Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4Fabregas4 No i jak to pogodzić z powszechnym biadoleniem (zresztą raczej słusznym) na nadmiar meczów we współczesnej piłce?
0
@kejdzi @kejdzi Obowiązku nie ma, tylko 1) dany kraj nie może wtedy zgłosić nikogo innego, 2) nikt nigdy się nie wycofał.
A czym się różnią? Choćby tym, że te wszystkie pucharki są grane poza oficjalnymi terminami lig krajowych i rozgrywek europejskich, a Superliga chce grać w terminach UEFA. A przecież kluby są pośrednio członkami UEFA.
0
@kejdzi Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek rezygnował z Ligi Mistrzów czy innych pucharów europejskich dla Pucharu Gampera. ;)
2
„Nie będzie więcej terminów europejskich niż te już przewidziane w obecnych rozgrywkach”.
Terminów nie byłoby więcej, ale tyle meczów do rozegrania minimum, ile dziś mają... półfinaliści LM.
0
@tbas No i o to chodzi właśnie.
13
„Wierzymy, że solidarność bazująca na europejskiej piramidzie piłkarskiej, którą kibice i wszyscy interesariusze uznali za swój niezastąpiony model (...)”.
No, widać właśnie, jak „wszyscy interesariusze” popierają obecny model. Aż tak bardzo, że się tym zajmują sądy i trybunały.
0
@martool2 Też mi się to wydaje trudne, ale TSUE uważa widocznie, że jednak tak jest. ;)
2
Czyli jednak można mieć ciastko i zjeść ciastko, na to wychodzi – należeć do federacji krajowych, które należą przecież do UEFA, a jednocześnie tworzyć konkurencyjne rozgrywki bez wychodzenia z obecnych struktur i nie ponosić żadnej odpowiedzialności. Ciekawe podejście, demoluje właściwie sens dotychczasowej struktury hierarchicznej klubów i federacji.
0
@El Guaje 7 „Drobna kontuzja mięśnia”.
https://www.fcbarca.com/114758-oficjalnie-pedri-nie-zagra-juz-w-tym-roku-aktualizacja-20-40.html
0
@krzak82 Może i obraza, ale sprzeciwu drużyna nie zgłaszała...
2
I to się Laporcie udało – wysłać piłkarzy i sztab po kasę do Dallas, a sam będzie grzał tyłek w Barcelonie w oczekiwaniu na wyrok, na którego ogłoszenie przecież i tak nie pójdzie. Tak się żyje. :)
0
Tak czytam o tych zaletach Sergiusza Roberta i zastanawiam się, czy klub nie mógłby go zatrudnić na nowatorskim stanowisku mentora pierwszej drużyny.
Robiłby mniej więcej to samo co teraz, pewnie nie musiałby nawet schodzić z pensji, a nie zajmowałby miejsca innym.
Problem jest taki, że Wielki Dżoker nie zamierza kończyć kariery piłkarskiej w Barcelonie, choć wygląda na to, że zupełnie mu nie przeszkadza, że ta kariera nie polega już od jakiegoś czasu na samym... graniu w piłkę nożną.
0
„Pytanie - odpowiedź... z samego wychownia. Jestem spokojny”.
Co autor miał na myśli...?
1
@MaroBrd Przecież ten powrót Pedriego przewlekano do bólu w porównaniu z pierwotnymi założeniami.
2
„Brak zdecydowania w obu polach karnych naznacza nasz sezon”.
„Gra w obu polach karnych naznacza sezon”.
Nie no, już mnie Xavi momentami grzeje. To mniej więcej tak, jakby skoczek narciarski mówił „no w zasadzie same skoki OK, tylko na progu nie trafiam, ale na rozbiegu i w locie sylwetka idealna”. :P
1
@darr0o Nawet 3:1 to nie jest prowadzenie trzema lub czterema bramkami. :P
1
@waletpl Pewnie chodzi o resztę drużyny, ale brzmi zabawnie. :)
0
Szefie, a jak tam z rzekomą premią za piłkarzy za lot do Teksasu?
1
Słowo „dyskomfort” powinno się tu pisać jako „dys[***]fort”, bo większego przekleństwa Barcelona i jej sztab medyczny chyba teraz nie mają...
0
@Campeon87 Musi chodzić na konferencje przecież. ;)
0
@Pustelnik Tak szczerze to Romeu nie miał aż tak wielkiej konkurencji. Jednak coś w poprzedniej rundzie grał. Kto w zasadzie zamiast niego? Katalońska piłka nie ma dziś wysypu gwiazd.
1
@Bobo25 Tu jest trochę haczyk językowy – po hiszpańsku napisali „un Davids” i dla nich to jest oczywiste, że nie chodzi o tego konkretnego Edgara, tylko to przenośnia, symbol. Po polsku lepiej byłoby napisać go w cudzysłowie i też nie byłoby wątpliwości.
0
@DragonxNF Nie no, prestiż nadal jakiś jest, tylko i tak sam plebiscyt jest dostatecznie ośmieszony obecnymi regułami gry.
3
@Greenalley Tę decyzję, jeśli rzeczywiście to prawda, rozumiem. Problemem jest samo wcześniejsze przedłużenie kontraktu i tego się już nie odkręci.
10
Wzmacnianie wzmacnianiem, tylko spróbuj Pan jeszcze wycisnąć maksa z tego, co już Pan masz. A z tym jest trochę problem.
0
@slayer Jeśli Fajdek ma podejście, że liczą się tylko występy w reprezentacji, to trudno z nim w ogóle dyskutować, bo to jest zbyt duży poziom odklejenia. Według niego to jest widocznie „Plebiscyt na Najlepszego Reprezentanta Polski”...
0
@Sewren122 A to w jaki sposób? RFEF będzie robić nagonkę na własnych sędziów?
0
@karci0 Jedynie tu możemy mówić o sytuacjach typu „absorbowanie bramkarza” albo zagranie od przeciwnika. Reszta jest jasna... o ile wybiorą dobrą klatkę. Ale tu już nasłuch nie pomoże. ;)
0
@karci0 Jakieś 95% decyzji w sprawie spalonego nie wymaga żadnej interpretacji. Był albo go nie było.
0
Aktualizacji nie do końca rozumiem – jak RFEF będzie przesyłać nadawcom obraz sytuacji, skoro ma go... od nadawców?