Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak nie mają reflektorów, jak grają o 19:30? :P
Chyba że chodzi o lampy doświetlające murawę, ale to raczej się stosuje na w pełni zadaszonych stadionach, gdy brakuje dostatecznie naturalnego doświetlenia.
1
Problem w tym, że w ogóle rozmawiamy tu o tym, że Xavi miałby rezygnować z jakichkolwiek pieniędzy.
Nie rozumiem do tej pory, dlaczego w ogóle przedłużono z nim kontrakt – a już zwłaszcza nie rozumiem momentu.
5
@norbi77 Możliwe, że nie chciał ryzykować czerwonej kartki tak wcześnie. No to nie zaryzykował do tego stopnia, że nawet 11. metra nie przeszedł, a co dopiero dalej. :P
2
Nie widzę żadnej kontrowersji w pierwszej kartce dla Araujo. Jeśli sędzia uznaje, że przeszkodził tym ruchem Viniciusowi w zagraniu piłki, to pozbawił go realnej szansy na zdobycie gola. Tutaj co najwyżej wchodziła w grę czerwona, ale to byłoby jak dla mnie za dużo.
8
Nie kumam tej logiki. Yamal za czerwień w młodzieżowym Pucharze Króla musi pauzować w seniorskim i do tego nie mógł tej kary odbębnić w Superpucharze Arabii. Araújo musi za to pauzować za czerwień z Superpucharu w... Pucharze Króla.
Czemu to działa tylko w jedną stronę?
0
@Maynard666 Ale nawet i ta tiki-taka mu nie wychodzi...
1
@qbuteq Czekam właśnie na nowe stanowisko Xaviego, czy prasa jest już odpowiednio zjednoczona. :P
0
„Wielu piłkarzy wciąż było w złym nastroju”.
Łał, czad! Nawet po jakichś 30 godzinach kogoś jeszcze trzymało w złym nastroju po tym łomocie!
0
@Tomek54321 No i dlatego właśnie „całkowity remont do listopada 2024” to bzdura i propaganda sukcesu. ;)
0
@mkord Ten fragment z gwiazdką został dopisany później.
@Campeon87 No właśnie, czyli będą robić dalej...
1
No jak „całkowity remont” ma zostać ukończony w 2024, skoro wiadomo przecież, że będzie to najprędzej w 2025? W listopadzie to co najwyżej oddadzą jakąś część trybun, żeby w ogóle dało się tam grać.
Propaganda sukcesu pełną parą.
2
Zaraz się okaże, że klub sprzeda 150% udziałów...
1
@LukaszFan Przecież po to specjalnie przesunięto zakres plebiscytu za 2022 rok, żeby to do niego liczyć MŚ i żeby nie robić tego teraz. Spisek Haalanda, boki zrywać. :P
0
„Naturalną opcją jest trener Barçy Atlétic”.
Być może już to samo w sobie jest problemem. Dlaczego „naturalną opcją” w klubie takiej rangi miałby być trener rezerw?
3
Mam wrażenie, że Xaviego zapętlił się na haśle „DNA Barçy”, a nawet i tego jego ekipa praktycznie nie wciela w życie.
Gdybym był miejscowym pismakiem, zadałbym mu pytanie, w którym meczu w tym sezonie Xavi to DNA widział na boisku, bo ja naprawdę nie wiem. Opowiada nieraz o dobrej lub bardzo grze bez piłki (to zwykle kiepski żart), jakieś trójkąty widzi na boisku itp. Z całym szacunkiem, ale „trójkąty” to może zobaczy, jak mu syn pożyczy kalejdoskop...
No i jeszcze te wiara w „dej pan kolejny transfer”, co jest chyba niczym innym, jak pośrednim przyznaniem się do tego, że poprzednie (głównie przecież jego pomysły) były nietrafione. Pośrednim, bo przecież nie powie tego wprost. A już tym bardziej nie przyzna, że zdecydowana większość zawodników stanęła w miejscu lub wręcz cofa się w rozwoju – a na to chyba ma „jakiś” wpływ...
Obawiam się, że to, co wymsknęło się Xaviemu wczoraj – „mamy argumenty, które pokazaliśmy w zeszłym roku” – to kwintesencja jego bezradności. Z jednego prostego powodu nie da się w tym momencie do tego nawiązać – gra obronna Barcelony jest w ostatnich tygodniach pośmiewiskiem i nie widać tu światełka w tunelu.
PS. A, jeszcze zapomniałem, przecież obecna indolencja w pressingu to wina kontuzji Gaviego. On sam pracował chyba według Xaviego za pół drużyny i jego samego...
2
Czyli Deco powiedział w sumie: „Dajcie Xaviemu spokój, bo nie ma szans na transfery i musi rzeźbić z tego, co ma”.
Rozumiem więc, że Generał ma skład węgla i papy do dyspozycji, więc odwalta się wszyscy, zaufanie pełne. Transferów nie będzie i widocznie za Xaviego wcześniej też ich nie było...
2
Powinien być kurs 1,10 na to, że Xavi powie, że było blisko, ale karny załatwił mecz. :P
8
Najważniejsze, że już we wrześniu udało się zaklepać rozchwytywanego przez cały świat Xaviego na nowy sezon!
1
Oho, żeby z Pedrim nie było znowu jaj.
0
„Otoczenie wokół nas jest jednak złe. Idziesz z rodziną do supermarketu i patrzysz się za siebie, na ludzi obok, którzy ci przygadują”.
Mimo wszystko zakładam, że ludzie wam przygadują raczej dlatego, że jesteście po prostu słabi i ta liga was przerasta.
0
@Serducho Miał być w sytuacjach, gdy sędzia idzie do monitora.
2
@sevs Nie wiem, w jakiej grze, ale nie mówimy chyba o futbolu. :P
1
Xavi jak zwykle przynosi trochę humoru – mówi co prawda, że Barcelona jest „w trochę słabszej formie niż Real” (dość szokująca deklaracja), ale przy tym „gra lepszy futbol niż w poprzedniej kampanii”. Czyli rozumiem, że Real według Generała gra chyba... kosmicznie lepiej niż w poprzednim sezonie. :)
A ten gość, co pyta o to, czy Ancelotti jest „niedoceniany” jako trener, to chyba jakiś cymbał.
0
Ale o co tu się można tu rzucać? Przecież powiedział oczywistą rzecz, Piqué przyklasnąłby mu bez chwili wahania.
0
@HanysUF Mają publikować tylko rozmowy z VAR-em przy sprawdzaniu akcji przez sędziego głównego na monitorze. Czyli niezbyt często.
0
@Andrzej92 Na razie wygląda to tak, że zasadniczo póki któryś kapitan sam nie odjedzie z klubu, to opaski się mu nie odbiera. A co dopiero miałby to zrobić Xavi. ;)
0
„Przypominamy, że od tego Superpucharu RFEF rozpocznie upublicznianie nagrań rozmów sędziego głównego z wozem VAR”.
To oni wynajęli wóz VAR na Superpuchar, zamiast łączyć się z pokojem VAR w Los Rozas? Może i dobrze, mniejsza szansa na problemy z łącznością.
0
O czym Wielki Dżoker chce rozmawiać i co analizować z Xavim? Przecież ten już powiedział wprost, że życzy sobie przedłużenia kontraktu z Sergiuszem Robertem.
0
@pasquda Już ma przedłużony do 2025. ;)
5
„Wypada zagrać kompletny mecz”.
To prawda, w tym sezonie to wręcz niemal niedoścignione marzenie...