1

@OldMc84 Xavi lubi się uczepić pewnych fraz i jechać na nich przez ileś tygodni. Rok temu miał hopla ze „świetnymi pierwszymi połowami” w Lidze Mistrzów, teraz „dobry mecz z Realem” (koncertowo wypuszczone z rąk 1:2 u siebie), przez najbliższe tygodnie będzie wracał do „31 strzałów z Gironą”...

0

Gdyby ktoś nie znał wyniku i przeczytałby to, w życiu nie zgadłby, że Barcelona straciła CZTERY bramki, tylko „zabrakło skuteczności” i przegrała może z 1:2.

Maksymalnie, bo przecież powiedział o pierwszym golu dla Girony, to może nawet i drugi jakiś tam jeszcze wpadł...

1

@JaroCoach Tu akurat trudno mówić o wycieku, skoro to wywiad z najwyższym przedstawicielem klubu. :)

0

@SuagryzIPogryzl Wybory do czego?

2

„Poza tym koszykówka nie jest sportem, który opiera się tylko na fizyczności, jest więcej aspektów” – jak właściwie każdy inny sport.

4

@MateuszDoniec „Madryt potyka się na Montjuïc” – no nie do końca. ;)

0

@Herbert Przepraszam, przegapiłem wczorajsze doniesienia. Już się kuma. :P

1

O, a jeszcze późną wiosną Laporta przyjaźnił się z Katarem. Zobaczymy, czy w przyszłym roku nie skuma się ze Zjednoczonymi Emiratami...

6

Powoli dopuszczam myśl, że ter Stegen grał z jakimś problemem od miesięcy i teraz był już postawiony pod ścianą.

1

Co za to jest gość, to jednak głowa mała. Niech sobie jeszcze kopie w lidze wolnej Katalonii z tym Espanyolem. :P

1

Dzień jak co dzień katalońskich pseudopismaków – nawet co do miejsca i „wykonawcy” operacji się mylą. Bo nikt chyba nie wierzy, że akurat klub tu zmyśla (jaki miałoby to cel?).

1

@MateuszDoniec *Danii :)

2

Szukali swego czasu „nowego Alvesa” tak długo, aż... sam wrócił. Yaya Touré akurat już nie wróci. :P

19

Bardzo się cieszę, że wrócił do łask swojej żony, i to aż do tego stopnia! :)

0

@Inmessionate10 Pod jednym zasadniczym warunkiem – tylko wtedy, gdy ktoś czytał już wszystkie poprzednie aktualizacje. ;)

0

@Emhyr Wygląda na to, że ci pismacy sami nie wiedzą, co ter Stegenowi w ogóle jest, bo przecież by napisali, więc i tym bardziej te spekulacje o terminach to śmiech na sali.

12

Jeśli nie zamiast herbu, tylko obok niego, to pół biedy. To logo jest z cokolwiek dalszej odległości niemal nieczytelne.

25

Nie wiem, jak Kolegom i Koleżankom, ale jak dla mnie dawanie najnowszej aktualizacji najwyżej, a nie na końcu, jest nielogiczne.

1

@slayer Jeśli dobrze pamiętam, nikt nie podał tego oficjalnie, tylko jakaś gazeta. Tak czy inaczej co do zasady nie powinno tak być.

1

Jak dla mnie tego typu klauzule – skoro już istnieją – powinny być jawne, a nie „odkrywane” przez pismaków czy trenerów.

0

@priest9999 Tam jest niestety błąd w artykule, to są nagrody za sezon 2022/2023, a nie za rok. I dlatego np. brak Yamala.

0

@priest9999 Z ciekawości –kto inny miałby być nominowany?

2

Niewątpliwie jest jednym z 800 najlepszych piłkarzy Europy, bez wątpienia.

Jest też w gronie dwóch najlepszych Portugalczyków w składzie Barcelony.

0

A ja akurat nie rozumiem pretensji o tekst o debiucie byłego piłkarza Barcelony w innym klubie. Co innego, gdyby to było o jego szóstym czy piętnastym meczu.

0

W sumie nie dziwię się, że Xavi nazwał mecz z Porto „bardzo dobrym”, skoro ten z Rayo nazwał „dobrym”. Nie wiem, ile osób się z nim zgadza, ale przynajmniej ma to jakiś logiczny ciąg...

1

De Jong myślał chyba przez moment o swoim nowo narodzonym maluchu, bo to było gapiostwo wręcz groteskowe.

0

@karci0 Wątpliwe. Do materiałów reklamowych, promocyjnych itd.

0

Coś niebezpiecznie zmniejsza się kwota przychodów za ten meczyk zależnie od źródła doniesień...

1

„Uważam, że jesteśmy drużyną, która generuje najwięcej, nie wiem, czy w Europie, ale w Hiszpanii na pewno”.

Ale czego generuje najwięcej? Klików? :)

0

@TadeuszK Ale obejrzał powtórkę i widocznie zmienił zdanie. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?