacji. Był albo go nie było.
0
Aktualizacji nie do końca rozumiem – jak RFEF będzie przesyłać nadawcom obraz sytuacji, skoro ma go... od nadawców?
0
@AlvaroHanso Redaktor Xavier Muñoz z „Mundo Deportivo”.
1
@Qaz123 Trudno tylko nazwać zachowawczą decyzją przedłużenie kontraktu z Xavim. Tak jak trudno znaleźć jedyny argument poza podwyżką.
13
To rewolucja, chociaż prawda jest taka, że jeszcze większe kontrowersje budzą sytuacje przeoczone albo te, w których sędzia nie jest wzywany do monitora, a mógłby lub wręcz powinien.
1
@Fantastyczny Chłopiec Będziemy przynajmniej wiedzieli, o czym w ogóle gadają. Zawsze coś.
0
Spokojnie, i tak Lewandowski na galę nie przyjedzie, więc Fajdek nie będzie musiał się z nim męczyć. Co najwyżej Ania zostanie mu na osłodę. :)
0
Ale wodolejstwo red. Miguelsanza, chyba musiał wierszówkę wyrobić. Ten sam przekaz zmieściłby w tekście o połowę krótszym.
0
@AlwaysBlaugrana A co to wtedy byłaby za różnica, gdyby zwolnił Xaviego na koniec sezonu czy kilka kolejek przed? Nie zakładamy chyba, żeby szanse na pierwszą czwórkę ligi Barça mógłaby stracić wcześniej...
1
@suszini I grupę Ligi Mistrzów, a pismaki nawet nie pogratulowały!
1
@slayer „31 strzałów, zagraliśmy dobry mecz z Gironą, a zwłaszcza z Realem”. :)
0
No, Pulitzer w drodze, wybitne konkrety od red. Monforta. Jest propozycja, ale nie wiadomo jaka i od kogo. :P
3
„Podczas analiz pomeczowych jest wspaniały, mówiłem to, gdy słuchałem jednej z jego konferencji prasowych”.
Grubo. Jakieś 90% analiz meczu na konferencji to „musimy być samokrytyczni i wierzyć w projekt, zjednoczyć się bardziej niż kiedykolwiek, ale byliśmy lepsi i zasługiwaliśmy na więcej”.
Widocznie Laporta podziela. :)
0
Czyli nie odchodzi, tylko odejdzie kiedyś tam.
6
@pacior95 Ja już się gubię z tymi „nowościami” pismaków, oni czasem nawet swoje doniesienia sprzed tygodni podają jako nowe. :P
0
@Fantastyczny Chłopiec Co jak co, ale akurat wtedy pauzował w lidze. Może to mała przerwa, ale jednak.
7
To trochę im zajęło dojście do takich wniosków. ;)
0
„W klubie panuje też świadomość, że drużyna potrafi stwarzać dużo sytuacji, ale ma problemy ze strzelaniem goli”.
Nie mam przekonania, czy z traceniem goli problemy nie są wiele mniejsze.
1
@Herbert A, przepraszam, teraz rozumiem. Przegapiłem, że liczą dorobek tylko z Ligi Mistrzów.
0
@Barca2022 Kulesza to akurat spokojnie może po prostu przegrać następne wybory. Tebas za to praktycznie nie ma jak ich przegrać, bo nie ma rywali – Kulesza na bank jakiegoś kontrkandydata dostanie.
2
@MG13 Te mistrzostwa będą w Stanach Zjednoczonych. ;)
0
@Darek_Maruszczak Powiem szczerze, że nie wiem, skąd te obliczenia. W rankingu klubowym UEFA za ostatnie cztery sezony daleko przed Atlético i Barceloną jest Villarreal. Ostatni mają 80 pkt, Atlético 62 pkt, a Barça 61 pkt.
https://kassiesa.net/uefa/data/method5/trank2025.html
0
@seba444 No widzisz, a według Xaviego może ze cztery razy Barça NIE miała meczu pod kontrolą. I wszyscy mają swoją „prawdę”. :)
0
@Kazragore W tej sprawie zdania Xaviego to nawet nikt w samym klubie chyba nie popiera, no bo gdzieś są granice. :P
7
@OldMc84 No nie, Generał ma takie podejście do futbolu, że jak strzeli Barça, to tylko jej zasługa, a gdy coś tam wkopie rywal, to „po błędzie” albo „coś tam się odbiło”. Coś dużo się w tym momencie rywalom „przydarza” trafić...
15
Nie no, trochę mnie Xavi zawiódł. Myślałem, że skoro mecz z Gironą był dla niego „dobry”, to ten z Valencią nazwie „wybornym” albo „wyśmienitym”...
0
@kanver_ Pedri popadł niestety w przeciętność, dzisiaj jeszcze do tego masa strat.
1
@comtedurgell To możesz się już pakować, bo właśnie takie rzeczy opowiadał po meczu i niedługo będzie tłumaczenie. :P
3
Brakowało jednak już wtedy pytań, dlaczego został przedłużony w ogóle.
0
@th@les Wysłuchałem, ale niestety się nie zgadzam. Tam było za mało miejsca i za mało czasu na ten wariant (który też, wydaje mi się, niewiele by wniósł wykonany prawidłowo). Jak dla mnie były tylko dwa mało ryzykowne wyjścia – laga albo piłka od razu do Koundé. Romeu w ogóle nie powinien mieć z tą piłką nic wspólnego.