Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oho, Tebas rośnie w piórka po kolejnej „reelekcji”!
0
„Rozumiem to, że otoczenie innych klubów nas krytykuje czy media, które nie są powiązane z Barçą, ale te, które są powiązane z Barçą, nie mogą nas zostawić na pierwszym zakręcie”.
Patologiczny układ na linii klub-media, a te media jeszcze złe i w ogóle do tego nikt nie pogratulował PIERWSZEGO MIEJSCA w grupie. To nie ludzie, to wilki!
0
@kakusus Nie mów tak! Antwerpia strzeliła aż trzy bramki tylko dlatego, że „niestety piłka odbiła się nieszczęśliwie”. :)
11
„To moment, aby być zjednoczonym, a widzę, że media nie są zjednoczone”.
Rozumiem, że tam stosunki między klubem a mediami są chore, ale bez jaj, żeby jeszcze wymagać „zjednoczenia” od pismaków. No ja pitolę, odlot postępuje. :P
A już całkiem poważnie – no nie wytrzymuje Xavi ewidentnie coraz bardziej. Ale sam ten cyrk nakręca niesłychanym wręcz pieprzeniem głupot, mówiąc wprost.
8
Sezon na finały czas zacząć!
3
Oj, trochę wazelinki wjechało...
0
Ewidentnie szambo wybija, tylko trudno powiedzieć, na ile prawdziwe, a na ile medialne.
Jedno wiadomo – pismacy mają używanie i żenujące okołoklubowe gierki wchodzą w nową fazę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
„(...) ale potem niestety piłka odbiła się nieszczęśliwie i straciliśmy gola na 2:3”.
To jest kwintesencja podejścia Xaviego do sprawy. Jak Barça strzeli, to jej zasług tylko. Jak strzeli rywala to „piłka się nieszczęśliwie odbiła”. Odbiła się i zrobiła kontrę i jeszcze zastawiła komiczną pułapkę ofsajdową...
0
@slayer To i tak ze sporym opóźnieniem. ;)
0
@Johnnie_Walker Chyba mu chodzi o początek sezonu, bo jeśli nie, to ciężka cegła spadła mu na głowę.
1
„To jasne, że musimy się poprawić, ponieważ kreujemy dużo okazji, ale nie jesteśmy skuteczni”.
Kuźwa, akurat w tym meczu skuteczność była wyśmienita. Na trzy strzały w bramkę dwa gole!
22
Koundé – kolejny „bohater” ostatnich tygodni. Coś niebywałego, włączył mu się chyba tryb Lengleta. Choć jeszcze umiarkowany, bo nie „produkuje” karnych...
2
Piłka nie chciała wpaść, zdarza się...
3
To może być konferencja wszech czasów w wykonaniu Xaviego. :P
0
Wielki Dżoker powraca! A takie były rozważania, kto będzie kapitanem, bo przecież nie on. :P
0
Bardziej to „czyje gole”, a nie „kogo gole”. :)
1
@Qba2312 Sam gadałby to samo. Ostatnio dał popis w Dubaju, gdzie opowiadał takie bajki, że głowa mała. :)
0
@MrCule_X A to ja nie mówię, że ma. ;)
0
@MrCule_X Marnowanie okazji nie jest częścią gry, czy jak?
4
Kochany Generale, naprawdę nie czujesz żenady w chwaleniu meczu, w którym dostajesz cztery gole u siebie, a kibice przyjezdznych krzyczą sobie „ole!”, klepiąc sobie piłeczkę w drugiej połowie?
Mam wrażenie, że już zupełnie odleciał i uważa chyba, że brak skuteczności w ataku i śmichy-chichy w obronie nie są częścią gry. A czym do cholery są? Częścią gry jest tylko posiadanie piłki bez celu?
Jeśli on tą pseudopozytywną papką faktycznie karmi zespół, to większej przyszłości tej „budowy” nie widzę.
7
@Elvisek Małe klubiki mają Puchar Króla. W wielkim klubie, żeby podreperować budżet, piłkarze muszą jechać z walizkami na mecz ligowy, bo po nim wsiadają w samolot do Teksasu na potężny mecz towarzyski.
0
Wielkiego Dżokera nawet ciężko krytykować, bo po prostu w tej drużynie... nie istnieje.
0
Dla jasności – od półtora roku trzecia i czwarta liga to Primera Federación i Segunda Federación.
1
„Byli lepsi od rywala i dominowali przez pół godziny”.
To miałaby być na serio opinia Xaviego o pierwszej połowie meczu Barcelona – Girona? To ja się nie dziwię, że takie kocopoły czasem opowiada po meczu. :P
1
„Laporta chciał, aby Xavi przeszedł najpierw przez Barçę B lub La Masię, tak jak zrobili to Pep i Lucho. Xavi jednak odmówił”.
A to we wrześniu było jakoś inaczej, gdy przedłużali kontrakt?
0
@MajkiYB Nie, pewnych rzeczy nie mówi się publicznie.
0
@DamianPSV Deco mówił niedawno, że w tym sezonie Barça zagrała tylko jeden zły mecz, z Szachtarem. ;)
A gdy Xavi jako pozytyw (!) daje przykład frajersko wypuszczonego Klasyku, to naprawdę zaczynasz się zastanawiać, czy on naprawdę tak myśli, bo aż trudno uwierzyć.
0
@zakum Nawet kij z legendą. Gorzej z przedłużeniem kontraktu Xaviego trzy miesiące temu, co dla mnie jest jedną z największych zagadek całej obecnej kadencji Laporty (nie rozumiem ani momentu, ani powodu).
0
@MajkiYB Nie no, akurat Koeman dawał swoim podopiecznym pewność tego, że nie ma kim grać i nawet nie miał oporów mówić tego publicznie...